- 250 тис. км
- Первомайськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
З усіх питань звертайтеся за телефоном, все детально розповім, якщо не відповідаю, то пишіть у будь-який месенджер.
З усіх питань звертайтеся за телефоном, все детально розповім, якщо не відповідаю, то пишіть у будь-який месенджер.
Продам автомобіль в ідеальному стані, в оригінальному фарбуванні. Лакофарбове покриття без сколів, вм’ятин і слідів іржі. Машина оброблена антикором, двері шумоізольовані, все робилося для себе. Встановлено ГБО 4-го покоління та металевий захист двигуна. Техогляд пройдено влітку цього року. Салон у відмінному стані, без подряпин, до автомобіля ставилися дуже дбайливо. Вкладено багато коштів. Є два комплекти гуми. Усі питання – телефоном. ? Всім мирного неба та вдалих покупок!
Якісний і доступний по ціні автомобіль бізнес класу. Я другий власник, купляв авто в лізинг і потім переоформив на себе. На 230 тис. км пробігу зробив капітальний ремонт двигуна + замінив усі патрубки + замінив генератора. В червні 24 року - замінив акумулятор на новий. В серпні 24 року - перешив кермо новою шкірою. В жовтні 25 року - замінив водяну помпу. 2 комплекти резини. Вже на зимових. 28.09.25 р - придбав нову "цивілку" на рік. в березні 26р. - провів капітальний ремонт ГБО. Нові форсунки - гарантія 3 роки. Авто технічо справне і готове до використання. Авто "не вбивалося", а раціонально використовувалось. Продаю, тому що хочу придбати інше авто. Обмін не пропонувати! (я вже вибрав наступне авто). Допомоги в продажу не потребую!!! По кузову є царапини. З'явилася іржа на задній правій дверці біля замка. Передній і задні бампер потребують ремонту. Я цим не займався, бо вважаю що це не впливає на використання авто в теперішній час, слідкував за технічним станом і здійснював усі необхідні ремонти. Торг можливий в розумних межах.
Автомобиль доглянутый в гарному стані салон чистий и не прокурений по кузову не гнилий , ходова частина без зауважень, нова зимня гума , мотор після капітального ремонту и на гарантіі е всі документи, вкладань не потребує сів і поїхав, авто площадки прошу не звонить продаю сам от хозяина
Перший власник в Україні.Рідний пробіг 100т/км,не фарбована. По машині робити нічого не потрібно все обслужено до дрібниць.Економічне 5л/100км
Авто в ідеальному стані. Перший власник, купувалось в офіційному автосалоні. То проводилось згідно регламенту. Без ДТП. Реальний пробіг 100%, гаражне зберігагання. Виготовлена в Кореї грудень 2011 року. Торг.
Автомобіль на ходу,заводиться та їде справно. *Автомобіль щодня в користуванні. *Лобове скло має тріщину. *Заднє ліве крило фарбоване * Салон темно- сірого кольору *Трещітка в ручнику потребує заміни * Потрібно до заправити фреон * Підсилювач керма: гідравлічний * Передні шини зношені. * Документи в порядку * Можливий торг біля авто *Реальний покупець - реальний торг.
Гарний та доглянутий автомобіль, Купувався та обслуговувався у овіціалів,півроку тому був встановлений газ.Машина як на фото. Торг на переоформлення.
продам авто пригнане із Німеччини в 2023 році з пробігом документально підтвержено заміна мастила та фільтрів проведена в Німеччині гума зимова нова диски легкосплавні в додаток без гуми по авто робити нічого не потрібно продажа не термінова всі питання по телефону vj
Все працює доборе ходова перебрана до мотора коробки питань не має кондиціонер кілька місяців тому перебраний повністю авто сів поїхав тел
Автомобиль в хорошем состоянии, пробег 180 000 км, 2011 г.в., корейская сборка, торг в пределах 100 у.е. Звонить с 12- 21 ч
Автомобіль обслуговуваний, масло і фільтра замінени та ремень ГРМ теж. Гарний стан салону з рідним пробігом. Газ вписан.
хороший семейный экономный 7месный минивен пригнано из Кореи .полный газ пропан-бутан бензина не видела .одна дверь крашеная .камера заднего вида коробка автомат и двигатель работают хорошо.обмен только в Одесской области
Двигун масла не бере..Оброблений,покрашений. .....Заміна всіх речовин. ВЕБ-камера. Робився для себе.Не таксі. Кондиционер не заправлений. ЗВОНИТИ на Вайбер.
Офицеальний круз.В идеальном состоянии,все вопроси по телефону.
Авто в ідеальному стані. Один власник , зроблено велике ТО. Рідна фарба рідний пробіг , перевірка на любому СТО , в подарок літня резина , авто вартує уваги і тих грошей
Продам Авео Т250 двигун 1.5л, Корейська збірка. Встановлено газ 4 покоління, вписаний у техпаспорт. Другий власник (авто переоформлювалось для збереження номерів). Оригінальний пробіг. Автомобіль гарному технічному стані, акуратний та доглянутий, є зимовий комплект резини. Без ДТП, із документами порядок. Авто доступний для перегляду в м. Білій Церкві та м. Київ. Допомога в продажі, обмін не цікавить!
Мотор та коробка працюють чудово, по ходовій — без зауважень. Замінено ланцюг 50тис. тому, масло, фільтри згідно стандартів поміняне на 300т. у всіх агрегатах (коробка, роздатка, двигун). Вкладень не потребує. Є зимові колеса на титанах. Максимальна комплектація: акустика, 19-і диски, підніжки, монітор, люк, шкіряний салон. Авто в одній сім’ї від привозу в Україну. За детальнішою інформацією — пишіть, дзвоніть. Стан відповідає фото!
Продам Шевролет Авео 255, куплена в салоні 2011.08 один господар, автомат гідротрансформатор, працює добре, мотор 1.5 простий надійний, ГБО Євро 4 вписане в тех.пасп.склопак.кондер.центр.замок.сигналка, є сліди експлуатації, подряпини вм'ятини, кузов не гнилий, стан техніки відмінний, можливий обмін на авто дешевше
Автомобіль від одного власника куплений з салону. Гаражне зберігання. Не потребує вкладень. Сів та поїхав. ТО згідно інструкцій. Років 8 назад був у невеликому ДТП. Була повна заміна крила по страховій. В наявності комплект практично нової зимньої резини. Прохання звертатись тільки реальним покупцям.
