- 330 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Тільки біля машини можна домовитися тел)
Тільки біля машини можна домовитися тел)
Гарний та надійний автомобіль для своїх років, багато чого зроблено та замінено, газ 4-го покоління. продаж не терміновий, за час експлуатації Замінив лобове скло, нова резина, зробив конлиціонер, Єва коврик в багажник, зроблена задня ходова частина, нещодавно переварив гофру, замінив опорні подушки, масла фільтра, грм, бронєпровода, нові свічки, перебрав газову систему, замінив вертоліт в коробкі передач, патрубки, антифриз, кршка клапанів тільки 4500 обійшлася в лютому місяці... Іа також задній бампер запаяв і перекрасив, тормозні колодки... Розумію що є куди ще вкладати, в перспективі амортизатори, хоча ще походять, ну і передній бампер бажано покрасити є потертості від попередніх вдасників, невстигаю усувати недоліки, є там пот кузову певні вм'ятини, царапини, але не критично на швидкість не впливають... проведено заміну зчеплення. Нова майже страховка з квітня місяця всим вдалих покупок
Машина на ходу Сів поїхав Газ вписаний Кого цікавить дзвоніть розкажу більше
Поріги замінені два роки тому, днище ціле. Генератор перебирався. Кондиціонер ремонтувався, оскільки не працював, зараз повністю обслужений і заправлений, тільки в нього було вкладено близько 15 000 грн. Повністю перебрана ходова частина, вкладень не потребує. Вихлопна система переварена, замінені датчики. Місяць тому встановлено новий бензонасос. Акумулятор у справному стані. Радіатор охолодження замінений близько року тому, радіатор пічки — близько трьох років тому. Змінювалося зчеплення та диск зчеплення, замінені гальмівні колодки. Також змінювався комплект ГРМ. Змінювалася прокладка ГБЦ, головка блока проходила обробку та шліфування. Це досить дорогі роботи, які вже виконані. Якщо говорити загалом, простіше сказати, чого в машині не змінювалося. По технічній частині автомобіль повністю справний і обслужений. По кузову є вікові сколи та сліди експлуатації, що цілком нормально для автомобіля 2006 року.
РОЗТЕРМІНУВАННЯ БЕЗ ПЕРШОГО ВНЕСКУ, або в лізинг з авансом від 10%. Доступний обмін на будь-яке авто. Доставляємо авто по всій країні В продажі офіційний Chevrolet Lacetti 2007 року випуску. Автомобіль продається від першого власника. Переоформлення будь-якого типу. Можлива додаткова перевірка на СТО. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв! Гарна комплектація: • Галогенна оптика • Ручне регулювання дзеркал • Ел.склопідйомники передні • Мех.регулювання передніх сидінь • Кондиціонер • Шкіряне кермо • Велюровий салон • Штатна магнітола • AUX Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AвтоFocus (м.Київ, провулок Фінський, 7)
Авто в наявності! Автосалон працює кожен день без вихідних. Можливий обмін (Trade-in) Вашого авто на наше. Можливий продаж авто в лізинг за 7020 грн./міс. Автомобіль технічно та візуально в гарному стані. Без ДТП, кузов весь цілий. Працює на газу та бензині. Надійний бензиновий двигун об'ємом 1.6 літри в поєднанні із механічною коробкою передач забезпечить чудову динаміку та приємний розхід палива. По двигуну, коробці та технічній частині жодних нарікань, все чудово працює. Хороша комплектація, є все для комфортної їзди: кондиціонер, передні електросклопідіймачі, хороша акустика, штатна мультимедіа, салон у доброму стані, та багато іншого. По електриці без зауважень, працює кожна кнопка. Авто в гарному стані та варте уваги. Хто шукає простий, надійний, невибагливий та недорогий в обслуговуванні автомобіль це саме той варіант. Запрошуємо на тест-драйв. Чесність та порядність гарантуємо! “КомісАвто” - це надійний партнер у виборі авто!
Авто в наявності! Автосалон працює кожен день без вихідних. Можливий обмін (Trade-in) Вашого авто на наше. Можливий продаж авто в лізинг за 6441 грн./міс. Автомобіль технічно та візуально в гарному стані. Без ДТП, кузов весь цілий. Працює на газу та бензині. Надійний бензиновий двигун об'ємом 1.6 літри в поєднанні із механічною коробкою передач забезпечить чудову динаміку та приємний розхід палива. По двигуну, коробці та технічній частині жодних нарікань, все чудово працює. Хороша комплектація, є все для комфортної їзди: кондиціонер, передні електросклопідіймачі, хороша акустика, штатна мультимедіа, парктроніки задні, салон у доброму стані, та багато іншого. По електриці без зауважень, працює кожна кнопка. Авто в гарному стані та варте уваги. Хто шукає простий, надійний, невибагливий та недорогий в обслуговуванні автомобіль це саме той варіант. Запрошуємо на тест-драйв. Чесність та порядність гарантуємо! “КомісАвто” - це надійний партнер у виборі авто!
