- 255 тис. км
- Кам'янка-Бузька
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.41 л.
- Ручна / Механіка
2 комплекти резини,автомобіль повністю справний
2 комплекти резини,автомобіль повністю справний
Продам Chevrolet Captiva календарний рік виготовлення 2008, модельний рік виготовлення – 2009, дата першої реєстрації 22.01.2009 року, 31.03.2009 - встановлено газобалонне обладнання Італійської фірми BRC на станції Chevrolet Partner у Німеччині з відповідними документами. У 2019 році автомобіль пригнаний з Німеччини з пробігом 95300 km, документи всі у наявності у тому числі копії первинних Німецьких, а також формуляр обслуговування, повна сервісна історія. Також, авто продаю разом з комплектом легкосплавних дисків з зимовою гумою на фото зазначив. На передньому бампері з права, є подряпини видно на фото, на лобовому склі є незначна тріщина ледь помітна. Крім того, додатково на автомобіль встановлена охорона система з двостороннім зв’язком “Eaglemaster E4”
Не потребую вкладень. Власник по документах. Газ/бензин.
Авто має два косметичні під краси все видно на фото Автомобіль знаходиться в Варшаві дзвоніть на вайбер,або на мобільний +**********.
Автомобіль куплений в салоні в 2011, невеликий рідний пробіг. Один власник. Обслуговування в сервісі Chevrolet. Автомобіль завжди зберігався в гаражі.
Авто в хорошому стані,на ходу,нова резина
Продам власне авто в гарному стані.Другий власник. Встановлено сигналізацію та ГБО BRC.Також є підігрів сидінь,ксенон,б|к,клімат-контроль,комбінована кожа,круїз-контроль,електродзеркала, і т.д. На всі питання відповім по тел. Прохання,площадкам та перекупам не турбувати.
Авто в хорошому стані збережений салон машиною їздить жінка. Біля машини може бути торг
Продаємо наше улюблене сімейне авто, яке стало частиною багатьох теплих спогадів. Машину купили у 2021 році у першого власника, який придбав її новою в автосалоні в Рівному у 2014 році. Попередній власник дуже дбав про авто, він любив її. Від дилера одразу було встановлено газове обладнання з гарантією - економно і надійно. Нещодавно згідно з регламентом замінили форсунку і редуктор. Двигун атмосферний і не дуже економний (власне тому і був встановлений газ, у змішаному циклі це десь 10 л/100 км.), але натомість він супернадйний! Так, це механіка. Це для тих, хто любить контроль і надійність. Це ідеальний варіант для великої сім’ї. 7 місць. На третьому ряді реально є місце, не “для галочки”, як у багатьох авто з додатковими місцями для дітей. Усі пасажирські сидіння складаються у рівну підлогу, тому, використовуючи надувний матрац, авто стає досить комфортною палаткою. Коли їздили з дітьми в далекі подорожі, для багажу використовували верхній багажник. Це дуже зручно. Ми багато подорожували цією машиною - і по Україні, і по Європі. Вона жодного разу нас не підвела (ну хіба що один раз омивайка закінчилась у найневдаліший момент)). Авто обслуговувалося регулярно, є вся історія ТО - нічого не “маскували”, все прозоро. Було незначне ДТП - пошкоджені двері другого ряду зі сторони пасажира. Рік їздили так, а потім замінили на двері від донора в колір, без фарбування. Гроші від страхової витратили на заміну мультимедії )) Встановлена сучасна мультимедійна система — значно зручніша, ніж штатна. Там андроїд і навігатор на великому екрані. Звук став кращим, ніж рідний, хоча й так був не поганим. Також віддамо комплект коліс у хорошому стані з зимовою резиною Nokian, які поїздили півтора сезону. Причина продажу проста і життєва: діти підросли, і вже немає потреби у великому авто. Це авто найкраще підійде для великої сімʼї або для тих, хто цінує комфорт у подорожах. Тому хочеться передати його людям, які так само це розуміють і цінують.
Автомобіль обслужений, їде на газу і бензині. Переоформляється.
Новий теплообмінник,термостат,зроблена топливна,два комплекти резини,тоніровка.
автомобіль повністю обслужений, на ходу, постійно в русі, до продажі не готував, все натуральне , ніяких підробок)
Продам авто у гарному стані, по авто нічого робити не потрібно,стоїть газ 4-покоління, передня ходова повністю замінена, масло та фільтра замінені 1000 км, за детальною інформацією телефонуйте.
Свіжо пригнане авто у відмінному стані від одного власника з Німеччини!! Повністю обслужена вкладень не потребує! Готове до постановки на нового власника!
Продам своє авто.Реєстрація авто проводилась в м.Київ.Я другий власник з 2016 року.Без дтп.Пробіг не скручений.Газ-евро-4(установка газу внесена в техпаспорт)Мастила в коробці,редукторі,гідропідсилювачі нещодавно поміняні,.АКБ нове.Тех,огляд пройдено. .Сервісне обслуговування.Є історія обслуговування.Салон не прокурений. Сів і поїхав. Перекупам,торгплощадкам не турбувати.Гума зимня,літня. Торг біля машини.
Машина вся в оригіналі без жодного підкрасу, все працює до найменшої дрібнички готовий до будь-яких перевірок на СТО.
