- 168 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.21 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль привезенний з Німеччини. Стан автомобіля відмінний. Масло з фільтрами замінено.
Лачетти 2009 р. комплектація cdx 1.8 AT. Відмінний стан, машина доглянута, двигун ходова все у відмінному стані, в машині працює абсолютно все, жодних стуків груків, скрипів немає, в машині робити не потрібно абсолютно нічого, масло не бере, пробіг рідний 100%. ГБО 4 покоління. ПЕРЕКУПАМ І ПЛОЩАДКАМ З ДИВНИМИ ЗАПИТАННЯМИ НЕ ДЗВОНИТИ....
Пригнана з за кордону в 2019році.Детала по телефону....
Комфортне авто в хорошому стані. Другий власник. Автомобіль куплений в Україні. Пробіг справжній, двигун та коробка передач працюють без нарікань, охайний шкіряний салон. Комплект літньої гуми додається.
Авто у хорошому як технічному так і візуальному стані, повністю обслужена, і не вимагає ніяких вкладень. 4т назад проведено повне ТО, з заміною усіх рідин і фільтрів, підвіска так само повністю обслужена.
замінено комплект ГРМ. Усі масла двигун,коробка,задній міст,роздатка. Нові передні стійки та тормозні колодки,замінені підшипники ступиць.Зроблена реставрація кардана та рульової рейки.Пднятий кліренс на 4см. Ходова перебрана. Потрібно перефарбувати капот.Перша регістрація 2010 рік.
Продам Chevrolet Aveo седан 2009 року випуску. Надійний та економічний автомобіль у хорошому стані. Оснащений бензиновим двигуном 1.5 л та механічною коробкою передач. Простий і недорогий в обслуговуванні, запчастини доступні. Характеристики: • Рік випуску: 2009 • Кузов: седан • Двигун: 1.5 бензин • Потужність: 86 к. с. • Коробка передач: механічна • Привід: передній • Витрата пального: близько 10 л/100 км у місті та 7 л/100 км по трасі • Просторий салон і місткий багажник • Надійний та комфортний автомобіль для щоденного користування Всі розхідники замінені вчасно. Автомобіль доглянутий, вкладень не потребує. Проведено технічне обслуговування, готовий до експлуатації. Двигун працює рівно, коробка передач перемикається плавно. Автомобіль доглянутий, документи в порядку, будь-яке переоформлення. Готовий до перевірки на СТО. Реальному покупцю — торг біля автомобіля.
Продаю.
Авто в гарному стані, тільки після обслуговування, нова резина, деталі по телефону.
В комплекті є зимня резина, запаска, ремінь грм. Замінювала задні гальмівні колодки, компресор кондиціонера. Передній бампер замінила на новий, тепер цілий
Рік: 2009 Двигун: 1.5 (газ/бензин) встановлено ГБО 4 покоління офіційно оформлений Коробка: автомат Авто в рідній фарбі, крім заднього бамперу Електросклопідьйомники передні та задні Нова 2din магнітола з камерою заднього виду Машина обслужена, мотор працює відмінно, коробка без пінків та ривків, кондиціонер, протитуманні фари Є комплект зимової гуми Goodyear Гаражне зберігання
Продам свою рідну Epica. Машинка дарує комфорт і відчуття затишку в кожній поїздці, як при неспішній прогулянці містом, так і в дальній дорозі. Хороша шумоізоляція, великий і просторий салон, який і сьогодні виглядає гідно, великі та зручні передні крісла як у домашньому офісі, а також просторий задній ряд також дарує комфорт та налагодження кожною поїздкою вашим пасажирам, чи то діти, чи дорослі, там достатньо місця навіть щоб деяким закинути ногу на ногу. Також автомобіль може похвалитися великим містким багажником. Двигун, .. він звичайно чудовий, рядна шістка! Цей мотор настільки еластично працює, що якщо хочеться спокійно покататися то на 4 передачі 40 км/год не проблема, мотор просто їде, дали легенько газку і він потягнув машинку швидше, якщо хочеться динаміки його потрібно крутити, він прокидається з 3200-3500об. хв. і рівно крутитися мало не до самого обмежувача. Загалом мотор чудовий, в салоні його спочатку не чуєш і доводиться рушати по тахометру... Тепер детальніше: Я другий господар, машинка у мене з осені 2017. Купував я її з пробігом 105т.км. не биту не фарбовану)). Зараз пробіг 239т.км із заліза аварії на машині тільки капот, внаслідок множинних сколів і іржі, що починається. Також оновлював фарбування пластику-бамперів та порогів. Тепер технічніше питання. За останні два роки було багато зроблено. Диски гальмівні міняні навколо, Гальмівні супорти перебрав повними ремкомплектами із заміною циліндрів. Гальмівні шланги всі 4шт нові. Свічки минулого літа поставив Denso Irridium. Восени замінив термостат та антифриз. Рік тому змінив компресор кондиціонера. На петли передних дверей поставил латунные ремкомплекты и ещё сного сделано. Подробнее уже либо по иелефону, либо в переписке.
2009р. 1.5. пробіг 134тис. Один власник від моменту покупки. Новий акум, свічки+дроти, замінена олива. Кондиціонер, центральний замок, склопідйомники усе працює. Рідна фарба (крім багажника та карнізів) бампера рідна фарба. Авто після граду.
Машина в гарному технічному стані ходова не стукає мотор робить гарно є дефекти показову
Продам повністю обслуговане авто,ніяких нарікань немає стан 9/10 Стан - сів ,поїхав ! По всім питанням ********** Володимир
