- 218 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
два ключа сервісна книга
Машина на вигляд не дуже, потрібно трохи рук і сил, але по техніці безвідказна, салон хороший, після хімчистки буде як новий, машина з повним набором документів, є газ, потрібно підключити датчик тиску газу, новий є, немає часу поставити, не їжджу на ній, оскільки є основна машина, гарне дороге світло, музика шикарна! (Машина продається без сабвуфера!) машина заварена, нові пороги і низ, дворець з нового металу заварений і поґрунтований, жодних помилок немає, працює добре, економна, потребує шпаклівки та фарби. Пропонуйте обмін) зверніть увагу на дах і багажник !
Продам машину седан у хорошому стані сів поїхав мотор 1.4 Пробіг 400к Усі питання по телефону
Автомобіль так на фото технічно добре авто, переписується, того року стався інцидент зв?язку негоди
Автомобіль стоїть не використовуется. На новій зимовій гумі. Додатково встановлений газ 4 покоління,вписаний в тех паспорт. По кузову присутні невеликі мятинки . Пробіг оригінальний, каталізатор на місці Додатково встановлена сигналізація. Два ключа. Технічно справна. Вся додаткова інформація по телефону. Можливий обмін на авто з АКПП .
Авто в доброму стані, днище повністю оброблене, повністю обслужена економна машина газ бензин 1.4 по машині нічо робити непотрібно
Продам своє авто. Я другий власник. Машина на повному ходу, їде добре, є незначні вмятини, сколи по кузову, не гнила, дні ще ціле. Готов до любих перевірок та сто. Торг присутній. Газ вписаний в техпаспорт.
авто в гарному технічному стані, новий акумулятор
Повна комплектація. є питання по фарбуванню. затонована в коло. дзеркала з підігрівом та електро регулюванням. з документами повний порядок. машина на мені. газ вписаний в тех. паспорт. писати в viber
надійне хороше авто на впевненому ходу повністю обслужено якщо не відповідаю пишіть в повідомленнях
Автомобіль повністю справний, на ходу, проблемне питання, це тільки косметика кузову, не гнила, рижики є, як не як автомобілю 19 років. Є гідропідсилювач, ел склопідйомники, центральний замок, сигналізація, лобове ціле, тонована, салон охайний, вся електрика працює, двигун обслужений, ходова не гримить, стоїть дуже гарне лінзоване світло. Готова під покрас, матеріали є, (фарба, лак) Питання по телефону
Dacia Logan MCV 1.6, 105 к.с., 16 клапанів (16 V), 2008 року, універсал, коробка передач - механіка (5 передач), колір - темно-червоний. У 2020 р. машина була пригнана з Голландії. Проїхала в Україні 10 тис. км. Пробіг зараз становить186,8 тис., 7 місць, газ/бензин (газ вписаний), резина літня і зимова з дисками, плюс запаска, чохли на сидіння, резинові коврики, заміни масла в двигуні і коробці, грм, помпа - не потребує, бо міняв, передні стойки нові. Бак газу на 50 л. Позаду є форкоп для причепа. Є противотуманки, магнітола, кондиціонер, абс, автоматичний замок дверей, автоматичне регулювання дзеркал.
Продам дачу логан ! 2007 року на газу витрата по місту 8-9 лит, газ вписаний в техпаспорт, ходова повністю обслужена, масла фільтри та ГРМ замінені масло не бере повністю обслужена сів і поїхав гума нова ! Є вм'ятини та потертості на їзду не впливають!
Продам автомобіль Dacia Logan 2008 р.в. Кузов автомобіля, та стекла було пошкоджено вибухом дрона. Куплявся з пробігом 83000 т. у 2016 р. зараз на одометрі 127000 т. Двигун від заміни до заміни оливу не бере. Усі розхідники замінені. По комплектації має газобалонне обладнання, гур, передні електро склопідіймачі, два ключі, двохстороню сигналізацію. Кого зацікавить , пишіть, звоніть, відповім.
Мотор працює добре. Ходова в нормі. Кузов не гнилий. Є сліди експлуатації. Документи в порядку
Офіційна. Не пригонка. У відмінному стані. Мотор і ходова повністю обслужені. Відрегульовані клапана. По ходовій нічого робити не потрібно. Гарна музика. Передні склопідіймачі, доводчики стекол. Задній парктронік. Салон в дорогих чохлах.
Продам авто газ бензин газ вписаний в техпаспорт. Двигун 1,6 восьмиклапанний.Якщо не на звязку телефонуйте на вайбер.
Машина на кожний день , економна 7-л газу на 100-км , технічно машина в дуже хорошому стані . Мотор працює відмінно електрика вся справна . Ходова без жодного стуку . Кузов не гнилий все ціле . Комплектація з підсилювачем керма і склопідіймачами . Детальніше по телефону або в приват . З документами повний порядок авто переписується !
Dacia logan, 2006 рік, 1.6 газ/бензин, авто в гарном стані, виглядає як на фото, нічого не приховую, їжджу на ньому кожен день. Двигун 1.6 самий надійний і безпроблемний в цій моделі, масло не їсть, від заміни до змінти масло не доливаю, не троїть не димить, працює чітко, за час користування технічно авто жодного разу не підвело. Доречі, саме перед продажею замінив ремінь ГРМ разом із помпою, бо вже прийшов час. Так по кузову теж в гарному стані, дніще і пороги живі, оброблені антикором, низи дверей також живі, арки в чудовому стані. Салон як і бачитие чистий і охайний, в машині не палили, встановлені чохли на сидіння, в комплекті два ключі, газ вписаний у техпаспорт. Загалом це робоча конячка яка ще послужить новому власнику, ніякі рідини доливати не треба, пічка працює, двигун заводиться з півоберту. Кому потрібен простий і надійний варіан на кожен день - це ваше авто! Дзвоніть розповім більш детально, авто володію більше двох років.
