- 200 тис. км
- Лебедин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
На ходу документи порядок сів поїхав
На ходу документи порядок сів поїхав
Продам авто. В гарному технічному стані. Є дефекти по кузову. Встановлено ГБО (вписане в техпаспорт). Був зроблений мотор. Замінене масло в двигуні і антифриз. Ходова не гримить. Лед лампи. Повністю переварені та оброблена, потрібно підшпаклювати задні арки та пофарбувати після поварки. Обов'язкове переоформлення Можливий обмін на ваз 2109, 21099
Авто повністю справне , все працює , завжди була у чистоті , ходова недавно повністю зроблена, заводиться з пів оборота,музика гарна , їде також гарно , продаю бо купив другу
Авто в нормальному стані,потребує дрібні вкладення по кузову,гарний торг.Всі запитання по тел
продаю део сенс. ходова повністю зроблена, замінено ремінь грм, антіфрис, всі патрубкі, масло в моторі й коробкі, замінені форсунки, новий акумулятор, стоїть нова катушка зажиганія , стоїть вже опельовськаткоробка передач. Авто повністю на ходу. З недоліків тріщини на лобовому склі, потрібно замінити пороги
Продам daewoo sens газ бензин мотор відмінний коробка бомба ходова норма їде дуже зручно м'яко стійко пічка тепло, переоформлення для хорошого клієнта торг біля капота.
Машина в идеальном состоянии! Каждый день на ходу ! Звоните пишите.
Продам авто. У моїй власності 3 роки, їздив і обслуговував чоловік. Механічна коробка передач, без недоліків, втручань в двигун не було. Дно ціле, іржі немає.
Продам ланоса у відмінному стані вкладень не потребує за доп інформація звертайтесь за телефоном
Продам свой автомобиль,в хорошем состоянии,польской зборки,аценковка,гнилых мест нет,на полном ходу,газ никогда не стоял.
Все ок , сів поїхав.
Надійне та економне авто, є невеликі нюанси але в цілому не гниле, 8 літрів газу по місту
Продаю део сенс у хорошому робочому стані, мотор після повного кап ремонту, кпп працює, ходова перебрана, по кузову варити і фарбувати нічого не потрібно, днище пороги цілі та оброблені, є дрібні подряпини по кузову, але не критично. Невеликий торг присутній. Перекупів та авто майданчики прохання не турбувати
Авто в гарному стані є газ газ вписаний переоформлення
Авто від одного власника, є дві подряпини на лівому крилі, на фото видно
Власний автомобіль в доброму стані, на повному ходу. Машина обслуговувалася вчасно, сів і поїхав. По кузову не ідеал, але без дірок і іржі. В рідній фарбі. Свіжа зимова гума, є літня. На свої роки збережена. Продаж тільки з зняттям з обліку.
