- 215 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в нормальному стані відновлений кузов після обстрілу більше деталей по телефону
Авто в нормальному стані відновлений кузов після обстрілу більше деталей по телефону
27 тис пробігу! Польська збірка 1 власник з 2008 року Технічно ніяких нарікань, є незначні дефекти по кузову, корозія відсутня. Зимові та літні колеса, магнітола Pioneer, сигналізація. Доглянутий автомобіль в ідеальному стані, їздив з чохлами ( нові сидіння). За детальною інформацією звертайтесь. Торг присутній
Гарний не разодраний салон, під чохлами гарний стан сидінь, переварене дно, на повному ходу, не стучіть не гуркотить, газ останнього покоління, кондиціонер працює, але треба дозоправити
Daewoo Lanos Polish 1.5, автомобіль у хорошому стані на свої роки. Польська збірка. Надійний та економічний двигун 1.5, працює рівно, масло не бере. Коробка передач без зауважень. По кузову виглядає добре, салон чистий і доглянутий. Ходова частина обслужена, автомобіль їде м'яко і впевнено. Електрика справна, всі основні функції працюють. Авто щодня на ходу, вкладень не потребує. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Чудовий варіант для міста, роботи або як перший автомобіль. Торг біля автомобіля.
Продам авто Ланос(база,поляк) знаходиться в Німеччині,нова АБ,газ4 встановлення на 140т.км. Машина не бита ,не фарбована але невеличкі підфарбування є, в основному на бамперах. Є лінзи ,зимова гума, тонована, литі диски.Подробиці по телефону ********** Вайберу. Буде добрий торг .
Автомобіль в гарному стані. Ідеальний варіант для міста) Скину додаткові фото при потребі.
Nexia 95 року Корея. В гарному стані, 8-клапанів, кожен день на бойовому ходу. Газу ніколи не бачила. Пробіг 280 тис. Не гнила. Комплектація та стан на фото. Торг біля капоту. Тільки з переоформленням.
Продам непоганий автомобіль!Все працює. Двигун в гарному стані-масла не бере,їде добре. Кузов також в чудовому стані(без гнилі) Дуже гарно працює пічка!!! Зимова гума майже нова! Детальніше по телефону)
Продам свій Sens. Автомобіль на повному хорошому ходу. Завів і поїхав. Двигун в ідеальному стані, масло не бере жодного грама від заміни до заміни з інтервалом в 8 тис. км. Мотор працює ідеально, без сторонніх шумів і стуків і скрипів. ГРМ замінено. Витрата палива по місту бензину 7л/100 км. Ходова частина вся обслужена, готовий їхати на СТО, гранати не хрустять, стійки не стукають, кермо не веде. МКПП в відмінному стані, жодна передача не хрустить і не вибиває. По електриці працює кожна лампочка і кожна кнопочка. В салоні не курили, на жодному сидінні немає дірки. Кузов без ДТП і гнилі, всі силові елементи кузова повністю цілі (Ланжерони, стакани, днище). З документами повний порядок, будь-який вид оформлення.
Продам дел эсперо 1998 року на повному ходу, коробка нова, ходовку пару місяців тому їздив на сто і міняв сальники приводів, пробники шрузів, сайлентблоки, не проти діагностики на сто, за подробицями ДЗВOНІТЬ з 9:00-19:00
Продам Део сенс робочому стані, машина на ходу, один власник, оригінальний пробіг, бензин, ГБО ніколи не було, двигун масло не бере, кпп повністю справна є незначні сліди експлуатації на кузові в дтп не була. Масло замінене, ходова зроблена, зчеплення нове, хороша літня резина плюс зимова на дисках. Переоформлення.
Ланос в ідеальному стані! С рідним пробігом 90000 тис.км,присутній гідропідсилювач керма,Авто в рідній фарбі є декілька космітичних підфорбувань( не критично) в автомобіля единий власник, перша реєстрація, Газа на авто не коли не було, Хороша літня гума, вкладень авто не потребує (ВЗАГАЛІ!!) Ціна співпадає з станом автомобіля, таких Ланосів с таким станом і такім пробігом, залишилось дуже мало Хто шукає хороший,достойний, надійний, автомобіль телефонуйте Торг мінмальний біля капоту!
