- 137 тис. км
- Сокаль
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
заміна ременя ГРМ, передні стійки, тормозні колодки.
заміна ременя ГРМ, передні стійки, тормозні колодки.
Продам в гарному стані. Двигун масло не бере і не димить,КПП не вибивае,
Доброго дня, авто в гарному стані ?. є нюанси трохи по кузову .В сі питання по телефону.
Продам део нексію, машина кожного дня на ходу. Меньше 1000км тому замінені передні стійки, перелні опорні та задні ступечні підшипники. Ще лежать нові колодки(якщо не встигну замінить то віддам в подарунок) По кузову в адекватному стані, після зими є момент на бампері але не критично. По документах повний порядок. Тільки переоформлення !!! Можливий торг Більш детально по телефону.
Продам автомобіль в гарному стані,на ходу,сіл поїхав. По ходовій,коробці,мотору,проблем не яких немає.Рейка замінена,накінечники, колодки нові.Стойки нові.Газ/бензин Газ вписаний,4 покоління Мотор 1.5 Машина 2011року Переоформлюється. Пороги цілі,не гнила!!!
Ціна без торгу.
на повному ходу, ГБО, двостороння сигналізація, двигун не димить, коробка працює добре, гідро підсилювач керма, електросклопідіймачі, свіжа страховика, я власник переоформлення без проблем
Daewoo NEXIA 2008 рік 1.5 механіка, газ Кондиціонер, електроскло, підсилювач керма, подушки безпеки Переоформлення Доставка
Продам авто, на ходу в роботі кожного дня. Авто має гідро підсилювач керма, леди, чотири скло підіймачі, газ/бензин, газ вписаний в ТП, дно поварене та замастічене, авто зашумоване, новий акамулятор, центральний замок, сигналізація, два ключі, свіжа страховка на рік, музика флешка, боютуз, Aux. З мінусів автом має нюанси по кузову та ходовій. Торг біля авто.
Авто обслужене. Грм, масла, замінені. Авто на ходу
Продам Несію в гарному технічному та візуальному стані, кузов берегли максимально ( мовіль , антикор), встановлено газ 4-го покоління , вписаний . Працюе на бензині і на газу без нарікань .розхід 7л бензин / 8л газ. Обслуговувалась вчасно , із недавнього замінений топливний насос , радіатор основний, та задні гальмівні колодки. Тонування , литі диски на літній гумі, лінзи у фарах. Авто купувалось як підмінне, доки основне було в ремонті ( зі своею задачею впоралась на всі 100%) простий , невибагливий авто на кожен день
Продам Део Нексию Н 100, на газу , бенз отключен , но можно подключить. Поменян ремень ГРМ, помпа, 15 колеса, резина летняя , газ второго поколения. Электро-стеклоподъемник, печка греет хорошо. На полном ходу . Переоформление любое
Бензин Газ торг мінімальний на каву ********** по тупим питанням не дзвонити
Авто в доброму стані , обезсшумлено ,по техніці питань немає ,Любий вид переоформлення , свіжа страховка,новий акамулятор
Безотказный дешёвый в обслуге авто