Продав авто в гарному стані. Газ/бензин. По техніці супер, сів і поїхав. Пишіть
Продам живого лачика 2007 1.6 бензин. Газу не бачила, мотор у відмінному стані. По кузову не гнила, не іржава, 10 років в одних руках. Робочий кондиціонер, гідропідсилювач керма (нова рейка), передні електросклопідйомники, сигналізація, музика. Технічно приємне, збите авто, яке можна сміливо брати в сім'ю. З документами повний порядок, решта питань по телефону, торг символічний.
НЕ БИТ, НЕ ФАРБОВАНИЙ 100%. рудих та пижиків НЕМАЄ. встановлено ГАЗ 4-го покоління. двигун 1.6 MPI. ел. пакет. нова гума. кондиціонер — РОБОЧИЙ. 2 комплекти ключів. салон некурящий. не порваний. усе в оригіналі. стан ВІДЛИЧНИЙ. один власник із салону.
авто в хорошому робочому стані. стоїть газ 4 покоління вписаний.
Автомобіль в гарному стані. Технічно без будь-яких питань двигун не димить замінено масла та фільтра. Кпп та ходова обслуженні. Кондиціонер працює. Газ-4 покоління. Титани,гарна музика.Пороги дно та арки ціленькі, рижиків немає. Будь який вид переоформлення. Можливо обмін та пригон. Питання по телефону
Chevrolet Lacetti 2008 р. (куплена новою у 2009 р.) Один власник з салону. Авто у чудовому технічному стані — сів і поїхав. Кузов без корозії, одразу після купівлі зроблено додатковий антикор. Переважно експлуатувалася по трасі, спокійна манера їзди. ? ГБО 4 покоління, вписане у техпаспорт ? Регулярне ТО — кожні 10 тис. км або раз на рік ? Усі витратні матеріали замінювалися вчасно ? Встановлена мультимедійна магнітола з камерою заднього огляду ? Два ключі в комплекті ? Чистий, доглянутий салон Пробіг — 335 тис. км Авто повністю готове до поїздок, вкладень не потребує. ? Торг мінімальний — лише біля авто.
Продам свій автомобіль, у хорошому стані замінено шарові, та наконечники нова вихлопна система новий аккумулятор заправлений кондеціонер хороша гума ксенон антикор днища
авто у гарному стані
Один власник небита некрашена торг присутній
Всім привіт! Продаю своє авто. Не бите не фарбована?? По суті: пороги прогнили. На фото видно. Крівля та інші елементи кузова мають подряпини/іржу. Мотор доглянутий. Потребує за графіком (раз у 60 К) через 10 К заміну ГРМ/помпи. Ходова потребує ремонту. Амортизатори під заміну. Коробка ок. Переключення на 5. Зчеплення перероблено як в АВЕО. Механічна лапа. Гідравліка це головний біль. Міняв раз у 2 роки. Після заміни 6 років тому, жодних питань. Газ. За час експлуатації(200К) поміняно тільки редуктор. Все працює на ок. Витрати по місту 10. За містом - 8 л газу. Під заміну ще передня водійська фара. Погано працює. …Тайвань. В цілому, автомобіль робочий і дуже надійний. При постійному плановому догляді ще про служить багато. Огляд можливий у м.Києві. Бажано, Дарницький район. Але якщо буде предметна зацікавленість можливий виїзд далі. Невеликий торг можливий. На Додаткові питання з радістю відповім.
Продам власне авто в доброму стані, за 5рок користування авто доглядалося і все вчасно обслуговувалося. пробіг рідний не скручений. з документами порядок. детальніше по тел.
Продам автомобіль у хорошому стані. Автомобіль не фарбована жодна деталь. Повністю обслужений, з останнього що змінювалося — всі стійки передня та задня Kayaba, пружини також 4 штуки передня та задня теж Kayaba, втулки стабілізатора, рульові наконечники, колодки передні, бронепроводи та свічки, у фарах встановлені бі-лед лінзи 3х дюймові, плюс зроблені на замовлення денні ходові вогні, на фото видно, газ обслужений. Загалом автомобіль сів і поїхав. Детальніше по телефону.
Авто без ДТП,в рідній фарбі, скло рідне включно з лобовим.ходова збита,салон чудовий, кузов,пороги,стакани,ланжерони в відміному стані, голова капіталилась,підкидувались кільця, вкладиши,робе без нарікань як бенз так і газ. Не сапунить,не димить нічого не жре.цікавить обмін з вашою доплатою в 2 тис.? .пероформлення дія або мрео
