- 270 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продаж не спішний За технікою все працює Ходова зроблена по коробці та по двигуну питань немає Газ, сигналізація Є питання щодо кузова
Продаж не спішний За технікою все працює Ходова зроблена по коробці та по двигуну питань немає Газ, сигналізація Є питання щодо кузова
Авто в чудовому стані, вкладень не потребує, чисте, доглянуте, газ/бензин, 1.5 мотор, 168тис.пробігу.
Перший хазяїн, авто у технічно справному стані. Ремонт кузова з заміною порогів у 2024 році.
Технічний стан автомобіля в хорошому стані, сів і поїхав. Нове зчеплення, новий стартер, замінені гальмівні диски і колодки, нова вихлопна(задня частина) по ходовій питань немає, проведені газозварювальні роботи по передніх ''стаканах'', зимова резина вже на авто. По кузову присутня корозія і пошкодження лакофарбового покриття. Встановлено ГБО. Можливий невеликий торг біля авто! **********
Авто в сім'ї понад 10 років, в силу свого віку є проблеми( видно на фото) телефонуйте
Продам надійний та економний Chevrolet Aveo у яскравому червоному кольорі. Автомобіль на впевненому ходу, двигун працює рівно, коробка передач без нарікань. Ідеальний для першого авто або роботи. По кузову є питання, що видно на фото. Салон охайний. Авто щодня в експлуатації.
Машина обслуговувана. Нова зимова та літня гума. Сіли та поїхали.
Продаю власний автомобіль. Завжди вчасно обслуговувала та міняла всі масла та фільтра. Автомобіль на ходу в нормальному стані, сів і поїхав. Додатково віддам комплект літньої гуми. Продаю у зв‘язку із заміною даного транспорту. На вихідних можу показати авто у м.Сарни. Торг присутній.
Зроблений мотор, ходова, є зимова резина
На ходу
Нормальна машина мотор як ракета. Потрибує заміни порогів
Оригінальний пробіг!!! Технічний стан автомобіля в дуже доброму стані!! Автомобіль дійсно вартий уваги!!! За деталями телефонуйте
Я военный,продаю авто в связи с тем что нужны средства для моих родных. Продам Aveo LT. Полная комплектация:4-подушки безопасности,ГУР,Кондиционер(радиатор конд новый)АБС,4стеклоподьёмника,ГБО 4 поколения очень дорогое Польша.тонировка Американка очень дорогая и качественная,салон в идеальном состоянии,шины новые зима Польша 2021год купил в ноябре! В подарок лето 4 шт отдаю,балон гбо 38 л под запаску,расход газа 7.7 город трасса 5.8-6 л Автомобиль очень экономный.На лобовом трещина по низу на обзор не влияет.машина на мне,подогрев зеркал заднего стекла,титановые диски оригинал. Покупал для себя в идеальном состоянии масло грм ремень ролик кондёр заправлен,машина обслужина.Пробег не скрученный 300к новый двигатель 90 000к пробега . стоит. Ходовая и двигатель в идеальном состоянии готов на любые проверки на вашем сто за ваш счет на смотрины не езжю.Регулеровка руля два ключа с сигнализацией Оригинал,машина очень мягкая и комфортная подойдет как для девушки так и для парня молодого,качество и экономическое авто.ГБО не вписал документы имеються отдам новому владельцу,торг на переоформление 100 долларов,кому дорого берите вазы зазы. Если по пробегу вопросы то здесь не крутил от того что будет до 99000 скручено так может вы поверите что двигатель в идеальном состоянии. Ерундой не занимаюсь Техникой останится доволен новый владелец. Торг на гбо оформления документов будет в пределах разумного, Слава Україні ЗСУ Героям Слава ребят 3500 и ни копейки меньше!
Детальніше за тел сів і поїхав
Авто в хорошому стані, сів і поїхав. Новий акумулятор, є нюанси пороги потрібно відварити і арки але не критично.
Авто в хорошому стані
