- 380 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
все працює, кожен день на ходу, подробиці по телефону только переоформеление есть ко комплект зимней резины
бойова конячка,готова до виїзду кожен день,є незначні дефекти по кузову (вм'ятини іржа)
Авто в гарному технічному стані, сів і поїхав , не потребує вкладень, без нюансів, газ вписаний. Гаражне зберігання Кондиціонера немає Всі питання по **********
Авто в нормальному стані, диски r15, треба ремонтувати пороги, та трохи двері- полізла містами ржавчина. Переоформлення через ДІЯ
Всі питання краще вирішувати на місці під час перегляду. Технічно в доброму стані Зовні є нюанси
Продам своє авто у зв'язку з покупкою більшого автомобіля для сім'ї. Хто бажає надійне авто звертайтеся, більш детально в повідомлення або по телефону!!!Все працює, сів і поїхав!!!
Продам Dacia Logan з видимими дефектами по кузову (дивитись фото). Я господар. Володію машиною з 2020 року. Двигун 1,4 Гарна гума, але зимня, новий АКБ, гарна магнітола. Технічно в доброму станні. Двигун, кпп, гур, підвіска працюють добре. Не працює кондиціонер (потрібна заміна однієї трубки та заправка) Встановлено та працює гбо євро4 із скоросними форсунками, але в документи НЕ ВПИСАНЕ. Продаж тільки з повним переоформленням. Якщо виникнуть додаткові питання, дзвоніть або пишіть, якщо відразу не беру слухавку, то потім обов'язково передзвоню
Авто універсал в руках 1власника куплене в автосалоні. Пробіг 227 тис. Без ДТП.Є трохи счесане коло правого заднього колеса ( на фото вказане). На лобовому склі є тріщина від камінчика (засвердлена).
Доброго дня, маємо ще другий автомобіль яким потрібно користуватися, тому можемо від продати цей.
Авто в хорошому стані, деталі по телефону
Машина в ідеальному стані! Сів поїхав.Без капіталовкладень взагалі!
2009 рік, 7 мест, ГБО 4, 8 клапанів 1.6 МСV, . авто на самом максимально заряде, БЕЗ ДТП 4 стекла, зеркала кондер, абс, диски, рейлинги потолочний бокс ! 2 ключа , страховка. невелички нюанси по дверям. документи на фіз особе.
Логан на документах з вписаним газом 4 покоління! Авто в задовільному стані, заводиться в любу пору року!
Номер телефона не актуальный ! Пишите в ЛС .Машина в хорошому технічному стані. Перефарбована в круг raptor'ом. Салон, двері, торпеда, зашумлені повністю. Вся передня підвіска нова крім пружин. Зчеплення, вижимний свіжі. Хороша оптика, колеса 205/60 р16.
Продам Dacia Logan в дуже хорошому стані Автомобіль куплений з салону, доглянутий і повністю обслужений — сів і поїхав без вкладень. 🔧 Технічний стан: Замінений ремінь ГРМ Свіже масло та всі фільтра Новий акумулятор Двигун працює рівно, без нарікань Ходова частина без сторонніх звуків ⛽ Економія: Встановлене нове ГБО 4 покоління (43 л) Ставилось цього літа Є сертифікат Дуже економна в їзді 🚗 Комплектація: 2 комплекти дисків 2 комплекти резини (літо/зима) Хороший зовнішній стан, авто виглядає свіжо 🌙 Атмосферна підсвітка салону — виглядає стильно вночі 🛋️ Є нові чохли (ще не встановлені) — можу встановити перед продажем або залишити новому власнику 📦 💸 Економний, надійний та простий в обслуговуванні автомобіль 💬 Додатково: Автомобіль реально вартий уваги — робився для себе, не на продаж. Надійний, простий і дешевий в обслуговуванні варіант як для міста, так і для роботи (ідеально під таксі). 📞 Торг біля авто, дзвоніть — домовимось.
