- 230 тис. км
- Нововолинськ
- Дизель, 1.46 л.
- Ручна / Механіка
Надійний та економни дизельок, гарний стан, доглянуте, від власника, без корозії
Надійний та економни дизельок, гарний стан, доглянуте, від власника, без корозії
Продам Dacia daster 1.2 tce. Свіжо пригнана та роз ємитнена. 164 тис пробіг. Замінено новий демфер щеплення корзина вижимнй фірми люк. Встановлено додаткове світло та передній кунг. Встановлена дефа. Дві пари коліс. Зимові плюс зимові на шипах.
Машина на ходу, в рабочем состоянии, есть кондиционер, работает печка, стеклоподйомники, магнитола.Заменили масло, зимнюю резину 2 колеса. Страховка, документы в порядке. Есть нюансы по кузову, и по салону. Торг.
Продаю свій автомобіль. В робочому стані є нюанси по кузову на фото видно. По всім питанням дзвоніть відповім.
Авто в нормальному технічному стані, є питання по лкфп, гарна комплектація, є літня/зимова резина, шторка в багажник, з початку повномасштабного вторгнення автомобіль майже неїздить, торг біля авто, перевірки за ваш кошт, авто знаходиться у Вишгороді.
Перший власник в Україні,авто в супер стані, вікна всі рідні,нічого не крашине,ходова 5+,авто варте уваги
Авто в рідній фарбі. 2 ключі. ходова, двигун, коробка перемикання передач, центральний замок, кондиціонер все в справному стані. Підігрів сидінь, контроль швидкості працює. Надійний комфортний 7-місний автомобіль.
Продам автомобіль Dacia Solenza в гарному стані. Рік випуску 2004,пробіг 200 тисяч км,центральний замок ,електросклопідйомники. Встановлено нові гальма,ремень ГРМ,помпа,термостат,натяжний ролик,ремень генератора,датчик ПДЗ,регулятор ХХ,датчик ПКВ,паливний модуль. ГБЦ з ремонту. Масло в моторі і КПП поміняне, антифриз новий. Резина зима в отлічному стані,салон охайний,кузов живий. Документи впорядку ,любий вид оформлення. ціна 2000 доларів торг у капота. територіально авто знаходиться в селі Мрин. телефони для довідок ********** або **********
Щойно пригнаний автомобіль в гарному стані. Один власник. Дуже економна. Сервісна книжка.
Автомобіль в доброму стані як на фото, замінено грм , мастило , фільтра , також було замінено лівий задній ліхтар ( на стоянці вдарили ) , куплено нові гумові килимки ! резина зимова , повністю тонована , їде добре ніяких сторонніх звуків немає , в таксі машина не була ! ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ НІЯКОМУ ВИДУ "БІЗНЕСМЕНІВ ТА ПОМІЧНИКІВ З ПРОДАЖУ" НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ !!! Від авто не позбуваюся , допомоги не потребую , торг як і ретельний огляд безумовно вітається !
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
Тільки пригнаний своїм ходом Нідерландів. Автомобіль в ідеальному стані, без підкласів, на нові гумі, два ключі, всі сервісні документи в наявності. Чистий одинадцятий рік. Розмитненний, сертифікований, готовий до постановки на облік.
Всі питання по телефоні!!!
Авто в гарному стані. комплектація:подушки безпеки, ABS, кондиціонер, склопідіймачі, підігрів дзеркал, електрорегулювання дзеркал. 2 комплекти гуми. Хороше надійне авто. Торг
Продам авто в гарному стані ,куплена в 2023 році пригнана з Німеччини за три роки експлуатації зарекомендувала себе добре , запчастини мінялись вчасно , акумулятор 2025 р , резина комплект зімня протектор на фото , в цьому році куплена пара нових на перед , машина кожен день експлотуеться.В таксі не працювала
Продам свій автомобіль. Логан повністю обслужений та кожен день в ходу. Завжди мінялося усе вчасно. Технічно без зауважень, стоїть новий газ, робить на газу чітко. Автомобіль не новий, тому є нюанси по кузову, проте не гнилий Деталі за тел. можливий обмін на Логан седан чи шкоду з моєю доплатою.
Продам своє авто за інформацією телефонуйте
Авто у гарному стані.Замінено передні гальмівні диски з колодками,заміна комплекту гальмівної системи.Замінені передні та задні амортизатори.Заміна ре комплекту опори стійки амортизаторів.Заміна свічок запалювання.Авто в арешті за борги.
Стан нового, повністю обслужений автомобіль, є сервісна історія, НЕ бита, НЕ крашена, даже бампера, стікла всі рідні, мотор шепче, швидкий і економний, коробка 6-ст.не вибиває, по ходові без зауважень, круїз, клімат робочий, два комплекта гуми нової, з документами порядок
Авто було пригнане з німеччини з вдареним тільки лівим крилом , є не значне пошкодження багажника [попхала газелька], двигун працює добре масла не бере
