- 136 тис. км
- Львів
- Електро
- Не вказано
Привезене авто з США З не сильними пошкодженнями 2 комплекти гуми і ключів,авто в гарному стані Батарейка в гарному стані По всіх деталях телефонуйте
Привезене авто з США З не сильними пошкодженнями 2 комплекти гуми і ключів,авто в гарному стані Батарейка в гарному стані По всіх деталях телефонуйте
Продам шевроле такума 2008 року, машина на впевненому ходу, багато чого зроблено і замінено, все записувалося і вчасно змінювалося, можливий обмін
У продажу Chevrolet Bolt 2018 випуску з батареєю 60 кВт. Запас ходу 400+ км. У комплектацію авто Premier входять такі опції як: камера заднього огляду, безключовий доступ, датчик світла, сенсор дощу, адаптивний круїз-контроль, клімат-контроль, підігрів всіх сидінь та керма, система контролю сліпих зон та багато іншого. Це та інші авто ви можете придбати в кредит, лізинг, за програмою трейд-ін або за готівку. Придивись, можливо саме це - Твоє Авто
?Chevrolet Bolt EV ??Авто комфорт класу ??60 кВт ??Коробка автомат ??Камера заднього огляду ??Круїз контроль ??Клімат контроль ??Мультикермо ??USB. Bluetooth. CarPlay
Продам сімейне авто. Деталі за тел **********.
Продам Шевроле вольт, доглянутий плагін гібрид проїжджає на батареї 50км, все працює клімат круїз, доустановлена пічка автономного опалення, взимку сідаєш у теплу машину, нова гума, замінені колодки в коло, нові передні стійки, сайлентблоки важелів, стійки стабілізатора, машиною залишитеся задоволені, без торга
В продажу Chevrolet Lacceti 2008р 1.8 газ/бензин на АВТОМАТІ. Візуально авто у хорошому стані на свої роки. Двигун та автоматична коробка передач працюють без нарікань. Ходова частина збита. Комплектація: Електропакет, кондиціонер, електро ригулювання дзеркал, підігріви переднього та заднього скла та інше. Кондиціонер заправлений. З документами порядок, перереєстрація в СЦ. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Владислав. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Chevrolet Evanda 2006 року, об'єм двигуна 2.0 газ/бензин, пробіг 171тис. Був зроблений капітальний ремонт двигуна. На 15 дисках зима. Я третій власник, мається сервісна книжка. За всіма питаннями по телефону.
Пропоную до продажу авто, Chevrolet Tacuma. Технічний стан нормальний, минулого року проводилась заміна ГРМ і масла в двигуні. Є постукування в передній підвісці, скоріш за все що стійки стабілізатора, запотівання клапанної кришки, кондиціонер не працює. Дефекти по кузову, сліди експлуатації, на фото все показано. Без корозії, зараз на зимовій гумі, літні шини є. Авто знаходиться в с. Кругів, Золочівського району, там і можливий огляд. Повне переоформлення в СЦ, ДІЯ або договір.
? Продам Chevrolet Tracker 2014 року Продається надійний та економний автомобіль Chevrolet Tracker. Машина куплена з салону, один власник за весь час експлуатації. ?? Рік випуску: 2014 ?? Коробка передач: механіка ?? Пробіг: (додай свій пробіг) ?? Стан: відмінний, авто доглянуте ?? Не бита, без ДТП ?? Салон як новий, чистий і охайний Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує — сів і поїхав ? Ідеально підійде як для міста, так і для поїздок за місто. ? Можливий розумний торг при огляді ? Телефонуйте / пишіть для деталей
По авто все вчасно робилося. Заміненно стойки, ричаги короче все нове попередку. Авто в хорошому стані нічого не треба робити. Ціна на обмін 8.500
Продаю свій власний автомобіль. Авто в гарному стані все працює. Корозії та ржавчини не має. Авто купувалося , як друге авто в сім'ї в 2014 році, однак не використовувалось до 2024 року. Зберігалось в гаражі. Ходова повністю зроблена. Ремінь та мастило поміняно.
