- 276 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто в не поганому стані для своїх років, є недоліки, авто не нове, роки беруть своє, машина працює добре коробка і мотор в хорошому стані, з недоліків потрібна заміна капоту і порогів
Авто в не поганому стані для своїх років, є недоліки, авто не нове, роки беруть своє, машина працює добре коробка і мотор в хорошому стані, з недоліків потрібна заміна капоту і порогів
Повністю на ходу,потребує зварювальних робіт.
На повному ходу, багато чого поміняно, питання по телефону,доки норм.обиін на дизель універсал,течік.моя доплата.
Авто в нормальному стані, нефарбований, небитий, має ГБО- розхід по місту до 9 л/газу. Зроблено Тех.обслуговування (масло+ ходова). Фари ксенон, Клімат-контроль. Салон-супер! Моменти по кузову-по телефону. Можна оформлювати через "ДІЯ".
Авто находу мотор після капіталки 1,6 міліонік стан сів поїхав
Продам нубиру 2000рік В робочому стані встановлене гбо і вписане в тех паспорт По ходовій все зроблено , діюча страховка 4 склопідіймача Гідропідсилювач Без торгу З нюансів потрібно підварити зі сторони водія та пасажира!
У продажі Nubira 2 в унікальній комплектації з Панорамною підлогою. Чотирьох зонний клімат з дирок по дну - ідеальний варіант на літо. Кузов в поганому стані. Технічно все працює, двигун, коробка, зчеплення, гур, електрика в хорошому стані. Газ 4 покоління. Працює як на бензині так і на газу. На впевненому ходу. Можливе переоформлення. Комплектний автомобіль за ціною двигуна. Детальну інформацію надам по телефону. Обмін/торг.
Машини на ходу. Потрібно замінити комплект вкладок на селекторі кпп. Погрунтована у травні, готувалася до покарська (є нюанси по ґрунту, не значні). Продаю, тому що потрібні гроші.1700 (торг)
Продам Daewoo Lacetti в хорошому стані. Ремінь грм та ролики замінено на 258тис. Салон охайний не затертий тонована по колу. Новий газовий редуктор і основний радіатор. Всі питання по тел.
Продаю власне авто Ціна вказана без торгу деталі за телефоном
ПРОДАМ ХОРОШЕ АВТО У РІДНІЙ ФАРБІ. ГАЗ БЕНЗИН, ДВА КОМПЛЕКТА РЕЗИНЫ.
Пробіг 184000. Машина на ходу. Обслуговується регулярно, є історія. ГБО четвертого покоління, справно. З інших питань телефонуйте.
Продам свій автомобіль в гарному стані. Чистий та робочий. ГБО4 вписане в техпаспорт. хто придбає буде задоволений.
Деталі за телефоном.Авто на ходу кожен день! Газ вписаний. ТОРГ НЕ ВЕЛИКИЙ!
У машину було вкладено більше ніж сама коштує,міні лінзи,накидки з подушками під голову,єва коврики,магнітола з екраном можна підключити камеру,нові стойки всі по колу,нові шрузи,уся ходова перебрана,але є і вікові нюанси,газ 4 покоління,не вписаний,по машині тільки переоформлення,страховка дійсна,для села взагалі ідеальний варіант,машина висока,телефонуйте!!!
Нубира 2 2л. бензин +ГБО 2покоління 2003 рік, є пара моментів по кузову і по ходовій. Мотор, коробка в хорошому стані, кузов не гнилий, але є пара моментів, днище не гниле, дірок немає, є трохи рижиків. Диски трохи побиті, але не варені, салон у нормальному стані. По Електроніці все чудово кнопки всі працюють вікна так само. Машина в непоганому стані на свої роки Зовсім не ланос !!! В салоні комфортніше, більше функцій, їде жваво.
Власник по техпаспорту. 13 років в одних руках. Авто перевірено часом. на 240 000 км зроблений капітальний ремонт мотора, замінені кільця і вкладиші, колінвал в стандарті, не точений. Замінені пороги, поварені задні стакани. Авто повністю перефарбовувалось в рідний колір. Встановлений мідний радіатор опалювача салона. В встановлено ГБО, вписано в ТП. Надійна АКПП гідротрансформатор 4t40. Великий сімейний авто, в багажнику легко можна перевезти диван або холодильник. До авто йде комплект зимових шин на титанових дисках та салон. Травень 2026 року: зроблено ТО, заміна масла, фільтрів, перебрана ходовка, новий бендикс стартера, свічки, провода, почищені бензинові форсунки, новий редуктор ГБО. Торг символічний біля капота.
Продам машину, торг у капота. Стан – сів, поїхав. Нова зимова шина. Газ не вписаний. Потрібні лако-фарбувальні роботи. Пороги поварені. Пробіг рідний.
Автомобіль в дуже гарному стані на свої роки. Технічно все справно та обслужено. Замінено ГРМ 25 т. км назад, масло замінено 1000 км назад, нові ролики та підшипники генератора та кондиціонера, нова пічка та антифриз, по ходовці теж питань немає. Їздив в основному по трасі, ГБО обслужено, розхід до 10 л. Кондиціонер, гідропідсилювач керма, електропакет, ABS. Дуже гарна робоча машина за свої кошти! В комплекті зимова резина 24 року.