Продам, део ланос 2003 року. мотор працює як швейцарській годинник, свічки катушка бронепровода нові, замінено грм,масло, радіатори замінені, антифриз,Газа ніколи не було, їде дуже гарно, с документами повний порядок, переоформлення на нового власника
Daewoo Sens 2006 • 1 власник • 95 тис. км (рідний) • ГБО Продаю власний автомобіль, куплений новим в автосалоні. Один власник за весь час, одна реєстрація. Пробіг - 95 000 км, рідний, що є великою рідкістю для таких авто. Машина останнім часом майже не використовувалась (є інше авто). Технічний стан Двигун працює добре, без сторонніх звуків Встановлене та вписане ГБО КПП працює добре, нещодавно замінено масло Нещодавно зробив ручне гальмо Авто повністю на ходу - сів і поїхав Стоїть дуже якісна сигналізація StarLine A63 (двостороння (та з дорожчих)) Дуже якісне тонування скла Кузов В рідній фарбі Без підфарбувань “під продаж” Є природні для віку нюанси по кузову (рижики на фото) та незначні експлуатаційні моменти - без критичних проблем. Додатково Автомобіль доглянутий і технічно справний. Ідеальний варіант як перше авто або для щоденної їзди. Розповім про усе що знаю про це авто, що вас буде цікавити, та навіть більше.
Продам машину, стан на 3, можна завести зі стартера. Є вм'ятини та іржа, але їздити ще можна. Салон у хорошому стані. Повне переоформлення. Показ тільки в денний час, за попереднім дзвінком. Документи в порядку. Ціна договірна.
Авто в хорошем состоянии, есть ньюнсы по кузову,(немного лак полез, есть рыжики в раёне порогов.)стоит газ 4 (вписан в ТП) мотор, коробка, ходовка всё в норме. Хорошая резина все 4 зима. Ну а так авто каждый день в движении. возможен обмен варианты и условия на Вайбер. 09*********01.
Гарне авто як для першої машинки,так і для навчальної.Дуже проста та не дорога в обслуговуванні.Багато що вдосконаленно в авто і додано для більш комфортного пересування дорогами.Двигун надійний та простий в обслуговуванні 1,5 працюе добре,масло не бере.Ланос прошитий прошивкою від bamрerdima для єкономіі на бензин +під газ .Екологія вирізана.Встановленно та вписано в тех. паспорт ГБО-3.По комплектації з салону :ГУР,регулювана рульова колонка,кондиціонер(холодить,но мабуть треба дозоправити).,протитуманні фари .Ходова обслужена.Авто в продажу на зимовій резині r14(в багажнику докатка теж на 14").Для комфортного пересування додатково заінстальованно: панель приладів від Лачетті;БК i-Red 2,0;Салонне дзеркало з авто затемненням;бокові дзеркала асферичні з підігрівом;передні сидіння BMW е36;перетянутті в шкіру вставки карт дверей+підлокітник.Тонер в круг+лобове.Єлектростеклопідъемники всіх 4 дверей;Безшумні замки дверей від Лачетті;підсвітка бардачка;подвійна USB зарядка;eva килимки;амортизатори+обшивка багажника.Магнітола Pioneer ;компонентна акустика Vibe 16" спереду та ззаду.Дві пари ключів.Встановленний але не підключений по електриці фаркоп(використовувався виключно як парктронік).Мае тріщіну на лобовому склі,але з вулиці не видно.Звісно е до чого прикласти руки,авто не нове.А так Ланосяра сів та поїхав,тільки заправляй пальне.Віддаю рейлінгі багажника на кришу,та комплект резини на дисках.Без перекупів.Переоформлення через Дію.В продажі авто до 5 липня,потім буде в Дніпрі.
Автомобіль в дуже гарному стані, ходова частина повністю нова, рульове нове, масло поміняно, машина повністю в шумовзоляції, встановлена гарна музика, також є обладнання під сабвуфер, слідкував за автомобілем дуже гарно, обслуговування автомобіля було на власному СТО.
