- 270 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. Останнім часом була заміна передніх ступічних підшипників та КПП. Питання по телефону.
Авто в хорошому стані. Останнім часом була заміна передніх ступічних підшипників та КПП. Питання по телефону.
Авто на ходу сів-поїхав. Потребує ремонту рульової рейки. Кузов в доброму стані не гнилий. Двигун після капіталки,ходова в відмінному стані. Робилась як для себе. потребує певних вкладень.
Заводиться на газу, гріється кнопка газа, але їде. На бензині працювала, зараз щось не закачує насос.Тормоза, стопи, повороти, пічка роблять. По днищу більш-менш. Газ 2 покоління, вписаний. Переоформити при бажанні можна. Акумулятор дохлий(вважайте, що нема). Гідропідсилювач є, працює ідеально. По ходовій нічого не стучить. Дивитись в Іванкові. Ціна без торгу, приїхали забрали.Якщо не на зв'язку, пишіть на вайбер перезвоню. Може поїхати своїм ходом, треба ще підрегулювати кулісу(ветрольот), так як неможна включити першу передачу, всі інші є, рушає з другої без проблем, дякуючи еластичному на тяговитому двигуну. Пороги, дверці, крило - видно по фото. Ціна така, бо треба робити.
Авто в нормальному стані, сів поїхав. Документи в порядку. Любий вид переоформлення. Можливий обмін на нерозмитнені авто
Пропоную вашій увазі daewoo nubira 1.6 1998 року. На авто 2000км тому зроблено двигун, гбц. Нові поршня, проточено колінчатий вал, нові вкладиші, перегільнованний блок, зроблена гбц, нові клапана, сальники клапанів, направляючі. Новий грм з помпою. Нове зчеплення. Новий АКБ. Рік тому відреставрована рейка. Стоїть гбо2 вписано в тех.паспорт. За машиною доглядав, в одній сім'ї більше 10 років. Самон охайний, чистий. В авто не курили. Вчасно все обслуговувалось. Кожна кнопка в авто працює. В ходу авто дуже приємне, м'яке, багато місця в салоні та в багажнику. Також на авто встановлено чип, що прекрасно помітно по динаміці авто та розхід палива. По кузову є сліди експлуатації.
Авто на ходу, заводиться та їде. Використовувалось для повсякденних поїздок. Є моменти, які потребують уваги та ремонту. 2 комплекти гуми на дисках: • літня гума; • зимова гума.
Автомобіль в дуже хорошому та збереженому стані , записи є в сервісні книжці, автомобіль на SE комплектації. Дзвоніть домовимось
Продається Daewoo matiz 0,8. 2006 р. випуску на ручному та ножному управлінні. Коробка механічна. Бензин/газ 4. Двигун після капітального ремонту. Резина нова. Зимова резина на дисках в комплекті. Гідропідсилювач керма. Пробіг 111 тис. Ціна 2700$. Можливий торг.
машина у відмінному стані двигун обслужений ГРМ, масла, фільтри, свічки замінені! двигун працює рівно!! коробка працює ідеально без ривків, без затягувань, колодки нові, акумулятор новий! по кузову є сліди експлуатації! телефонуйте домовимося., реальному покупцю торгуюсь!)
Авто в доброму стані,по двигуну та ходовій частини питань не має,гарне авто для дівчини
авто в робочому стані , авто кожен день на ходу , їздив син , потребує уваги, переоформлення . торг , обмін, пропонуйте розгляну всі варіанти.
Автомобіль в хорошому стані. Технічно справний. З салону в одних руках. Минулого року проведено ремонт двигуна, реставрація ГБЦ. Кузов в рідній фарбі. В ДТП не була. Страхівка до березня 27 року. Комплект зимової резини. Гідропідсилювач керма. Любий вид переоформлення. Газ вписаний в тех паспорт. Економне авто, 8 л газу на 100 км. Продаж тільки з переоформленням. Детальніше по телефону.
авто у гарному стані **********
Продам нубіра авто по варене і по крашене стоїть газ 4го покоління
Продам власне авто. Рік 2007 В гарному стані, додаткових вкладень не потребує. Резина зимова нова. за додатковою інфо дзвоніть **********
Продам седан на газу(11л/100км) 2л опелевский движек. Дуже надійна та велика машина у свій час була представницького класу. в нагрузку віддам новий передній бампер для заміни. на задньому бампеошкоджениа фарба. має тріщіну лобового скла, треба реставрація задніх арок. Газ вписан, машина на повному ходу. у кого є час, при невеликих вкладеннях можно підлампічить, та отримати класний седан, який не дорогий в обслуговуванні, надійний та має Клімат-контроль, подушки безпеки ABS, ксенонові фари в лінзах та іньше.
Машина в хорошем состоянии ездит девочки переоформление все вопросы звоните
Авто в гарному стані. На ходу. Є незначні пошкодження лако-фарбового покриття. В комплекті віддаю зимню гуму. Всі деталі по телефону.
