- 400 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані на свій вік. Є трохи рижих пятен. Заміна мастила в коробці, двигуна, та фільтрів була приблизно 2т км тому. Всі питання по телефону
Авто в гарному стані на свій вік. Є трохи рижих пятен. Заміна мастила в коробці, двигуна, та фільтрів була приблизно 2т км тому. Всі питання по телефону
Продам дэо сенс 2003 гв пробег 200 тыс, газ бензин, вписан, не гнилой, но покраска нужна, торг у капота
Продам добрий ланос, рідна фарба, без жодного рижика, кузов оброблений, тел
Авто в гарному стані, мультимедіа,по авто все вчасно замінювалося, нова гума…, останні запитання за телефоном
Продам авто в нормальному стані. По машині багато чого замінено. Детальніше за телефоном +********** . Адекватний торг присутній
Зв'язок через вайбер,телеграмм +**********
Авто в гарному стані вкладень не потребує
Польська зборка
Машина в нормальному стані повна Комплектація все працює стойки нові по кругу мотор робили на Гарантії
продам своє авто, користуюсь 4роки, повністю на впевненому ходу. Свіжа страховка, багато что зроблено за термін використання: ГБО- 4 покоління, фаркоп, новий стартер, новий бензобак, вихлопна, акумулятор, 2din мультимедіа, зроблена обезшумка, eva килими, круті протитуманки, лед оптика+ біксенон звичайно є нюанси по ЛКП так як машина в роках. По всім питанням дзвоніть, все розповім. Будь ласка не турбуйте перекупи
Авто в дуже хорошому стані тільки зроблена ходова нові свічки дроти катушка прочищені форсунки фільтра масла бензонасос новий стартер новий дно оброблене не гниле !!!! Без торгу
Продам своє власне авто, вкладень ремонту не потребує,зимова резина,літня на тетанах...Власниця ТП.газ в документах вписаний дополнительний двигун відаю з машини,
Продам ланос на полном боевом ходу. Двигатель 1.5. Стоит Гбо другого покоління вписано в ТП. Машина на ходу кожний день.Без торгу
ЗАЗ-DAEWOO (ДЕУ "СЕНС") 1.3і, 2006г.в.. ГАЗ/Бензин 4 покоління (вписаний в техпаспорт) , сірий металік, сенсорна магнитола. Авто робоче, завів сів-поїхав. Зимова гума, нові чохли кожзам. Новий акумулятор, дефлектор капоту та вікон. Двигун після кап ремонту на обкатці. Торг.
Машина в доброму стані . Детальніше дзвоніть !
на повному ходу. повне переоформлення. гбо 4 покоління.
Авто в гарному стані без корозії є ГБО-2 покоління,встановлений ксенон все працює добре Є нюанси по кузову незначні сколи Ліве крило трішки обліз лак
