- 240 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.41 л.
- Ручна / Механіка
Не потребую вкладень. Власник по документах. Газ/бензин.
Не потребую вкладень. Власник по документах. Газ/бензин.
Продам шевроле епіка 2.0бензин авто в хорошому стані обслуговувалось вчасно поміняні сайлентблоки задньої ходової потрібно поміняти вихлопну нюанси по кузову мелкі коцки від камнів нова зимня гума
Продаю автомобіль Chevrolet Aveo 2009 року випуску з 1.2 двигуном. Автомобіль технічно і візуально справний. Вся ходова замінена.
Перша регістрація 2012 року 2 власник без підкрасів 2 комплекти ризини
Торг. Буваю поза зоною. Пишіть на вайбер.
Продаю своє авто, є декілька нюансів по кузову, два ключі
Машинка дуже хороша! все обслужено! масло в моторі motyul 5/40, фільтри, почищений кондиціонер і пічка (дує відмінно). Коробка працює відмінно. Ходова в ідеалі (як нова). Салон як новий не затягнутий, не потертий! Сигналізація двостороння! По кузову вся рівненька, рижиків і іржі немає! Дуже хороший варіант!
Влітку 25-го замінено штатні динаміки на UAudio Malva та Patron, передні та задні відповідно. Вирізано каталізатори, прошито екологію. Перешито руль, ручку та мішок КПП. Присутні пошкодження заднього бампера у зв'язку із зіткненням зі стовпом попереднім власником.
Свіжо пригнане авто у відмінному стані від одного власника з Німеччини!! Повністю обслужена вкладень не потребує! Готове до постановки на нового власника!
Гарне авто е незначні моменти по кузову ліва сторона обидві двері і крило. Газ вписаний. Мотор і коробка працюють без нарікань масло мотор зовсім не бере. Ходова зроблена тормоза теж перебрані. Гарне авто за свої гроші вкладень не потребуе сів і поїхав. Для хлопців із ЗСУ буде гарна знижка. Всім миру і добра
Продам рестайлінгову Епіку 2009 р.в.Великий комфортний седан. По техніці стан задовільний. Є моменти по лкп сколи царапини. Тріщина на лобовому. Працює як на газу так і на бензині. Більше інформації за телефоном. Можу скинути відео на вайбер чи телеграм. Торг безпосередньо біля авто.
Машина вся в оригіналі без жодного підкрасу, все працює до найменшої дрібнички готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Надійне авто на кожен день, повністю обслужене від тормозних дисків до ГРМ
Сів поїхав , повністю обслужив
Автомобіль вартий вашої уваги,куплявсь в автосалоні в 2010році,виготовлений 10 місяць 2009року.Один власник з салону,гаражне зберігання,по автомобілю жодних зауважень немає.Ходова,двигун,кузов все в ідеалі.Бережне ставлення,по солям міським ніколи не їздив.
