- 460 тис. км
- Черкаси
- Дизель, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Після дтп, можливий обмін
Після дтп, можливий обмін
Надійний і просторий вмістимий автомобіль для тих, хто шукає бюджетний варіант! Dacia Logan 2006 року, двигун 1.4 MPI, базова комплектація. Авто дешеве в ремонті, запчастини доступні та якісні. Є ржавщина, подряпини, вмятини, ходова та двигун доброму стані. Зараз машина просто стоїть у гаражі, бо маю службове авто. Ціна доступна, можливий торг.
Машина в хорошому стані Мотор коробка ходова без зауважень Варити чи красити нетреба Є переоформлення Є страховка
Авто в гарному стані, газ/бензин, 4 покоління, другий власник, по двигуну, КПП, ходовій все норм, літня та зимова шина. Є деякі дефекти по кузову, як на фото. Детальніше по телефону. Торг біля капоту
продам економне авто. газ бензин. все працює чітко.
733035700
Продам Логана 1.4 газ бензин, росхід палива 6-7 літри,працює як на бензині так і на газу, технічно в дуже доброму стані, нещодавно робилося велике ТО, нова гума, стан кузова та солону середній, як машина на кожен день то відмінний варіант. Цікаво обмін з моєю доплатою на авто з повним приводом або типу кенго. Торг.
Машина в хорошому технічному стані . Все що потрібно було замінено. Літом була зроблена підвіска і іще багато чого замінено. Встановлено ГБО 4 покоління яке також недавно було обслужене.Новий акумулятор і хороша зимня резина R15 185/65.Гідропідсилювач керма.Дві подушки безпеки (водія і пасажира).Два передніх склопідіймача. Блокування КПП замком Multiloock.Захист картера двигуна. Встановлений задній парктронік.Тонування стікол в колір машини.Двухстороння сигналізація з двома ключами .Машина економна щодо палива і дешева в ремонті . Є питання по лакокрасочному.
Просте авто у всьому комплектація як для логана супер обслужене є газ невписаний всі питання по телефону торг умісний адекватний
Олександр, телефонуйте за номером
Терміново продам машину. Документи всі в порядку. Переоформлення. Всі нюанси по кузову видно на фото.АКБ новий. В кінці грудня було замінено масла, фільтра, підшипники, колодки, шарові опори, рульові наконечники, вентилятор радіатор. Все на ходу. Сів та поїхав. По мотору та ходовій все гаразд . Зимова резина 70-80 % залишок. Також є літня на титанових дісках. Телефонуйте.
Продам Dacia Logan від власника. Автомобіль був куплений з салону, 1 власник. У ДТП не був. Встановлений планшет, камери переднього та заднього виду, є сигналізація. Гаражне зберігання
Продам Dacia Logan рестайлінг 2008 року. Автомобіль на ходу, щоденно експлуатується. По мотору проводився ремонт, але є присутній звук (цокання) в роботі двигуна. Є підсилювач керма, передні склопідйомники, центральний замок з брелка, led світло. Кондиціонер є, але не працює. Авто не нове, має сліди експлуатації відповідно до віку. Багато чого було зроблено(є список)
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
це надійне та добре авто за свої кошти, економічне з розхідом 6-7літрів. По кузову уся у рідній фарбі,окрім лівого переднього крила,є не критичні моменти по кузову,вм'ятини,царапини ,їй 20 років,Вона не нова але на свої роки вона в доброму стані.По техніці без питань,ходовка чудова (нічого не гримить, нові стойки, зчеплення,рульова рейка та інше)Мотор без питань,робить тихенько.Салон в доброму стані.Сигналізація,Ц Замок, Сигналізації,Передні ел.склопідйомники, музика .По документам переоформлення на нового власника+Є страховка,Ціна на віддачу,без торгу,можливий обмін з моєю доплатою
Дача Логан в хорошому стані на повному ходу є страховка цікавить дзвоніть домовимся присутній торг біля капота ..
Робоче авто. Газ. Двигун 1.6 восьми клапанний. Масла не бере. В доглянутому стані. Має царапини,сколи фарби, має незначні підкраси. Авто не бите,не фарбоване. Комплект зимової резини, + два літні колеса. Акумулятор добрий. Все світить,все моргає,пічка працює.Авто сів і поїха Юрій Вадимович
Авто в справнову стані вкладень не потребуе. 20 тисяч назад зроблено капітальний ремонт двигуна. Кожного дня в ходу . Сигналізація . центральний замок. Передні склопідіймачі. Проста та надійна машина.
Повністю на ходу, авто на кожень день. Авто просте як 5 копійок. Як казав знайомий майстер - це авто в любому селі в любому сараї зремонтують якщо що. Запчастини найдешевші мабуть з усіх авто. Газ бензин форкоп 2 комплекти гуми НА ДИСКАХ обидва, звичайні диски на зиму та титани на літню гуму, також оригинальна запаска не використовувалася, фаркоп, магнітола соні з блютуз і мікрофоном. ГБО 4 покоління фосунки барракуда. Машина жива, є моменти по кузову, потрібно дивитися, моменти виражені на водійскій двері знизу і по кромці, також задні крила. Все працює, бак для бензина має ємність 63 літтра, для газу 42 літра (39+ по факту). Нічого не скручено, машина купувалася в Україні моїи братом після нього я другий власник. Звісно машина обїздила пів Польщі та пів України, ніколи сильно не підводила, тільки пробиття колес іноді. Зчеплення замінене на 250 тис ком на нове LUX , також робилось головка заміна випускних клапанів, все перевіренно. Літом робилась повністю ходова з заміною всіх пружин та стойок та тормозних циліндрів накладок і тд. Машина гляжена масло кожні 10тис мотюл 6100+ сінержи і т.п. ГБО (газ) вписане в техталон, є всі документи. Всі інші питання по телефону.
Продам автомобіль Dacia Logan. Перший власник, газ/бензин, технічно справне авто. Їздить кожен день. Автомобіль перефарбований (хто знає ці авто, то ЛФК в цих роках злазить). Можливий обмін на Dacia Logan MCV, Lodgy., ЕЛЕКТРИЧКУ. На обмін ціна 4000
