- 170 тис. км
- Умань
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто 2007 року випуску в гарному стані. Перекупам не турбувати. Дякую.
Авто 2007 року випуску в гарному стані. Перекупам не турбувати. Дякую.
Продам Daewoo Nexia 2007 року випуску, автомобіль в хорошому стані, регулярно обслуговувався, рідний пробіг 95 тис./км.. Додатково є комплект зимової резини з дисками. Автомобіль придбаний з салону, один власник.
Продам авто,на ходу,бензин
Коробка в ідеальному стані, двигун після капіталки, потребує заміну передньої балки, з документами, переоформляється, звертатися за детальною інформацією за номером **********
Продаю свій автомобіль,куплений автосалоні в Житомирі Всі питання по телефону.
Авто в нормальному, робочому стані. Є незначні сліди корозії на кузові, які потребують локального підфарбування/усунення (видно на фото). Ходова в задовільному стані. Нова коробка передач. Рекомендується відрегулювати режим холостого ходу. Салон в задовільному стані. Куплена в салоні в 2009 році. Один власник. Готовий до переоформлення. Якщо є додаткові запитання або бажаєте оглянути телефонуйте за номером! Руслан
Продаю власне авто. Перша реєстрація. На ходу. Є недоліки по ЛФП.
Продається власне авто в користуванні 2 роки Авто повністю справне Нічого робити не потрібно В авто встановлене ГБО Є новий комплект ГРМ Також є літня гума на дисках Більш детально дзвоніть розповім
Купувалось як перша машина для дівчини. Авто на ходу, кожного дня їздить без проблем. По кузову є дефекти та сліди експлуатації — все видно на фото, нічого не приховую. Технічно в нормальному стані, двигун та коробка працюють добре. Салон охайний. Хороший варіант для першого авто або для щоденної їзди. Будь-який вид переоформлення. У комплекті також віддам пороги та задні арки. Документи в порядку.
Авто повністю в робочому стані - сів та поїхав. Стоїть газ 4 покоління, вписан в техпаспорт.
Ксенон, електросклопідйомники , гідропвдсилювач. 1. 5 16v газ вписаний. Ремінь грм та ролики змінені. Повністю на ходу.
Авто в хорошому стані, один власник, можливий торг.
Продам Газ/бензин Я власник Не на ходу Деталі за номером 09******59
Автомобіль на повному ходу.Мотор КПП працює , все добре. Потрібно провести зварювальні роботи по порогів та деяких частин кузова
Авто вчасно обслуговувалось, ходова частина та двигун в гарному стані, кузов був поварений, були замінені водійські двері, аудіосистема в авто відсутня
Авто в хорошому стані, сів і поїхав, кузов живий, без рижиків, мотор огонь, трохи піддимлює, мабуть сальники, страховка свіжа, цього року, можна переоформлення робить як на газі, так і на бензині. **********
Автомобіль в одних руках. Сів поїхав. Є деякі невеликі зауваження.