Продам своє авто, яке у 2022 році було пригнано з Литви і виїхало з автосалону в 2012 році.З рідним пробігом, достатньо динамічне, вмістке та економне. Автомобіль використовували дуже бережно, всі розхідники завжди замінюються вчасно, не вимагає вкладень. Додатково до авто надається зимова резина Bridgestone Blizzak Nordic в чудовому стані, а також новий захист двигуна (в базовій комплектації немає захисту двигуна). Встановлена сигналізація, наявні два ключі та тонування бокових вікон.Авто у рідній фарбі. В ДТП не було. Салон в гарному доглянутому стані.
Надійний, економний, дуже практичний для господарства пікап. Двигун в гарному стані, кондиціонер, повний привід працює, по ходовій все перебиралося-мінялося на нові запчастини з США. Довжина багажника - 190см., ширина - 50см., дах знімається, по кузову гнилі, корозії не виявлено є незначні нюанси по косметиці, деталі по телефону. Авто бралося для себе, але рідко коли експлуатується.
Продаю власне авто, я власник з 2008 року. Автомобіль технічно справний. Електропривід і підігрів дзеркал, гідропідсилювач, передні електросклопідйомники- все працює. Двигун сухий. Кондиціонер потребує заміни радіатора. Встановлено ГБО 4 покоління, вписане. Запаска- є докатка і повнорозмірне. Комплект хорошої зимової гуми. Комплект гумових килимків в салон на зиму. Лакофарбове покриття, при бажанні, потребує косметичного ремонту в певних місцях (дивіться на фото). Кузов добре збережений, живий, без явних зовнішніх проявів корозії. Добре збережений салон, чистий і охайний. Пробіг реальний. Якщо виникнуть питання- телефонуйте.
Фактично другий власник. Машина купувалась на фірму, на ній їздив один водій, який її викупив, а ми в 2018 купили у нього. 90% часу в машині їздить дитина, тому максимально все ремонтував, робив, вдосконалював одразу. Поставлено мультимедію, камеру заднього ходу, лед-фари в бронеплівці, перетягнули кермо (не ідеально (видно на фото), але краще чим тримати в руках дрантя чи товстий страшний чохол), перемикач передач перетягнули. В минулому році замінено котушку, силові кабелі, поставлено якісні і дорогі свічки, перебрано задню гальмівну систему. Кондиціонер, клімат-контроль, пічка - усе працює. Електричні склопідіймачі, обігрів заднього скла та дзеркал. Фаркоп + розетка. Два комплекти резини на дисках + докатка + повноцінна запаска. Два комплекти килимків: гума + ворсяні. 13 червня пройдено ТО - масло, повітряний, салона та паливний фільтра. 15 червня пройдено ТО по газу. Майже повний бак бензину))) Абсолютно все працює, окрім звукового сигналу (виявив на днях чисто випадково) та подачі води на задній склоочисник (сам склоочисник працює). З неприємного - стан ЛФП видно на фото (але на швидкість та їзду це не впливає зовсім) і моя головна біль усіх 8 років експлуатації - прокладка клапанної кришки. І кришку міняв і прокладки усіх мастей та якостей, все одно трохи двигун в маслі. Ціна цьому - менше літру масла на рік (400 гривень). Дратує чисто естетично, коли доводиться відкривати капот, щоб долити омивач. Хто в темі, той знає, що це хвороба усіх цих автомобілів. Світиться чек подушки безпеки з першого дня знайомства з авто. Подушка точно на місці і не зпрацьована. Бачили, коли перетягували кермо. На зараз усе, що міг та встиг зробив перед продажем, окрім ЛФП, сигналу, подачі води на заднє скло (взагалі можна і без нього) Відсього машина стоїть, бо вже купили нову. ********** витрати пального зазначаю по газу, бо 99% їздив на ньому. По Києву це в основному суцільні затори на роботу + садочок/школа та з роботи + садочок/школа в години пік.
