- 98 тис. км
- Чорноморськ (Іллічівськ)
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Сів і їдь! Розходники всі поміняні. Два комплекта ключів. Терміновий продаж!
Авто в хорошем состоянии, после повного ремонту ходовки (январь) Капремонт рейки, новие шруси, все передние и задние сайленблоки, передние стойки, подушки двигателя, ролики и подшибники, свежее масло в коробку и двиг, кап рем стартера и генератора и головки 10т км назад.
Авто в нормальному стані. Я власник.
Автомобіль на ходу завівся і поїхав, двигун після капремонту, масло не їсть, все відмінно працює, тільки потрібно переварити 2 пороги.
авто в ідеальному стані сів поїхав коробка кпп нова кондиціонери заправлені грм поміні масло нове тормозна нова точол новий термостат новий радіатор новий сів та поїхав возможно обмін на авео або продаж з торгом вся електроніка працює гума літо нова у подарунок на тітанах звертатися за номером Володимир Люба перевірка , любий огляд , все в ідеальному стані
Продаю власну автівку, якою володію 5 років. Головна перевага — надійний та бадьорий двигун 1.8 D-TEC (F18D3). Пробіг 280 тис. км — чесний, мотор працює рівно, масла не бере, обслуговувався вчасно. По машині: Техніка: Ходова та КПП у порядку, машина щодня на ходу. Кузов: Роки взяли своє (все видно на фото — є корозія на арках та порогах, місцями зліз лак). СУПЕР БОНУС: Вже купив під заміну нові передні двері та бампер (віддаю в подарунок покупцю).
Авто в гарному збереженому стані,варити і фарбувати не потрібно,має декілька косметичних підфарбувань,двигун 1.8 масла не бере ні грама,ГБО 4-го покоління вписане в техпаспорт,на газу дуже економне авто,салон в охайному збереженому стані,всі вікна рідні,пічка гріє добре,хороша гума, з документами повний порядок,любе переоформлення,дзвоніть домовимось,торг...
Chevrolet Lacetti 1.8 АКПП, 2004 рік, газ/бензин. Авто в хорошому технічному стані, коробка працює,двигун без нарікань. Документи в порядку, переоформлення. Торг.
Продаю авто 2007,в хорошому стані,не битий і не фарбований,будь який вид переоформлення! ********** Віктор Петрович
Авто в гарному технічному та візуальному стані, сів та поїхав. Металевий захист двигуна. Діалогова сигналізація до 2х км. ГАЗ НІКОЛИ НЕ СТОЯВ! Нова мультимедіа з камерою заднього виду. Мультикермо. Повний електропакет. Використовується кожен день. Обслуговується на СТО Автоконтинент, є всі акти. ТО кожні 8-10 тис км. Була пригнана зі Словенії з пробігом 107 тис км. Є комплект зимової гуми
Машина жива, надійна, потужна, без зайвої електроніки. Продаю, бо я зараз в ЗСУ, і вона стоїть без діла. По машині - ТО завжди вчасно, за останні роки замінено датчики руху, катушка. Колись на парковці мені в'їхали в задню ліву дверку, тоді підфарбували, але з часом нерідна фарба полущилась, на фото видно, це єдиний момент по кузову, можете заміряти. Готовий до перевірок на СТО, але в межах Бучі, Ірпеня. Всі питання -біля капоту. Оновлення. За крайні півроку замінив задню ліву стойку з амортизатором, замінено зчеплення, новий акумулятор пошкодив праву задню дверку, підгнив поріг під задньою лівою дверкою, нема ні часу ні бажання ремонтувати, забирайте з переоформленням, знаюча людина доведе до ідеального стану без зайвих зусиль.
Машина в гарному стані, без іржі. Жодних вкладень не потребує. О дин власник з салону. Телефонуйте, будемо домовлятися.
по мотору коробці все добре невеликі нюанси по кузову але на їзду це не впливає не гнила не крашана можу бути без зв'язку бо на службі тому пишить на вайбер обов'язково отписую кажен день
Продаю власний автомобіль! На ходу, все працює.По кузову видно на фото. Всі питання по телефону! На зимовій резині, літні також є, віддам!
У чудовому стані. Не фарбована. Без дтп.
Продаємо власний автомобіль, в дуже гарному та збереженому стані, в рідній фарбі, з рідними вікнами( навіть лобове рідне, з антеною), без ДТП, повністю облужено, без вкладень. Заводські Р15 диски, 4 подушки безпеки, електро керування дзеркал, склопідйоники, працюючий кондиціонер, хороша музика, охайний салон. Нещодавно пройдено ТО, замінено мастила, комплект ремня ГРМ, фільтра, колодки, ходова, рейка реставрована, зроблено розвал. Авто економічне, розхід газу 8 літрів на 100 км. хороший АКБ, встановлено лінзи в фари, світло чудове, кузов та дно цілі, без ржавчини, дуже гарний та насичений колір, якісне тонування, два ключа, сервісна книга. Продаж лише з переоформленням.
Продам.Власник з 2017р.Два ключі.Стекла всі рідні,тонування в круг,ГБО 4. ТО заміна всіх роликів та ременів на 230т.к .ДВС не димить, ходова в нормі,світло ксенон і в протитуманках, ходова не гримить ,проставки над стійками,легкосплавні диски гума 205.55R16.Мультимедія, двудинова магнітуда,підсилювач гучності та потужні динаміки.
