- 150 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Мотор , коробка працюють ідеально . Встановлено ГБО. З документами порядок. Новий стартер, акумулятор.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує. Мотор , коробка працюють ідеально . Встановлено ГБО. З документами порядок. Новий стартер, акумулятор.
Авто вчасно обслуговувалось, ходова частина та двигун в гарному стані, кузов був поварений, були замінені водійські двері, аудіосистема в авто відсутня
авто кожен день на ходу, дзвоніть по питаннях
Данный автомобиль в моем владении с 2016 года за этот период времени наездил 40 тыс/км в ДТП не был зимой машина не эксплуатируется стоит в гараже. По кузову пороги заменил на оцинкованные а также вся машина обработала антикоррозионными материалами, есть нюанс по крылу переднему правому ( на фото видно) По двигателю нареканий нет, масло не ест не капли менял вкладыши, кольца, прокладку гбц, также масла, фильтра и прочие жидкости/расходники менялись вовремя!новое сцепление валео. Также есть ГБО вписанный в тех паспорт 2 поколения томасетто. По салону стоят сидения с Опель астра с микро лифтом и прочими регулировками ( лучше чем родные). Свет лед 4000 к ( видно на мокром асфальте) габариты лед Резина остаток 70% лето на железных дисках r14 Интересуют продажа только с переоформлением
Продам власне авто Пробіг рідний (будь які перевірки вітаються) Замінено всі амортизатори,ступічні підшипники Авто не фарбоване (є невеликі нюанси по кузову) Ржі по кузову немає
Автомобіль в одних руках. Сів поїхав. Є деякі невеликі зауваження.
2008 р.в,1.5,16кл,газ.бензин,вписаний,,гідро підсилювач керма,4 ел.підйомники,кондиціонер, тонування, музика,центральний замок,пневмо балони в задніх пружина,пробіг 270,ксенон.
Авто в робочім стані . На ходу. Встановлено газ . 4 .На літній резині . 185.65.14. розумнний торг .
Продам авто по ненадобности , и неспешная. Авто как на фото , так и в реале. Торг у капота .
нексия 1 салон с Нексии 2 двигло 1,5 16 клап. мотор после полного капремонт тыщ 15 назад есть квитанции о прод.работе газ 4 поколение что скажешь,авто на каждый день , надёжное,как калаш по кузову конечно же есть моменты,машина не новая. для работы самое оно ,неприхотливый работяга .
Продаю своє Авто Авто на ходу працює як на Бензині так і на газу один порог поміняний є в наявності другий новий порог і дві нові задні арки подарую наступному власнику ціна відповідна Авто кому цікаво покажу розкажу м.Бориспіль ********** тел, вайбер, телеграм!
Авто в задовільному стані гума зима нова газ бензин все працює все включається робити нічого не потрібно пишіть дзвоніть приїзжайте на огляд
Заводиться на газу, гріється кнопка газа, але їде. На бензині працювала, зараз щось не закачує насос.Тормоза, стопи, повороти, пічка роблять. По днищу більш-менш. Газ 2 покоління, вписаний. Переоформити при бажанні можна. Акумулятор дохлий(вважайте, що нема). Гідропідсилювач є, працює ідеально. По ходовій нічого не стучить. Дивитись в Іванкові. Ціна без торгу, приїхали забрали.Якщо не на зв'язку, пишіть на вайбер перезвоню. Може поїхати своїм ходом, треба ще підрегулювати кулісу(ветрольот), так як неможна включити першу передачу, всі інші є, рушає з другої без проблем, дякуючи еластичному на тяговитому двигуну. Пороги, дверці, крило - видно по фото. Ціна така, бо треба робити.
авто в робочому стані , авто кожен день на ходу , їздив син , потребує уваги, переоформлення . торг , обмін, пропонуйте розгляну всі варіанти.
Продам автомобіль у нормальному стані • Двигун працює відмінно масло не бере. Не димить коробка передач перемикається м'яко без зайвих звуків.
автівка Daewoo nexia 2007р. кпп-5, газ-2 покоління , пробігу 300т.к. переоформлення , страховка е , регістрація Дніпро.
