- 202 тис. км
- Суми
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Chevrolet Lacetti(Nubira) 2005. 1.6 Німеччина. ГАЗ встановлено у 2022р. Я власник, у мене 4 роки, завжди доглянута, записи обслуговування, ремонтів віддам. У хорошому стані. Торг у капота
Chevrolet Lacetti 2012 | 1.6 бензин/газ | Київ Продам надійний та економний автомобіль. Машина на ходу, технічно справна - без нарікань. Двигун та коробка справні. Обслуговувалась вчасно, багато деталей замінено. Бензин/газ (вписаний в техпаспорт) Bluetooth аудіо Комплект зимової та літньої гуми
все вопросы по тел.
Авто купувалось для себе але виявилось все таки за мале , пройдено повне то , грм ,помпа масло ,фільтри , пороги поварені , газ , кондиціонер працює . Деталі за телефоном
Авто в хорошем состоянии, первый владелец,ездил только я. Покупалась в конце 2008г., а начал на ней ездить летом 2009г.! Все расходники менялись вовремя,на качественные и хороших производителей! Пробег верный, любые проверки на сто! Остальное, если что-то интересует,по телефону!!!
Я хозяин авто..Не бит,не крашен.состояние отличное.Двигатель только после кап.ремонта.Новые свечи,провода,катушки,гидрокомпенсаторы,поршни,кольца,вкладыши,диск сцыпления,выжимной,новая зимняя и летняя резина.Любые вопросы,звоните.
фактично перший власник, авто з Німеччини, реальний пробіг 87000км, брали з пробігом 36500, їздила майже весь час дружина по місту. 2 комплекти майже нової резини. Прохання помічників і перекупців не турбувати! повне переоформлення! газу не було! Торг на кофе.
Продається Chevrolet Lacetti 😻 2005 рік, 1.6 газ/бензин. Є деякі нюанси по бамперу на фото видно🙌🏼, авто на ходу. На свій рік в ідеальному стані🙃 Також є літня та зимова резина яка буде в подарунок 🎁. Присутній кондиціонер, автоматичні склопідйомники, пороги цілі👌🏼. Ціна 3 800$, але договірна. Детальніше за ном.тел.
Авто в гарному стані все мінялось вчасно Саша
Особисте, охайне авто. Коробка ручна/механіка, двигун 1.6 бензин, кондиціонер, подушки безпеки, технічно справний автомобіль, є літня та зимова резина. Деталі за телефоном.
Продаж. Один власник з 2013р. Придбана в салоні в вересні 2013р., антикорозійна обробка. Кузов в гарному стані. Не бита, не варена, не фарбована окрім правої двері та порога після незначних подряпин. Газова установка Стаг-4 Встановлена защита двигуна. Піднята на проставках. В ДТП не була. Магнітола, кондиціонер, абсолютно новий акумулятор, сигналізація штатна+додаткова. Додатково комплект літніх колес та шин на 15 радіусі. Пробіг приблизно 180400 км. Потребує ремонт кондиціонеру або дозаправку. В данний момент демонтовано оббивку салону та шумоізоляцію (була трошки залита). Поки не встановив все назад можна вживу побачити стан кузова. Новий фільтр салона, свічки запалення.
Автомобіль знаходиться у власності з 2019 року, технічний стан - не потребує ремонту, перебуває у щоденному використанні. Витрата палива у місті на газу - 12/14 л, в залежності від манери керування. Автомобіль обслуговується вчасно. ГБО вписано в техпаспорт. Наявні сліди використання. Додатковий комплект резини також на сталевих дисках. Продаж автомобіля у звязку із придбанням іншого.
На ходу, кондиціонер, газ.
продам авто в непоганому стані по якому робити на даний момент нічого не потрібно, мотор працює чітко масло не бере, ходова зроблена, кузов цілий, салон чистий, пічка кондиціонер працює, ніяких помилок по електриці не має! гарне світло!два комплекти коліс,на титанових дисках зима літо два ключі! Торг присутній
Машина у нормальному стані мотор працює рівно постороніх звуків нема Гбо 4 покоління балон таблетка Кпп не шумить не вибиває по ходовій також запитань нема По кузову є деякі дефекти такі як царапини і сколи так як машина вже не нова Якщо цікавить звоніть будем домовлятися
Продам свій автомобіль, купувався в салоні, один господар, у дуже хорошому стані, всі ТО проходилися за регламентом. Автомобіль знаходиться в Польщі.
Автомобіль в одних руках більше 10років, 500км тому зроблено заміна роликів ремня помпи, коврики ева, тоновані вікна "американка", сенсорна автомагнітола, салон чистий після хімчистки, літні шини Debica на дисках, зимові шини Goodyear на дисках, в подарунок повний бак бензини, по ходовій питань не має
Авто в гарному стані як технічному так і візуальному. Стан сів і поїхав без вкладень. Комплект гуми зимньої на дисках додатково. Газ, бензин. Салон чистий не прокурений, в салоні приємно знаходитись.Продаж з переоформленням.
340 тис робився двігатіль,нове сціплєнія,голова в задовільному стані Всі деталі по телефоні
