- 310 тис. км
- Одеса
- Гібрид (HEV), 1.4 л.
- Автомат
Автомобіль повністю на ходу, доглянутий. В наявності два комплекти гуми. Зарядний дріт.
Автомобіль повністю на ходу, доглянутий. В наявності два комплекти гуми. Зарядний дріт.
Автомобіль у хорошому технічному стані. На фото видно, що ремінь і ролики ГРМ мінялись на пробігу 177903. На пробігу 193500 було замінено мастило, фільтра, амортизатори та сайлентболки. Запчастини завжди вибирались якісні, до машини відносились добре. Весь час їздила жінка. Перший власник купляв автомобіль з салону в Україні. Більше детальної інформації за телефоном, розумний торг можливий.
Ходова,двигун впорядку.Потребує косметичного ремонту
Машинка купувалась в салоні, один власник з 2012 року в одній сім?ї, пробіг оригінал. Два комплекта коліс, два ключа, два комплекта ковриків. Газу немає і ніколи не було, недавно було поміняно ГРМ, помпу, свічки. Кому цікаво пишіть дзвоніть все що цікавить розповім.
Не биток, не Америка, своє авто, обслужено - паливна форсунки, турбіна, повне то сажевий вирізаний і відшитий, радіатори кондиціонера, охолодження, інтеркулер, шкіф колінвала, амортизатори та опори передні, пружини задні, масло двигун, коробка, новий акумулятор, нові передні колодки ( задні також є нові але не встановлені) , кондиціонер заправлений ,автомобіль на 7 місць з нормальним кліренсом, дуже швидкий турбований двигун, два комплекти гуми. мінімальний торг. Причина продажу придбання нового автомобіля з салону. пропозиції за типом куплю за і на 1-2к менше не цікавлять
Авто пригнанене з Німеччини у 2017р. Один власник в Україні. Авто використовувалося для тихих сімейних поїздок. На території України у ДТП участі не приймало. Гаражне зберігання. Готові до обговорення будь яких деталей біля капоту.
Замінений ремінь роліки. Поміняв масло наїхав лиш 1000. Нова зимня резина.За деталями дзвоніть на вайбер
Авто в гарному стані. 2 власник з салону. Не Америка. Двигун, коробка в гарному стані.Авто не фарбоване. Додаткові питання за телефоном. Торг присутній біля авто
Продам доглянуте сімейне авто у гарному стані, все працює та не потребує ремонту, міняти нічого не треба, сів і поїхав. В ДТП не був. Салон чистий, не за тертий. Поставили газове обладнання в 25 році, вписане в тех.паспорт. Автомат працює плавно без ринків, місяць тому міняли масло. Двигун працює рівно, масла не бере, та не димить. Переоформлення, документи всі у порядку. Звоніть, все розповім. Авто бізнесменів прохання не занімайте мій і свій час.
