- 276 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Фактично другий власник. Машина купувалась на фірму, на ній їздив один водій, який її викупив, а ми в 2018 купили у нього. 90% часу в машині їздить дитина, тому максимально все ремонтував, робив, вдосконалював одразу. Поставлено мультимедію, камеру заднього ходу, лед-фари в бронеплівці, перетягнули кермо (не ідеально (видно на фото), але краще чим тримати в руках дрантя чи товстий страшний чохол), перемикач передач перетягнули. В минулому році замінено котушку, силові кабелі, поставлено якісні і дорогі свічки, перебрано задню гальмівну систему. Кондиціонер, клімат-контроль, пічка - усе працює. Електричні склопідіймачі, обігрів заднього скла та дзеркал. Фаркоп + розетка. Два комплекти резини на дисках + докатка + повноцінна запаска. Два комплекти килимків: гума + ворсяні. 13 червня пройдено ТО - масло, повітряний, салона та паливний фільтра. 15 червня пройдено ТО по газу. Майже повний бак бензину))) Абсолютно все працює, окрім звукового сигналу (виявив на днях чисто випадково) та подачі води на задній склоочисник (сам склоочисник працює). З неприємного - стан ЛФП видно на фото (але на швидкість та їзду це не впливає зовсім) і моя головна біль усіх 8 років експлуатації - прокладка клапанної кришки. І кришку міняв і прокладки усіх мастей та якостей, все одно трохи двигун в маслі. Ціна цьому - менше літру масла на рік (400 гривень). Дратує чисто естетично, коли доводиться відкривати капот, щоб долити омивач. Хто в темі, той знає, що це хвороба усіх цих автомобілів. Світиться чек подушки безпеки з першого дня знайомства з авто. Подушка точно на місці і не зпрацьована. Бачили, коли перетягували кермо. На зараз усе, що міг та встиг зробив перед продажем, окрім ЛФП, сигналу, подачі води на заднє скло (взагалі можна і без нього) Відсього машина стоїть, бо вже купили нову. ********** витрати пального зазначаю по газу, бо 99% їздив на ньому. По Києву це в основному суцільні затори на роботу + садочок/школа та з роботи + садочок/школа в години пік.
