- 308 тис. км
- Чернігів
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам свою ласточка. Хорошие состояние для сваох лет. Продаю нужна побольше. Есть следи прошлого хазяина.
Продам свою ласточка. Хорошие состояние для сваох лет. Продаю нужна побольше. Есть следи прошлого хазяина.
Продам чудовий автомобіль, все працює, робити нічого не потрібно. Нова зимова гума, ГБО 4. З обліку знімається.
опис відсутній
Продам Логан , в отличном состоянии , авто с салона в одной семье , экономичный , надёжный и выносливый автомобиль с миллионным двигателем . Кондиционер , гидроуселитель , стеклоподъемники , титановые диски, ксенон. В редком цвете мокрый асфальт , не бит , не крашен . Авто вложений не требует , сел и поехал . Авто будете довольны 100%
Блок новый, голова после капиталки, прошла 50тыс. Дополнительная информация по телефону
Авто сів і поїхав. Зроблено повний капремонт двигуна. Щеплення нові. Ходова нова.
По авто робити нічого не потрібно , авто обслужено .за більш детальною інформацією звертайтесь за тел….
Авто в гарному стані , встановлений газ вписаний в тех паспорт. Стоїть зимова гума. Двигун не димить та не троїть, в гарному стані. Замінений ГРМ, 6 тисячі назад робилось ТО (заміна мастил - фільтрів) регулювання клапанів Встановлений новий акум. Авто комфортне , просторий салон(не прокурений),досить вмісткий багажник.Економна машина. Автобізнесменів прохання не турбувати.Продаж можливо з переоформленням.
Дачія логан 2007р.в. газ-бензин в хорошому стані 193000пробіг. Звертайтесь по тел:06******12
Автомобіль на ходу. Наявні видимі дефекти по кузову (на фото). Продаж тільки з повним переоформленням. Більш детально по телефону. Якщо буду не на зв'язку, то пишіть у WhatsApp чи Viber. Якщо одразу не беру, то потім передзвоню.
Підвіска повністю відремонтована, не потребує ремонту та додаткових витрат, її можна без проблем перевірити на СТО. Останні роботи: заміна двох наконечників, права рульова тяга, сайлентблоків задньої балки (Lemf?rder). Розвал-сходження зроблено на 124 тис. Масло з фільтрами та ременями (ГРМ тощо) замінювалися на 121 тис. Масло в коробці на 123 тис. Шумо та віброізоляція дверей і кришки багажника. Музика Sony. В машину вкластися не потрібно від слова зовсім, все інше по телефону, можна на Вайбер за цим номером
Всі питання за телефоном
Продам Dacia Logan 2008 р. ( 1.4 ) Хороший робочий стан Про покупку зациклювалася на СТО і все робилося під себе Страховка до січня є Сів і поїхав Більш детальна інформація за телефоном Реальному покупцеві невеликий торг біля авто
Авто куплено в салоні , один власник в ідеальному технічному стані . Повністю технічно обслужене , замінено масло та фільтра 900 км. тому. 91 тис.км пробіг оригінал . + додатковий комплект гуми .
Один власник. регламентне обслуговування. На 150 тис. повна замина радиатора кондиционера, печки, охлажления.
Продам надійне авто Logan 1,4 бензин. Авто в гарному стані на свої роки.По авто було замінено: Паливні форсунки Гальмівні колодки. Гальмівна рідина. Стояночний трос. Підшипник ступічний зад/ перед Передні шатрові опори Датчик тиску масла Бензонасос в зборі Мастило в коробці. Авто знаходиться в М. Хмельницький , переоформлення.
Замінено: Грм, помпа сальник колінвала на 246. Щеплення комплект MOTRIO. Масло в коробці,регулятор холостого,передні гранати, подушка мотора верх і низ. маслоі фільтр в моторі Total. Шпаклі нема,страховка до 12.25 р. Літом міняв прокладку колектора і ризинки дроселя. Комплект катушок є прозапас і багато ще дрібничок. Резина літо 2 шт 80% Зараз на зимовій 60%. масло і фільтр міняні на 254
Dacia logan 2012 • 1.5 k9k dci • Авто в гарному, збереженому стані, зроблена шумоізоляція • не фарбована, без дтп, гаражне зберігання • Салон в гарному стані, питань до автомобіля немає • По додатковим питанням за телефоном.
Надійний автомобіль, трудяга для поїздок на кожен день. Технічно - машина в гарному стані, потребує трошки ласки в косметичному плані. Заводиться з пів обороту. Недоліки всі на фото. Телефонуйте, надам будь-яку інформацію.
