- 205 тис. км
- Ізмаїл
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто , повністью ісправне , вкладень не вимагає
Продам в добрі руки своє Aveo 2004 р.в. бензин 1.6, механічна КП. Газ 4. По двигуну і ходовій питань немає (по наших дорогах їде тихо), рідини і розхідники мінялись вчасно. Кондиціонер працює. Хороші дорогі ЛЕД-лампи. В салоні не курили і тварин не возили. Взимку не експлуатувалась. Сів і поїхав. На питання відповім по телефону ********** або ********** (Viber, Telegram, WhatsApp.)
Мотор, коробка идеально. Масла, фильтра меняни вовремя.
Авто після аварії. Пошкоджений тільки кузов. Телефон **********
Машина куплена в 2007 році в салоні.Технічно все справно.Заміна масла кожні 10 тис.ГБО 4 покоління,розхід по трасі 7.5 л по місту 10л.Доставний борт.комп'ютер,чохли з екошкіри.По ходовій нічого не стукає, їде м'яко.Літня гума Continental.Є нова зимова гума на дисках.По кузову є нюанси(по дверям і арочкам, пороги нові зроблені.Машина в хорошому стані - сів поїхав.
Продаю Chevrolet Aveo 2005 року. 1.5 газ/бензин, газ вписаний. Кузов цілий, гарна резина. Двигун працює добре, масла не бере. Ходова та салон у порядку. Будь-який вид переоформлення. Знаходимося в м. Миколаїв. Кому цікаво — телефонуйте або пишіть.
Продам Chevrolet Aveo T200 (хетчбек). Автомобіль простий, надійний, повністю на ходу і використовується щодня. Мотор 1,5 Бензин. Проведено ревізію паливної системи, новий генератор, стартер, нова зимова гума 25 рік. 2 склопідйомники, Гур, кондиціонер. Салон доглянутий, не затяганий. Косметика з нюансами, стакани цілі, днище ціле. Ходова, гальма обслужені. Торг біля капота, продаж не терміновий. Машина територіально в Дніпрі. Телефонуйте, пишіть у телеграм/вайбер. Домовимося про зустріч.
Продам комфортне,економне авто на кожен день. Розхід по трасі-8 л.газу. В одніх руках більше 10 років. Поліровані і заклеєні бронеплівкою фари.Головка двигуна ремонтувалась 5т.км тому.заміна ремня грм,термостата.Промивався радіатор пічки.Реставрація рул.рейки.Заміна комплекта щеплення разом з корзиною. Ходова вкладень не потребує. новий редуктор ГБО.Ковріки салона. Із нагального потрібно поварити задні лонжерони і подивитись до порогів. Передні стакани мінялись в зборі(згнили).Новий повітряний фільтр разом з корпусом. Свіжа страховка.В дтп не була.Автомобіль довгий час використовувався для поїздок вихідного дня,що йому і нашкодило(почав ржавіти). Продаю в звязку з переходом на більш місткій автомобіль.Їздить кожен день,без зауважень. Можливий невеликий торг. Військовим додаткова знижка!!!! Продаж з повним переоформленням. Якщо не відповідаю,пишіть у меседжери,передзвоню
Машина в гарному стані.Пробіг 125тис. Єтрохи нюанси видно на фото.Акамулятор мертвий.Є зимня резина.Всі питання по телефону.
Продам своє економічне авто є сигналізація центральний замок підігрів сидінь 2004 року нічого не стукає не гримить більш деталі за телефоном
Після придбання цієї автівки, прийшлось доводити все до пуття. Спочатку був ремонт та підсилення задніх ланжеронів, передніх стаканів, заміна поїржавіших елементів кузова. Переробка арок, щоб встановити колеса R16 (як на фото) + зразу підгонка стійок та пружин, що привело до збільшення кліренсу до 25 см (ями можна не минати))) Ну, а далі вже по накатаному: салон - в чорний колір, шумо- та віброізоляція повністю в салоні, кузов - "раптором" пофарбований (покриття, яке не так просто подряпати), перероблена задня кришка багажника, електродзеркала перероблені з механічних. Замінив рульову рейку та насос гідропідсилювача (їхнє слабе місце). Гальма і ходова замінені вже по замовчуваню. Двигун працює без нарікань, 35 тис після капремонту, Є деякі незначні недоробки, але на них я вже не маю зараз часу( Детальніше зі знимками є на фото з посиланням.
Авто в доглянутому стані, гідро працює кондиціонер справний працює на відміно, грм недавно замінено, фільтра масла замінені, нові свічки запалення нові проводка броні, титанові диски, авто повністю обезшумлене. ГБО вписане в техпаспорт. Авто економне, хто придбає не по жалкує. Можливий невеликий торг.
Авто працює кожен день в русі, рік тому робився капітальний ремонт двигуна, кондиціонер працює, гур працює, передні скло підйомники, колеса на титанах мають покришки літо зима, газ вписані в тех паспорт, по автівки вся обезшумлена, пороги потребують уваги а так автівка чудова. Торг присутній, звертатися по телефону
Авто у нормальному стані, коробка та двигун працюють добре. Є нюанси по кузову які треба зробити. Замінені всі патрубки, грм, помпа, ролики, фільтра, масло тому робити нічого не потрібно.
Авто технічно в дуже хорошому стані — мотор працює рівно, коробка без нарікань, по ходовій все добре, кондиціонер дує. Нещодавно замінено ГРМ, новий акумулятор, свіже масло та фільтра. Машина обслужена, вкладень по техніці не потребує. По кузову є косметичні нюанси та дрібні косячки, але в очі сильно не кидаються і на їзду ніяк не впливають.
продам авео по цені жигуля , на повному ходу сів і поїхав , з гідропідсилювачом руля,кондіціонером,стіклопідіймачами, мультімедією . по кузову є моменти де потрібно докласти руки По документах все добре , любий вид переоформлення
Продаю власне авто, перебувало в особистому користуванні з 2008р, всі ТО та поточні робились вчасно.
