- 113 тис. км
- Городок
- Газ пропан-бутан / Бензин, 0.8 л.
- Не вказано
продам авто. в гарному стані. деталі по телефону......
продам авто. в гарному стані. деталі по телефону......
газ/бензин 1,5 ,працює як на газу так і на бензині.Газ вписаний,переоформлення.
Matiz в отличном стані, по кузову,днище не гниле без дірок, замінені пороги,та задні аркі,поварены низа дверей и залиты мовилем,покрашен лодкой, заменено масло в двигуні та АКПП, фільтри, гофра глушника, стоїть нова зимова гума та АКБ, дзеркало салону реєстратор на дві камери, парктроник ,мотор жвавий працює добре, коробка перемикає плавно без ривків, по ходовій їде тихенько, місяць тому зроблена страховка.
авто в робочому стані!мотор коробка без нарікань,не димить робе гарно!масла не бере!зроблено повне ТО- ремінь грм ,усі роліки і ролік кондиціонера і обидва ріменя і ролік кондиціонера!стоїть газ 2 покоління-вписаний у техпаспорт!
Продам доглянутий Ланос Двигун освіжали, прокладки, сальники, резинки, клапани притирали! Лил Якісний Антифриз ! Обслужений, Газ вписаний, По ходовій частині питань немає, все робилося для себе, Диски нові, гума 70% + комплект літньої для докатки є, всюди якісні Led лампи, туманки задні, Передні Туманки, лампочки заднього ходу, все підсвічування в салоні все оновлювалося, Встановлено Неон підсвітку на Днище авто, яскраво Жовтого кольору, управління з кнопки! Замінено диск зчеплення обслужено коробка, Задок піднімався (Проставки) Фаркоп Є Дорогі Шкіряні чохли Музика не штатна, встановлені нові динаміки! Знешумлення у всіх картах, багажнику, під капотом тощо. Пробіг Рідний 550 ! Робив для себе! Причина Продажу: Працюю у такій сфері, де потрібен Великий Багажник, тому змушений продати машинку і купити щось більш ємкісне для подальшого розвитку!
Гідропідсилювач керма, кондиціонер, передні склопідйомники, газова установка, автомобіль на ходу, детальніше по телефону
Газ/бензин оформлення більше інформації по телефону **********
Пишіть на вайбер за вказаним номером Сімейне авто. Обслужено. Газ 2 покоління • Потрібно через 5тис замінити масло • Потрібно замінити рейку не терміново(у мене є - віддам) • Заміняв: • Резонатор, газовий редуктор, 2 ручки, бачок антифризу, патрубки, прокладку двигуна, зроблена передня ходова частина, замінено підшипники на генераторі• Нова зимова резина • Двигун і коробка в порядку, масло замінялося вчасно • Є декілька дефектів по кузову, все видно на фото • Сів - поїхав. Пишіть на вайбер за вказаним номером телефону.
Продам Машину з мотором 1.5 вісьми клапана. Машина не в поганому стані на свої роки. Масла, фільтра все поміняно. Свіжа страховка. Є якісь недоліки по кузову але не без того. А так сів завів поїхав. Можливий обмін з моєю або вашою до платою. Перекупів прошу не витрачайте свій час і мій також!!!
Комплектація Best. На авто присутні кондиціонер,передні та задні скло підіймачі, музика. Комплект літньої та зимньої гуми з дисками. На 165 тис.було замінені, мастило фільтра , антифриз,промита печка. Встановлені нові передні тормозні дискі, заду замінили тормозні колодки, саленблоки задньої частини авто.Авто в доброму стані із слідами експлуатації.
Поляк, в гарному стані, є незначні сліди експлуатації, по техніці в нормальному стані, Переоформлення!
Продам машину стан хороший склопідйомники на передніх дверях салон не прокурений чистий є кондиціонер не заправляв хороша музика плюс комплект зимової гуми торг біля капота всі питання по телефону газ бензин лівий поріг потребує ремонту ходова повністю зроблена задні барабани і колодки повністю нові
Продається сімейний автомобіль, куплений в автосалоні Азов Галичина , обслуговування було вчасно і не економилось на запчастинах , їздили дуже мало . Технічно справна , завжди була в одних руках. Реально рідний пробіг. Днище було зразу оброблено після покупки , не гнила відповідно. Є сліди експлуатації на кузові. Салон чистий і доглянутий . Присутній мінімальний торг , але виключно біля капоту автомобіля.
є трохи рижиков і на двері лопнула краска розгляну обмін на мото
Продам власне авто, в одних руках з 2010р. Нова гума, новий АКБ, сигналізація, тонування, лед туманки. Пробіг 351тис км. (Мотор зроблений 10тис тому) Не димить, масло не бере. Вся в рідній фарбі, крім водійської дверки. Кожен день на бойовому ходу.
Додотково 4 шипованих колеса на дисках.
?Не димить, масло не бере. ?Кузов не гнилий. ? Автомобіль у відмінній комплектації для цієї моделі - встановлений гідропідсилювач керма (ГУР) і кондиціонер, що робить поїздки комфортними в будь-яку погоду. ?Додатково встановлено газобалонне обладнання (ГБО), яке офіційно вписано до техпаспорту (позначка «ГБО, ЗНГ 1 ГАЗ.БАЛОН»). ?Автомобіль неймовірно економний з витрат палива і дешевий в обслуговуванні. ? Реальному покупцю - торг у капота! По іншим питанням, пишіть, телефонуйте, приїжджайте.
Продаю власний ЗАЗ Сенс 1.3 бензин в повністю робочому стані. Не гнилий не ржавий. Газ ніколи не встановлювався . Абсолютно все працює. Масла не бере, пічка гріє ) вчасно обслуговувався. Нічого зайвого не стоїть.
