- 161 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам доглянутий автомобіль з реальним пробігом, машина постійно проходить ТО у офиц.дилера, гарна літня гума на сталевих дисках, є зимова, чохли майки, сигналізація та килимки, магнітола альпіна.
Продам доглянутий автомобіль з реальним пробігом, машина постійно проходить ТО у офиц.дилера, гарна літня гума на сталевих дисках, є зимова, чохли майки, сигналізація та килимки, магнітола альпіна.
Продам собственное авто в ухоженном сохраненном состоянии Авто полностью обслужен все работает вложений не нуждается Больше информации по телефону
вкладень не потребує,мінялося все вчасно.Рижиків немає дно та пороги не гнилі.
Перший власник, продам власний автомобіль який купував в атосалоні, стан відміний, оригінальний пробіг, без ДТП, обслуговувався по регламенту якісними запчастинами та розхідниками! Машина знаходиться в селі Велика Виска, огляд з 8 до 18!
Машина в ідеальному стані. В ДТП не була. З документами все гаразд. Ціна 4600&. Торг Павло
Авто перебуває в Києві. Втоплений після викрадення перевертень - це не про це авто... Продаю авто абсолютно без проблемне. Все, що потрібно було виправити, відремонтувати, поміняти в цьому автомобілі, все зроблено професійно і дорого. Авто не бите, але мало стандартні болячки, а це корозія арок і порогів. Ремонт робили професіонали. Зроблено без шпаклівки якісно і професійно. Пороги і арки задуті пуш.салом... Днище авто без корозії. Кузов рівний і без гнилі. Ходова, КПП (нове зчеплення), двигун у відмінному стані. ГБО-4 працює без проблем (нове). Ролики, ремені, фільтра і масла замінені. Задні гальмівні диски, колодки, трос ручника, радіатор - все нове. Новий АКБ. Масло не їсть, не скрипить і не гримить, не сопливить. Свіже тонування. Встановлено парктронік. Хороша гума. Встановлено Bi-LED лінзи (світло просто космос) Наклеєна фото хромна броні плівка. Кондиціонер і пічка працюють без проблем. Взимку жарко, влітку холодно. Салон у відмінному стан, як новий. На сидіннях нові, якісні чохли. Автомобіль, (як всі авто бізнесмени кажуть) - сів, поїхав... Машинка варта вашої уваги. Ціна відповідає стану і вкладенню. Торг розглядається за наявності аргументованих претензій. Можливо цей автомобіль твій!
продам шевроле Лачетті 1.6 газ/ бензин, 2006р. у гарному стані. масло, фільтра мінялися вчасно, ходова зроблена, супорти замінені всі, машина гляжена, все працює, по телефонулег
Терміново
Продам лаччик у хорошому стані, вкладень не потребує, є дрібні дефекти по кузову, подряпинки, а так машина при кучці.
Авто в доброму стані, кожен день в експлуатації. Придбана була в серпні 2025 року. До цього була у володінні з 2008 року у одного власника. По техніці все добре. По кузову є декілька некритичних питань. Не гнила, без отворів і тд. На фото зображені головні дефекти. Салон в гарному стані. Чохли на сидіннях. Комплектація з передніми склопідйомниками та кондиціонером. Встановлено ГБО, в техпаспорті прописаний. З документами проблем немає. Зараз встановлена літня гума. Є зимова також. За додатковими питаннями звертайтесь. Торг присутній.
Продаю власний автомобіль Chevrolet Lacetti 2006 року випуску. Надійне, невибагливе авто Газ/бензин Машина повністю на ходу, документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Продаж не терміновий, реальному покупцю можливий невеликий торг біля капота.
Хороший стан, не гнила, не іржава, двигун без масложору, ходова все ок, вкладень не потребує жодних, з документами повний порядок, переоформлення будь-яке,так же возможно обмін.
Продам, хороший,надійний автомобіль. Авто повністю обслужено. ГРМ,помпа, тормоза, ходовка, ручник,кондиціонер. Всі питання по телефону. Без торгу .
Авто в хорошому стані. Встановлено ГБО-4 та вписане в техпаспорт. Мотор та коробка без нарікань. Вчасно проходить обслуговування. Пороги потребують уваги. Торг
Продам Лачеті в хорошому стані. По машині питань нема, все робилося вчосно.заміна ГРМ, повністю промита система охолодження новий основний радіатор і радіатор пічки. По ходовій питань нема, газ вписаний в ТП. Другий комплект зимної гуми новий .Всі питання по телефону.
авто на свої роки у відмінному стані, вся в рідній фарбі, навіть бампери. 100 відсотків рідний пробіг. салон в ідеальному стані, нічого не затерто, не порвано, не пропалено, пластик без подряпин, всі кнопки працюють. мотор повністю обслужений, фільтри, масло, ГРМ, помпа, антифриз, прокладка клапанної кришки – все замінено 1.5 тисячі назад. ходова – все, що треба було, замінено, зроблено розвал. З нюансів – тріщина на лобовому склі, не міняю, тому що скло рідне, щоб не було розмов, чому міняно, на це, звісно, поступлюся а в решті повний порядок.
