- 305 тис. км
- Петрове
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам свой автомобиль, по ходовой все хорошо и по мотору, по кузову бампер передний отбита нижняя часть, есть не большие нюансы, торг
Власник. Продам Део сенс, 2007р., 1,3 газ/бензин, пробіг 111 тис.км. Машина не гнила, на повному ходу. Новий акумулятор, новий радіатор, газ 4-го покоління. Вкладень не потребує. Ціна 2500, торг біля авто. м.Хмельницький.
Краска рідна.їздила жінка. Газ вписані.гарна акустіка.камера заднього ходу. Ходова зроблена.
авто на повному ходу
Продам авто в гарному технічному стані. Я перший власник із салону. Авто обслуговувалося вчасно. Всі питання за телефоном.
Продам део сенс , на полном ходу, мотор работает хорошо, кпп без проблем , ходовая без замечаний, по кузову присутствуют моменты, на фото видно ,електрика исправна , печка греет , салон хороший , зимняя резина хорошая
Нормальное состояние. Преимущество обмена на трактор. После 20 на звонки не отвечаю.
Погнивші пороги,була у дтп,замінене масло,поміняний ремінь ГРМ. Є гідро підсилювач керма. Центральний замок.
Машина свіжопідкрашена,полірована. Незначне пошкодження бампера. Потрібен незначний ремонт(торг).
Продаю свій сімейний автомобіль .Машина в хорошому технічному стані.Перша регістрація в 2008 році. В 2021 році встановлена нова кпп. Двигун працює без нарікань. дешевий в обслуговуванні. Дуже зручний конструктив для ремонту..в таксі не була.газ вписаний в тп.Є нюанси з лакофарбовим покритям.Замінені всі фільтра та мастило. Будь-яке переоформление.два ключа,два брелка. Двостороння сигналізація.Фари з лінзами.Ксенон.Фаркоп.Новий акумулятор.Цікавить тільки продаж.
Продається автомобіль,ціна 2000? без торгу.Всі деталі за номером
Продам автомобіль!
Авто на полном ходу.Кпп после кап ремонта.Двигатель после кап.ремонта.стоит новая голова,новый коленвал.В авто не курили.Стоят новые колодки,передние,задние,ручник держит. • Также поменяны тормозные шланги. • В общем в машине много чего заменено. • Влажений не требует,сел и поехал. • Гнили нет,кузов оценкованный Поляк.Первая регистрация в 2011году. • Я второй хозяин.С документами порядок.Только переоформление.
