- 35 тис. км
- Бориспіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина технічно на ходу по кузову є нюанси
Машина технічно на ходу по кузову є нюанси
На ходу все працює. Порогі переварені. деталі за телефоном **********
Машинка на повному бойовому ходу. Ніяких питань по техніці немає. Все вчасно обслуговується. Є питання лише по кузову.
Продам авто для щоденного використання , обслужена, ремень, ролик, і помпа замінені 5 т тому. Варити і красити непотрібно, дно оброблене, ходова в нормі нічого роби не потрібно. Машина на повному ходу, з гідрачом, з кандьором але треба замінити підшипник на муфті компресора кондьора, стекло-підйомники в круг , великий багажник також віддам літню резину 2 колеса і також є обвіси на пороги і на багажник пластик ( тюнінг).
переоформлення обовязкове пробита прокладка пішов антифриз у вихлопну стоїть 3 місяці нема часу робити газ бенз треба руки приложить Київ відрадний останні фото свіжі
Продам авто на ходу. ГРМ змінюється вчасно кожні 50 тис., масло і фільтра кожні 10 тис. Масло від заміни до заміни не бере, не димить. Встановлена ГБ0 4 покоління. Газ вписаний. Встановлена сигналізація. Пробіг рідний, не скручений. Машина з салону в одній сім'ї.
Машина на впевненому ходу,газ 4го покоління , ходова повністю перебрана,мотор у гарному стані , зроблена хороша оптика та лед туманки, з документами повний порядок, можливий обмін
Більш детальна інформація за телефоном
Продам особисте авто. За час володіння було зроблено дуже багато всього по машині. Відкапіталений повністю мотор, 30тис назад. Новий генератор, стартер, радіатор, бронепровода та свічки, зчеплення, акамулятор, задні пружини з проставками, вихлопна система, бензонасос. Повністю нові пороги, нове лобове скло, вписаний газ і новий балон. По кузову питань нема, арки і пороги цілі, арки не робились, є момент по правому передньому крилу, так як воно було бите та замінено, авто повністю в рідній фарбі, замінено всі гальмівні колодки. Стоять гарні диски р15, нові лед лампи, не погана акустика, свіжо замінено масло, масла не бере так як відкапіталений мотор. Салон не прокурений, виглядає охайно. Також встановлено додатковий моторчик для циркуляції антифризу в радітор пічки, так як в цих машинах холодно зимою.Два комплекта ключів Нюанси: Треба налаштувати газ, є момент по пятій передачі, не працює пасажирський електросклопідйомник. Підстукує рейка, але не критично, погано витирає пасажирський дворнік. Авто на літній гумі на р-15 дисках, але є повний комплект штампов р-14 на зимовій гумі, 2 з яких треба замінити. Торг мінімальний, так як в авто було вкладено багато сил і коштів, перекупи не турбуйте.
Продам свою нексію. 2010 року. Автомобіль дуже доглянутий. Розпорки зпереду та ззаду. Підігрів дзеркал. Фаркоп. Їде бодро.+ установлена ГБО 2 покоління ( необхідно відрегулювати редуктор). Є питання по лівому порогу ( підгнив). Кожен день авто їздить
мотор пробіг 200000тис.гарний стан.кпп також було замінено в гарному стані.кузов гнилий.
Машина в нормальному робочому стані, ніколи не підводила. Пробіг 109 тис. км, рідний. Газ встановив на 60 тис. км, тому зараз авто дуже економне — як для міста, так і для поїздок. Двигун працює рівно, коробка без проблем, по ходовій теж усе ок — сів і поїхав. По кузову є нюанси (видно на фото). Це типова історія, на їзду не впливає, але враховано в ціні. Є комплект зимової гуми. Продаю, бо вже придбав інший автомобіль.
на ходу газ/бензин гур
Один хозяин с салона без дтп и не крашена обслужена стекла все родные, не гнилая не ржавая, один косметический подкрас двери требует полировку родной пробег газ 2 поколения, пишите телефон в чат перезвоню! вайбер **********дцатьдевять.
Авто без вкладень! Замінено ГРМ , помпа, супорта, тормозні колодки, ходова все нове, все працює. КПП і двигун в доброму стані. ГБЦ після повної реставрації. Гума нова на легкосплавах 14. АКБ новий. Незначні нюанси по кузову! З документами все добре, повне переоформлення. Торг присутній!
1.6 16 клапана, 110 коней, в одних руках більше 5 років, останні 3 роки їздили батьки на роботу + дача, не гнила, не варена, без дтп
Реальний пробіг 93 тис. В хорошому стані. Продаю неспішно. Я другий власник.
Продам или обменяю машинку с родным пробегом) Машинка в хорошем состояние без гнили без ржавчины,я второй владелец) Единственный нюанс по кузову,слева крыло нужно сделать!!! Все остальные вопросы по телефону!
