- 300 тис. км
- Білгород-Дністровський
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам после дтп
Продам после дтп
авто повністю на ходу!деталі за телефоном
Продам Авто ! Звоните Пишите!
Авто в хорошому стані, доглянуте та своєчасно обслуговувалось. Є незначні сліди експлуатації жучки на дверях. ? Технічна частина: Замінено всі розхідники Підшипники по колу Нові гальмівні колодки (передні та задні) Замінено ремінь ГРМ, ролики та помпу Свіже моторне мастило ? ГБО: Встановлено новий газовий редуктор ? Кузов та ходова: Авто оброблене антикором Днище та пороги в доброму стані Ходова частина обслужена Вихлопна система в нормі В загальному на повному бойовому ходу, вкладень не потребує Торг присутній при огляді
Вкладень не потребує. Замінено ГРМ новий акум. радіатор пічки. новий тосол. нова вихлопна система
Авто на повному ходу, мотор 2.0 с20ne, стоїть гбо 2 покоління, машиной потрібно займатися, всі питання за телефоном. На дзвінки можу не відповідати, тому краще писати.
Продам ухоженое авто. Газ 4-го поколения, 4 ел.стеклоподьемника, BT магнитофон. Фильтра (также газовые), масла, охл.жидкости недавно заменены. Небольшой торг у капота. ЛЮБЫЕ ПРОВЕРКИ. Звонить по номерам • •
особисте на ходу кожен день, продажа не термінова,торг присутній. Тонована по колу 15,лобове 35 відсотків відповідно. Газ вписаний, тільки переоформлення. Передні склопідйомники, музика,гарне світло фари лед туманки, лед на 4 лінзи кожна. Авто в гарному стані технічно, косметично треба прикласти руку, на їзду автомобіля не впливає
Авто після кап. ремонту двигуна, 10 років в користуванні, всі деталі по телефону, торг
Авто повністю в робочому стані - сів та поїхав. Стоїть газ 4 покоління, вписан в техпаспорт.
Другий власник з 2010 пробег при покупке 120 тыс км, комплектація GLE без кондера авто на ходу є проблеми з іржею по кузову і дверям не критично, пороги переваривались і пофарбовані ґрунтовкою, двигун змінювався старий двигун в наявності розібраний, віддам на додачу, в фары установлен биксенон в противотуманки ксенон , боковые стекла дверей затонированы лобовое и зад без тонировки,ВОЗМОЖЕН ОБМЕН или другие варианты , подивитися авто можна в Чугуєві. на сейчас вылезли проблемы с движком заводиться троит тарахтит что-то 5 -10секунд и глохнет
Ксенон, електросклопідйомники , гідропвдсилювач. 1. 5 16v газ вписаний. Ремінь грм та ролики змінені. Повністю на ходу.
Daewoo Nexia 2006 рік, 1.5 8 кл. В машині замінена вся паливна система, починаючи від бензонасоса і тощо.вихлоп, задні колодки, ручне гальмо тримає. Влітку поміняв прокладку гбц, поміняно пічку, гріє добре навіть дуже. другими словаии сел и поехал.
Продам Газ/бензин Я власник Не на ходу Деталі за номером 09******59
Продам, або поміняю на чері QQ, деу матиз в автоматі. Деталі по телефону.
продажа тільки через переоформлення
