- 170 тис. км
- Лохвиця
- Бензин
- Ручна / Механіка
Перший власник в Україні,авто в супер стані, вікна всі рідні,нічого не крашине,ходова 5+,авто варте уваги
Перший власник в Україні,авто в супер стані, вікна всі рідні,нічого не крашине,ходова 5+,авто варте уваги
Авто в рідній фарбі. 2 ключі. ходова, двигун, коробка перемикання передач, центральний замок, кондиціонер все в справному стані. Підігрів сидінь, контроль швидкості працює. Надійний комфортний 7-місний автомобіль.
Продам автомобіль Dacia Solenza в гарному стані. Рік випуску 2004,пробіг 200 тисяч км,центральний замок ,електросклопідйомники. Встановлено нові гальма,ремень ГРМ,помпа,термостат,натяжний ролик,ремень генератора,датчик ПДЗ,регулятор ХХ,датчик ПКВ,паливний модуль. ГБЦ з ремонту. Масло в моторі і КПП поміняне, антифриз новий. Резина зима в отлічному стані,салон охайний,кузов живий. Документи впорядку ,любий вид оформлення. ціна 2000 доларів торг у капота. територіально авто знаходиться в селі Мрин. телефони для довідок ********** або **********
Щойно пригнаний автомобіль в гарному стані. Один власник. Дуже економна. Сервісна книжка.
Автомобіль в доброму стані як на фото, замінено грм , мастило , фільтра , також було замінено лівий задній ліхтар ( на стоянці вдарили ) , куплено нові гумові килимки ! резина зимова , повністю тонована , їде добре ніяких сторонніх звуків немає , в таксі машина не була ! ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ НІЯКОМУ ВИДУ "БІЗНЕСМЕНІВ ТА ПОМІЧНИКІВ З ПРОДАЖУ" НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ !!! Від авто не позбуваюся , допомоги не потребую , торг як і ретельний огляд безумовно вітається !
Авто на повному ходу, має комплект хороших літніх шин. Дуже економне на газу. Продаж з обов'язковим переоформленням.
Тільки пригнаний своїм ходом Нідерландів. Автомобіль в ідеальному стані, без підкласів, на нові гумі, два ключі, всі сервісні документи в наявності. Чистий одинадцятий рік. Розмитненний, сертифікований, готовий до постановки на облік.
Всі питання по телефоні!!!
Авто в гарному стані. комплектація:подушки безпеки, ABS, кондиціонер, склопідіймачі, підігрів дзеркал, електрорегулювання дзеркал. 2 комплекти гуми. Хороше надійне авто. Торг
деталі за номером
Продам авто в гарному стані ,куплена в 2023 році пригнана з Німеччини за три роки експлуатації зарекомендувала себе добре , запчастини мінялись вчасно , акумулятор 2025 р , резина комплект зімня протектор на фото , в цьому році куплена пара нових на перед , машина кожен день експлотуеться.В таксі не працювала
Продам свій автомобіль. Логан повністю обслужений та кожен день в ходу. Завжди мінялося усе вчасно. Технічно без зауважень, стоїть новий газ, робить на газу чітко. Автомобіль не новий, тому є нюанси по кузову, проте не гнилий Деталі за тел. можливий обмін на Логан седан чи шкоду з моєю доплатою.
Продам своє авто за інформацією телефонуйте
Авто у гарному стані.Замінено передні гальмівні диски з колодками,заміна комплекту гальмівної системи.Замінені передні та задні амортизатори.Заміна ре комплекту опори стійки амортизаторів.Заміна свічок запалювання.Авто в арешті за борги.
Стан нового, повністю обслужений автомобіль, є сервісна історія, НЕ бита, НЕ крашена, даже бампера, стікла всі рідні, мотор шепче, швидкий і економний, коробка 6-ст.не вибиває, по ходові без зауважень, круїз, клімат робочий, два комплекта гуми нової, з документами порядок
Авто було пригнане з німеччини з вдареним тільки лівим крилом , є не значне пошкодження багажника [попхала газелька], двигун працює добре масла не бере
це надійне та добре авто за свої кошти, економічне з розхідом 6-7літрів. По кузову уся у рідній фарбі,окрім лівого переднього крила,є не критичні моменти по кузову,вм'ятини,царапини ,їй 20 років,Вона не нова але на свої роки вона в доброму стані.По техніці без питань,ходовка чудова (нічого не гримить, нові стойки, зчеплення,рульова рейка та інше)Мотор без питань,робить тихенько.Салон в доброму стані.Сигналізація,Ц Замок, Сигналізації,Передні ел.склопідйомники, музика .По документам переоформлення на нового власника+Є страховка,Ціна на віддачу,без торгу,можливий обмін з моєю доплатою
Продам дуже хороший сімейний (робочий) автомобіль. У дуже гарному стані. Всі узли працюють без нарікань. Комплектація лауреат (в цьому класі максимальна). Дуже вмістима. Не дорога в обслуговуванні. Додатково фото чи коротке відео скину по запиту. Пишіть, звоніть, приїжджайте дивіться. Локація поруч з ТЦ «Арсен»
