- 250 тис. км
- Кривий Ріг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Новий акумулятор, 4 нових колеса, зараз на зимній добиваю. Є невеликі нюанси по кузові, торг біля авто! Якщо щось цікавить дзвоніть.
Новий акумулятор, 4 нових колеса, зараз на зимній добиваю. Є невеликі нюанси по кузові, торг біля авто! Якщо щось цікавить дзвоніть.
Продам Нубіру в доброму стані.Я 2 власник,установлено ГБО 4;поміняні ремінь ГРМ та ролики.Всі питання по телефону Олександр.По можливості дзвонити на вайбер,ватсап.Всім гарних покупок.
Продам нубиру в хорошем состоянии, двигатель масло не берет, ходовая перебрана, днище целое.
Продам авто в хорошому стані.Поварена,ходова зроблена все працює.Сів поїхав.Коробка мотор в хорошому стані всі рідини замінено.Є моменти по кузову незначні .Більше інформації за телефоном.Торг тільки реальному покупцю!!!
Авто на ходу 2.0 газ/ бензин
Авто в доброму технічному стані, оригінальний пробіг, зроблене ТО, стоїть газ. Робити нічого не потрібно, сів та поїхав. Кондиціонер, все працює. Будуть питання телефонуйте! Торг біля капоту!
Автомобіль на ходу.Потребує зварювальних робіт,я є власником,всі питання по тел.Торг біля авто.
авто в нормальному стані кожен день на ходу.газ вписаний. переоформлення
Авто у гарному стані!!!Двигун 1,8 Газ/бензин!!!Все працює справно!!!Кузов живий!!!Салон максимально збережений!!!Комплектація CDX!!!Один власник на Україні!!!Зацікавить-набирайте!!!
Дэу Нубира 2. Корейская сборка. Двигатель 2.0 16V. Гидроусилитель руля. Кондиционер нужно заправить. ГРМ/помпа менялись недавно. Новый радиатор печки + заменил антифриз. Масло менялось 1тыс. прошло где-то. Стоит ГБО 4-го поколения, баллон вместо запаски потому просторный багажник, докатка компактно пристегнута. По газу расход 11 по городу. Просторный салон. Днище целое, пороги менялись лет 5 назад металл 1.2мм и усилитель с 1.5мм не гнилые но рыжики повылазили. По кузову незначительны следы эксплуатации на свои годы по фото видно. На ходу резвая но подкидывает масло, потдымливает с выхлопной. Раньше замена маслосъёмных сальников клапанов помогала решить проблему. ТО проводилось всегда вовремя. Есть комплект зимней резины на дисках.
У продажу Daewoo Nubira у гарному стані 2,0 газ/бензин По двигуну, коробці без нарікань. Ходова вся обслужена Топова комплектація: ГУР, всі 4 електро склопвдйомники, кондиціонер, вставки з дерева. Салон охайний З документами порядок. Переоформлення. Телефонуйте
Двигун, ГБО працює відмінно. Проблема з днищем, потребує зварювальника. Тимчасово не на ходу. Ціляком або на розборку.
Део нубіра 1. Вся проблема у датчику колінвала. Коли електрик підключив приобразователь вона заводиться. Відео скину у вайбер пишіть ********** . Готовий на обмін якщо будете забирати то торг коло капота
Автомобіль повінстю на ходу ,використовувалась тільки поїздками в місто та по місту,були замінені стойки передні та задні на нові 300 км назад,також сальнік на коробці передач лівій полуосі,нові ричаги,також нова котушка запалювання ( віддам ще дві котушки повністю робочі)Варити нічого не потрібно кузов в доброму стані,також був куплений новий блок управління скло підйомниками все працює крім заднього лівого вікна(та ми потрібно новий моторчик . З недоліків треба замінити салінблок передній лівий(салінблок є також тільки замінити)кондиціонер працює купував новий радіатор та вентилятор треба тільки встановити та заправити і він повністю в робочому стані,працює як і на бензині так і на газу 2 покоління газу все на документах,авто використовувалось охайно,телефонуйте за номер для більш детальної інформації торг присутній
Я 3 власник, по машині є до чого руку прикласти, на фото видно, стоїть новий генератор, газ 2 покоління вписаний, тільки переоформлення ,порвало ременя ГРМ, потрібно робити голову, машина стоїть якщо будете брати або евакуатор або тянуть на тросу, продажам срочна, остання ціна торг відсутній
Хороший стан. Не гнила. Все що є, все працює. Двигун звичайний, 1.6 атмосферний. КПП - 5 ст. Повний електропакет, кондиціонер, LG магнітола і т.д. ГБО 3 покоління (вписане). 2 комплекти гуми на дисках. Аргументований торг на переоформлення. Вкладень не потребує.
