- 267 тис. км
- Радивилів
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Гарне авто,повністю обслужено, колеса на 18, тонована,два ключа,2 комплекти килимків. Місткий,комфортний та економний у витраті палива кросовер.Всі деталі за тел. **********
Гарне авто,повністю обслужено, колеса на 18, тонована,два ключа,2 комплекти килимків. Місткий,комфортний та економний у витраті палива кросовер.Всі деталі за тел. **********
Автомобіль придбаний в салоні в кінці 2009 року (перший власник), небитий, не фарбований, в хорошому стані.
Продам комфортне, економне авто. Стан хороший, доглянутий, є невеликі сколи, царапини по кузову, але не значні (які виникають при їзді) при бажанні можна усунути. Має три ряди сидінь на 7 місць.Магнітола андроїд, Usb, Bluetooth, встановлена задня камера, на порогах накладки з нержавіючої сталі. Якісне тонування вікон. Фаркоп. Eva коврики в подарунок. Авто в хорошому стані. В більшості часу стоїть, тому продаю. Все в оригіналі. Стоїть хороший акумулятор. В машині працює все. Сів і поїхав. Два ключі.Авто використовувалось для сім'ї. Писати в повідомлення на сайті. Відповім на ваші питання
Авто в доглянутому стані. Масла, фільтра міняються за регламентом (кожні 7-8тис). Ходова переглядається кожен сезон ( з заміною несправних елементів). Електрика, електроніка - працює без дорікань. По кузову - є невеличкі подряпинки (треба полірнути). Решта питань за телефоном.
Автомобіль у відмінному стані, також є мультимедіа, камера заднього виду, кондиціонер, також комплект зимніх колес, я другий власник, пробіг не скручений, готовий на будь яку перевірку.
Автомобіль в гарному стані.
авто в дуже доброму стані ремені ролики, новий акумулятор, комплект зимової гуми, телефонуйте питайте.
Продам авто в гарному стані дуже економне для своїх габаритів я другій власник
Автомобіль в гарному збереженому стані з оригінальним пробігом пригнаний з Бельгії з усією сервісною історією по сьогоднішній день.2.0 Дизельок,запуск що на холодну що на гарячу без жодних зауважень,реально живе авто.Чекає свого власника
Машина в гарному стані, все працює, розхіднтки поміняні. Не бита, ен фарбована. Подробиці по телефону. На обмін доржче, бус пасажир 8 місць,доплата не більше 3000
Продам свій автомобіль . У власності 5 років . Двигун 2.4 ,механіка,Газ/Бензин . Рідний пробіг 223 тис . Технічно в гарному стані , кузов гарному стані,салон в гарному стані . Повний привід , Кондіционер працює . Пічка гарно гріє . Гарне світло . Діодні задні ліхтарі. Дуже гарні колеса 18 , два комплекта гуми . Сигналізація . Стоїть заслонка на вихлоп) На авто грошей ніколи не жалів .
Продам свою Капу. По машині все робиться вчасно. Бережлива експлуатація. Газ поставив 20тис. назад. дорога якісна установка. Дуже м'який, комфортний, повнопривідний сімейний автомобіль.Капіталка двигуна 2024 рік,заміна роздатки оригінал,зщеплення 2025.Можливий обмін на авто з автоматичною к.п. з моєю чи вашою доплатою.Потрібне авто для дружини.Дякую.
Chevrolet Captiva 2008 год, 2.4 бензин, авто не бито не крашеное, родной пробег, владелец авто (не перекуп) По дополнительной информации звоните на вайбер
Авто в гарному стані, все працює, ніяких проблем, замінене зчеплення, масла,фільтра, по кузову, ржавчини нема, є маленькі сколи, красився задній бампер.
Продам каптіву на повному боєвому, на 244тис було замінено ремінь грм, помпу, роліки, гальмівні диски з колодками в коло, шарові, наконечники, масла фільтра, і т.д торг біля копото цікавить обмін з вашою доплатою
Продам надійний та місткий кросовер Chevrolet Captiva у класичному білому кольорі. Автомобіль свіжопригнаний, хороший технічний стан. Встановлено новий акумулятор. Кузов у відмінному стані, є два незначних підкраси на нижній частині дверки. Документи в порядку. Телефонуйте, відповім на всі запитання!
Машина обслужена, в доглянутому стані, об'єм 2.4, встановлено газ 4 покоління. Не ржава, знизу оброблена, обезшумлена і промовілена. 2 комплекти коліс, всесезонка нова. Кожна кнопка працює ( електроскла, кондиціонер). Витрата газу- до 11 л. на круг. Новий акумулятор. Заміна оливи і фільтрів була на 296 т.км. Машиною будете задоволені.
продам chevrolet captiva кінець 2012 року випуску з салону в Німеччині виїхала 03.2013року.2.2 дизель сім місць повний привід шкіряний салон підігрів передніх сидінь, передні та задні парктроніки, камера заднього виду, хороша комплектація, масло фільтра замінені, деталі за телефоном. Автомобіль в рідній фарбі все працює ідеально
