- 230 тис. км
- Житомир
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Авто свіжо пригнане. Авто в гарному технічному стані з найкращим двигуном 1.5 D. Має сліди вжитку.Середнє використання палива 4.9 л. Замінені всі елементи ГРМ всі фільтри та олія.
Авто свіжо пригнане. Авто в гарному технічному стані з найкращим двигуном 1.5 D. Має сліди вжитку.Середнє використання палива 4.9 л. Замінені всі елементи ГРМ всі фільтри та олія.
Авто у хорошому стані повністю обслужено вкладень непотребуе сів і поїхав.
Продам хороше економне авто для сімї перекупи не турбувати
Терміново продам машину. Документи всі в порядку. Переоформлення. Всі нюанси по кузову видно на фото.АКБ новий. В кінці грудня було замінено масла, фільтра, підшипники, колодки, шарові опори, рульові наконечники, вентилятор радіатор. Все на ходу. Сів та поїхав. По мотору та ходовій все гаразд . Зимова резина 70-80 % залишок. Також є літня на титанових дісках. Телефонуйте.
Обслужена ходова замінені всі роліки масла ремені повний привід. Економічне авто.
Крашене ліве задне крило.то своєчасне всі питання по телефону
Продається Дачия Логан.Стан добрий,стоїть газ евро 4.Расход палива 7,8 місто,газ 10 літрів.Економна,гарна машина.Чотири скло підємника,абс,підігрів дзеркал,скла.Доглянута автівка.Пригнана 2020 році,один власник.Потужний,дінамічний двигун.Обмін на авто на автоматі,універсал,мінівєн
Продам машину в хорошому стані,всі питання по телефону ********** Іван
Дачія сандеро степвей випуск 2010 , пробіг рідний 141000км, з кондиціонером, в свій час привезена з закордону. що зроблено : минулий рік- поміняні масла мотора і коробки хадо+ присадки хадо, поміняні антифриз хадо, фільтра, свічки,масло гурт. Цей рік- передні стойки каяба комплектом +пружини, правий ступічний підшипник, передні тормозі диски, задні тормозні барабани бош +колодки, тормозна жидкость, грм +помпа, кондиціонер працює добре, двигун теж. Тепер по проблеми треба дивитись до коробки підшипники вторічного валу, порою з'являється гуркіт, кажу одразу так як є, це їхня хвороба на таких пробігах, консультувався. Авто робив для себе , але так склалося. Невеликий торг присутній.
Гарний автомобіль пригнаний с Литви, власник дівчина . Відмінне косметичне та технічний стан на свій рік! Нова страховка, в подарунок повний бак палива!
Продам Dacia Logan від власника. Автомобіль був куплений з салону, 1 власник. У ДТП не був. Встановлений планшет, камери переднього та заднього виду, є сигналізація. Гаражне зберігання
Продам Dacia Logan рестайлінг 2008 року. Автомобіль на ходу, щоденно експлуатується. По мотору проводився ремонт, але є присутній звук (цокання) в роботі двигуна. Є підсилювач керма, передні склопідйомники, центральний замок з брелка, led світло. Кондиціонер є, але не працює. Авто не нове, має сліди експлуатації відповідно до віку. Багато чого було зроблено(є список)
Уся інформація за телефоном
Dacia Logan MCV2008 р.в.від першого власника.Авто купувалось в салоні.Експлуатувалось дбацливо.Зберігається в гаражі. Надійний,місткий ,недорогий автомобіль. Ідеальний для сім'ї і роботи. Готовий до експлуатації без додаткових вкладень.
Надійний та економний двигун К9К, авто вкладень не потребує, є зимова гума на дисках, кондиціонер робочий
Авто у хорошому , доглянутому стані . Пробіг - 179 Затемнені вікна Кондиціонер Масло замінене , ходова у гарному стані, сів і поїхав) Додаю комплект змінної зимової ризини. Авто варте уваги , телефонуйте для огляду.
Надійний та економни дизельок, гарний стан, доглянуте, від власника, без корозії
Продам Dacia daster 1.2 tce. Свіжо пригнана та роз ємитнена. 164 тис пробіг. Замінено новий демфер щеплення корзина вижимнй фірми люк. Встановлено додаткове світло та передній кунг. Встановлена дефа. Дві пари коліс. Зимові плюс зимові на шипах.
