- 230 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам семейный автомобиль, первый владелец в Украине,пригнан из Италии. Установлено заводское итальянское ГБО. Машина на ходу. Все вопросы по телефону. Торг.
Авто свіжо пригнане. Авто в гарному технічному стані з найкращим двигуном 1.5 D. Має сліди вжитку.Середнє використання палива 4.9 л. Замінені всі елементи ГРМ всі фільтри та олія.
Авто у хорошому стані повністю обслужено вкладень непотребуе сів і поїхав.
машина в полном боевом состоянии,в одних руках более четырех лет,без пробега в такси!!! все расходники заменены,новая рейка,Акум,ходовка сбитая,без потёков и соплей! Кондиционер!! звоните отдам в хорошие руки
Продам хороше економне авто для сімї перекупи не турбувати
Терміново продам машину. Документи всі в порядку. Переоформлення. Всі нюанси по кузову видно на фото.АКБ новий. В кінці грудня було замінено масла, фільтра, підшипники, колодки, шарові опори, рульові наконечники, вентилятор радіатор. Все на ходу. Сів та поїхав. По мотору та ходовій все гаразд . Зимова резина 70-80 % залишок. Також є літня на титанових дісках. Телефонуйте.
Обслужена ходова замінені всі роліки масла ремені повний привід. Економічне авто.
Крашене ліве задне крило.то своєчасне всі питання по телефону
Продається Дачия Логан.Стан добрий,стоїть газ евро 4.Расход палива 7,8 місто,газ 10 літрів.Економна,гарна машина.Чотири скло підємника,абс,підігрів дзеркал,скла.Доглянута автівка.Пригнана 2020 році,один власник.Потужний,дінамічний двигун.Обмін на авто на автоматі,універсал,мінівєн
Продам машину в хорошому стані,всі питання по телефону ********** Іван
Дачія сандеро степвей випуск 2010 , пробіг рідний 141000км, з кондиціонером, в свій час привезена з закордону. що зроблено : минулий рік- поміняні масла мотора і коробки хадо+ присадки хадо, поміняні антифриз хадо, фільтра, свічки,масло гурт. Цей рік- передні стойки каяба комплектом +пружини, правий ступічний підшипник, передні тормозі диски, задні тормозні барабани бош +колодки, тормозна жидкость, грм +помпа, кондиціонер працює добре, двигун теж. Тепер по проблеми треба дивитись до коробки підшипники вторічного валу, порою з'являється гуркіт, кажу одразу так як є, це їхня хвороба на таких пробігах, консультувався. Авто робив для себе , але так склалося. Невеликий торг присутній.
Гарний автомобіль пригнаний с Литви, власник дівчина . Відмінне косметичне та технічний стан на свій рік! Нова страховка, в подарунок повний бак палива!
Продам Dacia Logan від власника. Автомобіль був куплений з салону, 1 власник. У ДТП не був. Встановлений планшет, камери переднього та заднього виду, є сигналізація. Гаражне зберігання
- авто з Нідерландів - оригінальний заводський газ - комплектація Ambiance - відмінний стан - розмитнений і сертифікований - обмін не цікавить !
Продам Dacia Logan рестайлінг 2008 року. Автомобіль на ходу, щоденно експлуатується. По мотору проводився ремонт, але є присутній звук (цокання) в роботі двигуна. Є підсилювач керма, передні склопідйомники, центральний замок з брелка, led світло. Кондиціонер є, але не працює. Авто не нове, має сліди експлуатації відповідно до віку. Багато чого було зроблено(є список)
Уся інформація за телефоном
Dacia Logan MCV2008 р.в.від першого власника.Авто купувалось в салоні.Експлуатувалось дбацливо.Зберігається в гаражі. Надійний,місткий ,недорогий автомобіль. Ідеальний для сім'ї і роботи. Готовий до експлуатації без додаткових вкладень.
