- 240 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто на полном ходу ездит каждый день заг 4 поколения вписано двигатель делался и многое остальное требует сварочных работ
Авто на полном ходу ездит каждый день заг 4 поколения вписано двигатель делался и многое остальное требует сварочных работ
Машина в хорошому стані, 2011 рік газ бензин газ 4 покоління, люкс комплектація кондиціонер. гідропідсилювач керма 1.6 16-ти клапанний
Машина добра , газ/бензин 4 покоління газ вписаний фари на лінзах 2700 торг біля машини
Авто на ходу ,є газ
Авто в гарному стані, в рідній фарбі, газ 2 покоління, 4 електро склопідіймача, ГУР.З авто в комплекті продам 4 диска на зимній резині.За більше детальнішою інформацією звоніть за номером.В дтп не був.
Все вопроси по телефону
На авто було замінено 100 кілометрів назад ГРМ,помпа,ролікі,мастило та фільтра. Кого зацікавить приезжайт дивіться,любий від переоформлення. Авто знаходиться в селі Зелений Гай Шир.району
авто повністю на ходу, всі питання за номером **********
Технічно в ідеальному стані, після кап ремонту двигуна, ходова вся перебрана, по кузову жива. Гідропідилювач керма, склопідіймачі, ГБО. З документами повний порядок, бажано повне переоформлення.
Машина в робочому стані. Газ-бензин 16 клапанна Кондиціонер Гідропідсилювач Стекла зеркалка Всі запити по телефону.
Продам Daewoo Nexia 2008р. 1,5газ/бензин(газ євро-4), 16 кл. Газ вписаний. З гідропідсилювачем Передня права стійка не тримає(є куплені нові) Потрібно замінити прокладку клапанної кришки. Зчеплення з робочим і головним циліндрами нове, проїхало пару км. Мотор не димить, не коптить Масла в принципі не бере(за винятком того що -з-під клапанної кришки). Рік тому варене дно. Лобове труснуте. Ксенон в ближньому світлі. Більш детальніше по телефону. Продається, бо стоїть без діла. Є вже інше авто Продаж з переоформленням Торг присутній.
Машина на ходу требует косметики по всем остальным вопросам звоните
Регистрация первая 2012
Продаю авто в дуже гарному технічному стані, повністю зроблене, оброблене та пофарбоване. Авто робилось для себе але з сімейних обставин продається. Стоїть ГБО ІІІ покоління (вписане в техпаспорт). За додатковою інформацією писати в особисті повідомлення в додатку так як знаходжусь за кордоном!.
Продаю автомобіль мого батька, який їздив на ньому лише в село і назад. Машина на повному ходу, куплена новою з салону — єдиний власник з моменту покупки. Встановлено газову установку, тому авто може їздити як на бензині, так і на газу — економне у використанні. Є кілька незначних косметичних ушкоджень, але жодних серйозних ДТП не було — усі деталі рідні, нічого не мінялося. Технічний стан відмінний: ходова частина в порядку, дно та пороги цілі — варити не потрібно. Машина повністю справна — сів і поїхав. ? У комплекті — 4 майже нових літніх колеса. ? За потреби можу продати причіп — ціна обговорюється окремо.
всі питання по телефону
Авто в гарному стані, економне, їздило виключно по місту на роботу/з роботи. технічно обслуговувалось вчасно, все працює. Двигун працює ідеально. Торг.
Машина на повному бойовому ходу недавно було замінені всі рідини фільтра масла не бере дно ціле є зауваження по низах дверей на переоформленні стоїть гбо 4 покоління
