- 273 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто до цього часу знаходилось за кордоном, мало вживане, регулярне обслуговування кожні 8000 км, нова зимова резина, замінені на нові передні амортизатори, замінені передні диски гальмівні з накладками, задні гальмівні накладки.Ціна без верхнього боксу (договірна) Більше інформації по телефону
Продам свіжопригнаний автомобіль Дачія Лодже.По пригону авто,поставив газ.Машина у відмінному стані.Без Підкласів,без гнилі.Стоїт задня камера,фаркоп, кондиціонер і багато іншого.Всі питання по телефону.Пробіг рідний,нічого не скручувалось.
авто ,в технічно справному стані. перший власник.
1.4 газ-бензин. по мотору техніці ходовій все добре. по кузову десь щось є, машина не нова.
Dacia Logan В гарному стані Пробіг невеликий Бензин
По автомобілю є косметичні нюанси Без гідпідсилювача і ABS Ходова частина зроблена Машина батька
Продаю власне авто в хорошому стані,вкладень не потребує,все процює.100% оригінальний пробіг(можливо перевірити у любого діагноста).Новий акомулятор(на гарантії).Є незначний нюанс по кузову на задній правій дверці,є на фото.Перший власник в Україні, авто приїхало з Швейцарії в 2019році 76000 пробігом.Газ 4 покоління ,Італія,вписано в Т.П.Хто шукає для себе дешеве в обслуговуванні , надійне та просторе авто, буде задоволеній.
Перший власник Що зроблено по машині... Машина після 2009 р/в На 200 000 км поміняно ГРМ Замінено масла, фільтра. Затоновано вікна. Встановлений фаркоп. Встановлений газ. Вмонтоване краще освітлення салону і багажника. Зроблена ходава, помінялися задні пружини. Збережений салон. Можливий торг.... Більше інформації за viber
автомобіль в чудовому стані, обслужений, ходова і двигун відміному стані, кузов в задовільному стані, газ встановлений
Автомобіль привезено з Франції. Розмитнення та сертифіковано. Комплектація "Laureate" Має охайний зовнішній вигляд. Кузов пошкоджень не має. Салон в доглянутому збереженому стані. Маю можливість зробити повне ТО та надати гарантію на автомобіль.
авто в чудовому стані без зауважень без будь-яких вкладень!!! більш детально за телефоном все розповім як є автом володію 2 роки!!! 7 місць!!!
Dacia Logan MCV пригнана з Німеччини . Повністю розмитнено. Податки всі сплачені,переоформлення безпроблем. Автомобіль не битий,не фарбований. Кузов цілий. Жодної корозії . По днищу взагалі, як новий. Повністю без підкрасів. Вікна всі рідні, включно з лобовим. Двигун 1.6 на 105 к.с. Їде чудово. Простий атмосферний. Працює добре,не троїть. У максимальній комплектації. Abs Airbag Електросклопідйомники Регулювання передніх сидінь Регулювання фар Гідропідсилювач керма Кондиціонер Авто без вкладень. Технічно дуже добре. Все працює. По ходовій збитий,жодного стука. 2 ключа з центральним на кнопці. Стоїть оригінальний магнитофон. Салон в хорошому стані. В автомобілі не палили. Стоїть гарна літня гума на оригінальних ковпаках. Домкрат, ключ все як по заводу.
Продам Dacia Logan 2008 року, 1.4 газ/бензин , газ вписаний в техпаспорт. Авто пошкоджено внаслідок вибуху поруч. Додаткові питання по телефону.
Dacia Sandero StepWay пригнана з Нідерландів . Повністю розмитнено.Податки всі сплачені. Автомобіль не битий,не фарбований.Кузов цілий. Без корозії. Дуже гарний колір. Двигун 1.6 8-клапанний. Їде чудово. Простий атмосферний. Працює добре,не троїть,не димить. У максимальній комплектації. Abs Airbag Кондиціонер Електросклопідйомники Регулювання передніх сидінь Регулювання фар Протитуманні фари Гідропідсилювач керма Технічно все добре. По ходовій автомобіль збитий,нічого не стукає. Кондиціонер заправлений, працює. Салон в хорошому стані , в автомобілі не палили. Стоїть гарна літня гума на легкосплавних дисках. Деталі по телефону.
Dacia Logan MCV пригнана з Німеччини . Податки всі сплачені,сертифікат готовий, оформлення безпроблем. Автомобіль не битий,не фарбований. Кузов цілий . Двигун 1.6. Їде чудово. Простий атмосферний. Працює добре,не троїть,не димить. У максимальній комплектації Laureate. Abs Airbag Електросклопідйомники передні і ззадні Регулювання передніх сидінь Регулювання фар Протитуманні фари Гідропідсилювач керма Кондиціонер Електрорегулювання бокових зеркал Повний бортовий комп’ютер Регулювання рульової колонки Авто без вкладень. Технічно дуже добре. Все працює. По ходовій збитий,жодного стука. Автомобіль 7-місний, ззаду сидіння трансформер. Салон в хорошому стані. Не палили. Оригінальний магнитофон. USB, Bluetooth. Автомобіль дійсно вартий уваги. Подробиці по телефону.
7 місний 1.6 190км ОГИГІНАЛУ НЕ ФАРБОВАНИЙ НЕ РЖАВИЙ НЕ ГНИЛИЙ Без торгу! Щойно з Німеччини Всі деталі по телефону Не підготовлені авто, такі як є! Дивіться всі мої оголошення ЯКЩО ЦІКАВИТЬ АВТО НА ПЕРЕКУП, ПИШІТЬ НОМЕР ДОДАМ ДО ГРУПИ
машина в доглянутому стані.всі ремені масла замінено.кондиціонер працює.машина повністю обслужена .сів і поїхав.
Свіжо Пригнаний автомобіль із Німеччини• На обліку•Стан автомобіля Ідеальний на свої роки! • Кузов Не битий та Не фарбований • (Перевірено прибором для вимірювання товщини краски) • Всі стекла рідні крім лобового • Хто шукає гарну машину, то це дійсно ваш варіант! • Гарна комплектація: • Кондеціонер • Бортовий комп'ютер • Електростеклопіднімачі • Повний електропакет • Підігрів стекол • Антібуксіровочна система • Сидіння трансформери • Двигун в автомобіля 1.5 дизель К9К працює тихо та рівномірно • Пробіг в автомобіля 248 тисяч оригінальний• Гарний та практичний темно сірий колір, який в живу виглядає дуже презентабельно та гарно • Зроблено повне ТО. Заміна ременя ГРМ, масло, фільтра. Ходова частина знаходиться в ідеальному стані! Нові колодки, диски • Резина на оригінальних дисках! • Салон досить гарно збережений• В автомобілеві впевнений на всі 100%тому • Готовий до будь яких перевірок з вашої сторони на вашому СТО! • Стан Нової машини незважаючи на невеликий пробіг і роки автомобіля! • Машина знаходиться в Чернігові.
Авто в повній комплектації гур, передні скло підйомники, електро регуліровка дзеркал, підігрів дзеркал, кондік( потрібно змінить подшипник) Масло фільтра змінювалися вчасно, нові свічки і ремень грм змінювався 500км.нові задні пружини, газу нема і не було расход город 7л. , за городом 5 авто бодре збите не трищить не пищить колеса р15, кого цікавить дзвоніть. Я власник авто продажа тільки з переоформленням
