- 220 тис. км
- Ромни
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продається авто після аварії (удар в задню бокову ліву частину).
Продається авто після аварії (удар в задню бокову ліву частину).
Машина на вигляд не дуже, потрібно трохи рук і сил, але по техніці безвідказна, салон хороший, після хімчистки буде як новий, машина з повним набором документів, є газ, потрібно підключити датчик тиску газу, новий є, немає часу поставити, не їжджу на ній, оскільки є основна машина, гарне дороге світло, музика шикарна! (Машина продається без сабвуфера!) машина заварена, нові пороги і низ, дворець з нового металу заварений і поґрунтований, жодних помилок немає, працює добре, економна, потребує шпаклівки та фарби. Пропонуйте обмін) зверніть увагу на дах і багажник !
Автомобіль так на фото технічно добре авто, переписується, того року стався інцидент зв?язку негоди
Авто в доброму стані, днище повністю оброблене, повністю обслужена економна машина газ бензин 1.4 по машині нічо робити непотрібно
Продам своє авто. Я другий власник. Машина на повному ходу, їде добре, є незначні вмятини, сколи по кузову, не гнила, дні ще ціле. Готов до любих перевірок та сто. Торг присутній. Газ вписаний в техпаспорт.
авто в гарному технічному стані, новий акумулятор
Повна комплектація. є питання по фарбуванню. затонована в коло. дзеркала з підігрівом та електро регулюванням. з документами повний порядок. машина на мені. газ вписаний в тех. паспорт. писати в viber
надійне хороше авто на впевненому ходу повністю обслужено якщо не відповідаю пишіть в повідомленнях
по машині, зроблена ходова, поміняний грм .хороша резина.по кузову потребує косметики ,+ пороги.переоформлення
Автомобіль повністю справний, на ходу, проблемне питання, це тільки косметика кузову, не гнила, рижики є, як не як автомобілю 19 років. Є гідропідсилювач, ел склопідйомники, центральний замок, сигналізація, лобове ціле, тонована, салон охайний, вся електрика працює, двигун обслужений, ходова не гримить, стоїть дуже гарне лінзоване світло. Готова під покрас, матеріали є, (фарба, лак) Питання по телефону
продається хороше,доглянуте,економне ще й з малим пробігом авто,телефонуйте....
Машина на ходу, все працює, є нюанси по кузову незначні, десь є рижики.
? Продам Dacia Logan — надійне та економне авто Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та повністю на ходу. Простий і дуже дешевий в обслуговуванні, ідеально підходить як для міста, так і для роботи. Комплектація: ? кондиціонер ? електросклопідйомники ? мультимедіа (музика) ? гідропідсилювач керма ? центральний замок Стан: • двигун працює добре • коробка передач без проблем • ходова частина 50/50 • салон чистий • авто щодня на ходу Дуже економний автомобіль з великим багажником. Сів і поїхав. ? Ціна: 1700 ? Деталі по телефону.
Продам дачу логан ! 2007 року на газу витрата по місту 8-9 лит, газ вписаний в техпаспорт, ходова повністю обслужена, масла фільтри та ГРМ замінені масло не бере повністю обслужена сів і поїхав гума нова ! Є вм'ятини та потертості на їзду не впливають!
Продам автомобіль Dacia Logan 2008 р.в. Кузов автомобіля, та стекла було пошкоджено вибухом дрона. Куплявся з пробігом 83000 т. у 2016 р. зараз на одометрі 127000 т. Двигун від заміни до заміни оливу не бере. Усі розхідники замінені. По комплектації має газобалонне обладнання, гур, передні електро склопідіймачі, два ключі, двохстороню сигналізацію. Кого зацікавить , пишіть, звоніть, відповім.
Авто на ходу - сів та поїхав, регламенті заміни мастила, фільтрів, ременів, рідин. Не фарбувалось не рихтувалось не варилось - кузов в чесному стані як є. В ДТП та таксі не була. Один власник.
Мотор працює добре. Ходова в нормі. Кузов не гнилий. Є сліди експлуатації. Документи в порядку
Авто повністю робоче. Новенька резина, зробляна ходова, новий акумулятор та радіатор.
Машина на кожний день , економна 7-л газу на 100-км , технічно машина в дуже хорошому стані . Мотор працює відмінно електрика вся справна . Ходова без жодного стуку . Кузов не гнилий все ціле . Комплектація з підсилювачем керма і склопідіймачами . Детальніше по телефону або в приват . З документами повний порядок авто переписується !
все працює, кожен день на ходу, подробиці по телефону только переоформеление есть ко комплект зимней резины
