- 137 тис. км
- Кам'янське (Дніпродзержинськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
в рідній фарбі, не гнила, стекла рідні, обслуговувалась вчасно , вкладень не потребує, все працює, два ключа, переоформлення через мрео
в рідній фарбі, не гнила, стекла рідні, обслуговувалась вчасно , вкладень не потребує, все працює, два ключа, переоформлення через мрео
Звонили , писати на "Вайбер"(бо здебільшого є проблема з зв'язком) ...... Жива епіка(офіційна), я власник, обслуговування вчасне , виконано багато робіт, є всі виписки по обслуговуванню , коробка працює плавно , мотор як часи ( були виконані роботи по мотору, на разі проблем немає) , встановлено "газове обладнання", тонування (6 місяців тому), масло з усіма фільтрами замінено 500км тому (якісне на сервісі) , м'яка в ходу(нічого не стука та не скрипить) ,комфортна в їзді, по ходовій також виконано багато робіт та вкладено не мало коштів, світло працює справно по колу(спереду лінзоване), встановлено якісний андроїд(картплей та все інше..), салон збережений(не за тертий) кожаний , однак купив накидки для збереження стану, є нюанси по "лкп"( що пов'язано з роками) незначні , іржі немає, на машині рухаюсь виключно на роботу та з роботи, замінено нещодавно (місяць тому) "ролики,ремень,помпу" , всіх робіт не згадаєш (все є у виписках), "ланцюг" також поміняний 3000 км тому , продаж неспішний , якщо є бажання телефонуйте відповім на питання, ціна виправдана, за 3-4к епіку живу не купете , також є торг (уступлю звісно ж) , продаю у зв'язку з потребою "хетчбека чи універсала", росхід по трасі реально робив 6.9(є фото підтвердження) росхід по місту реальний 10.5-11 якщо їздити виключно по місті (цент, світлофори) все залежить від місцевості, на разі рухають більш по околицям Харкова то росхід 10-10.5, для мотора 2.5 це адекватно + автомат, вибачаюсь за нічні фото , вільний тільки після 7-8 вечора , також є підігрів передніх сидінь), ева клірики(з бортиками), є запаска, ризина спереду нова , з заду також цілком доцільна, є домкрат та ключі в комплекті, електро складання зеркал, датчік світла
Продам або обміняю Авео Т250 Авто в гарному стані. Сів і поїха Пишіть вайбер/телеграм
В продажі гарний СЕДАН Автомобіль в суперовому стані! Двигун, коробка, ходова частина БЕЗ НАРІКАНЬ! Двигун працює рівно, їде дуже добре! Коробка працює ІДЕАЛЬНО! Ходова частина збита дороги тримається ЧУДОВО! По кузову в дуже гарному та збереженому стані! Салон збережений! Пробіг ОРИГІНАЛЬНИЙ! ПЕРЕВІРКИ ВІТАЮТЬСЯ! ХОРОША ГУМА на гарних дисках! По електроніці працює КОЖНА КНОПКА! Клімат заправлений! Тонована дорогою плівкою! Наявний страховий поліс РОСХІД ПАЛЬНОГО МІСТО 8 ТРАСА 5 літрів! Автомобілем залишитесь задоволені! Любий вид переоформлення Торг! Є можливість доставки!
Один власник, рідний пробіг, гаражне зберігання, не бита, не фарбована. Друга машина в сім?ї, «на свято». Машина збережена і доглянута. В експлуатації з 2010 року. Є подряпини в кількох місцях, все на фото. Двічі перереєстрована на того ж власника: перший раз - вписувався газ, другий - у зв?язку зі зміною номера. Тел. **********
Авто в хорошому стані, все працює! Всі питання по телефону!
Офіційна.Машину знаю з салону купляв її у знайомого. друга реєстрація два рокі тому. не бита. не фарбована. оригінальний пробіг.машина в доброму стані. газ вписаний в тех.паспорт. зроблена ходова.новий акумулятор.
Автомобіль технічно в гарному стані - сів поїхав. Було зроблено багато по технічній частині: - встановлені нові фари з хорошим світлом; - замінені радіатор кондиціонера та радіатор охолодження; - з переду вся ходова нова за виключенням пружин. - по задній ходові частині все без зауважень вкладень не потребує. - 10 тис. км тому замінений комплект ГРМ - По мотору зауважень нема. - Єдине не працює кондиціонер, потрібно замінити трубку і заправити фреон. Машина все життя в одних руках із салону. По зовнішньому стану є нюанси, потребує косметичних вкладень
помінян грм,помпа, шарова,тросики ручника,підкрилки,задувка порогів, дніща,дверей,світло лед,тоніровка скла ,нова магнітола 2 дінова з камерою заднього вида та багато іншого.
Зв'язок лише по Viber
Chevrolet Epica 2,5 АТ 2009 р. Рестайлінг. Перша реєстрація 2011 рік. Я власник з 2020 року. Одне переоформлення було на дружину в 2024 році. АКПП 6-ступенева. Встановлений і вписаний газ 4 покоління. Машина без дтп. Фарбувались два бампери і капот (від сколів). На 199 тис. замінене масло і фільтр в двигуні. Можливий невеликий торг біля авто.
Автомобіль пригнаний з Європи, перший власник в Україні, купувався для особистого використання, зараз автомобіль неактуальний тому виставляю на продаж, повністю замінені передні стійки тяги, сайленблоки, правий передній важіль, ремінь ГРМ з роликами. , продаж неспішна, на лавому передньому крилі є кілька вм'яток (спробував сфоткати, машина спеціально не готувалася до продажу, торг у капота
Зроблене ТО 800км Один підкрас Авто в гарному стані
Шевралe лачетті ( Нубира ) Пригнана з Німеччини Корейская сборка Перший власник в Україні У нормальному технічному стані Кондиціонер працює (компресор новий, повне ТО у 25 році) По кузову все рідне, зроблені тільки задні пороги !! Гума свіжа зима / літо Торг мінімальний
Продам сімейний автомобіль, який кожен день на повному ходу, всі рідини замінено з гальмівними колодками. Замінено задні амортизатори та нове щеплення, по ходовій і технічний частині питань не має. Антикорозійна обробка кузова з підкрилками, тонування скла, стоять вітровики, шкіряне кермо, Bi-LED лінзи. Балон на 50 літрів ТО газового обладнання пройдено. Торг присутній біля авто.
Машина в гарному стані,тільки замінено масло і фільтри,ремінь ГРМ ,жодного ризику,повністю не пошкоджена,по машині немає ніяких питань
Авто в досить непоганому стані. По кузову де-не-де є «рижики» від часу. Більше детальної інформації за телефоном, (якщо не відповідаю - я передзвоню ввечері). Чудове сімейне авто як для міста так і для довгих подорожей.
