- 68 тис. км
- Львів
- Електро
- Автомат
Надійний, економний, дуже практичний для господарства пікап. Двигун в гарному стані, кондиціонер, повний привід працює, по ходовій все перебиралося-мінялося на нові запчастини з США. Довжина багажника - 190см., ширина - 50см., дах знімається, по кузову гнилі, корозії не виявлено є незначні нюанси по косметиці, деталі по телефону. Авто бралося для себе, але рідко коли експлуатується.
Продаю власне авто, я власник з 2008 року. Автомобіль технічно справний. Електропривід і підігрів дзеркал, гідропідсилювач, передні електросклопідйомники- все працює. Двигун сухий. Кондиціонер потребує заміни радіатора. Встановлено ГБО 4 покоління, вписане. Запаска- є докатка і повнорозмірне. Комплект хорошої зимової гуми. Комплект гумових килимків в салон на зиму. Лакофарбове покриття, при бажанні, потребує косметичного ремонту в певних місцях (дивіться на фото). Кузов добре збережений, живий, без явних зовнішніх проявів корозії. Добре збережений салон, чистий і охайний. Пробіг реальний. Якщо виникнуть питання- телефонуйте.
Фактично другий власник. Машина купувалась на фірму, на ній їздив один водій, який її викупив, а ми в 2018 купили у нього. 90% часу в машині їздить дитина, тому максимально все ремонтував, робив, вдосконалював одразу. Поставлено мультимедію, камеру заднього ходу, лед-фари в бронеплівці, перетягнули кермо (не ідеально (видно на фото), але краще чим тримати в руках дрантя чи товстий страшний чохол), перемикач передач перетягнули. В минулому році замінено котушку, силові кабелі, поставлено якісні і дорогі свічки, перебрано задню гальмівну систему. Кондиціонер, клімат-контроль, пічка - усе працює. Електричні склопідіймачі, обігрів заднього скла та дзеркал. Фаркоп + розетка. Два комплекти резини на дисках + докатка + повноцінна запаска. Два комплекти килимків: гума + ворсяні. 13 червня пройдено ТО - масло, повітряний, салона та паливний фільтра. 15 червня пройдено ТО по газу. Майже повний бак бензину))) Абсолютно все працює, окрім звукового сигналу (виявив на днях чисто випадково) та подачі води на задній склоочисник (сам склоочисник працює). З неприємного - стан ЛФП видно на фото (але на швидкість та їзду це не впливає зовсім) і моя головна біль усіх 8 років експлуатації - прокладка клапанної кришки. І кришку міняв і прокладки усіх мастей та якостей, все одно трохи двигун в маслі. Ціна цьому - менше літру масла на рік (400 гривень). Дратує чисто естетично, коли доводиться відкривати капот, щоб долити омивач. Хто в темі, той знає, що це хвороба усіх цих автомобілів. Світиться чек подушки безпеки з першого дня знайомства з авто. Подушка точно на місці і не зпрацьована. Бачили, коли перетягували кермо. На зараз усе, що міг та встиг зробив перед продажем, окрім ЛФП, сигналу, подачі води на заднє скло (взагалі можна і без нього) Відсього машина стоїть, бо вже купили нову. ********** витрати пального зазначаю по газу, бо 99% їздив на ньому. По Києву це в основному суцільні затори на роботу + садочок/школа та з роботи + садочок/школа в години пік.
Стан супер без дтп все працює на відмінно
Економне і дуже динамічне авто. В Україні в одних руках. На днях попала в ДТП, технічно все гаразд (догнав спринтер), примяв крило. Займатися ремонтом нема часу і бажання (хоча бампер вже купив). Можливий обмін на Челенджер після 18р.
Машина в гарному технічному стані, пробіг оригінальний 257 тисяч кілометрів, зроблена вся автоматична коробка передач, відреставрована рульова рейка, повний електропакет, гарна мультимедіа з камерою і навігацією, в дтп не була, газ вписаний в техпаспорт, в комплект йдуть титанові диски R16.
Автомобіль у відмінному стані. Надійний і комфортний седан із багатою комплектацією та плавною роботою автоматичної коробки передач. Двигун 2.5 працює рівно, коробка перемикає без ривків і сторонніх звуків. ? Не біт ? Не фарбований — жодна деталь не пофарбувалася ? Кузов без ДТП ? Технічно повністю справний ? Салон чистий і доглянутий ? Все стекла та оптика в хорошому стані ? Документи в повному порядку, будь-яке переоформлення Кожаный салон, подогрев передних сидений, климат-контроль. Все функции работают исправно. Автомобиль экономичный и приятно радует небольшим расходом топлива. Комфортный, ухоженный и полностью готов к дальнейшей эксплуатации. Автомобіль не потребує додаткових вкладень і готовий до експлуатації. Відмінний варіант для тих, хто шукає чесний та доглянутий автомобіль.
Авто щойно привезене з південної Кореї розмитненне, сертифіковане, готове до реєстрації на першого власника в Україні. Авто має оригінальний пробіг, та чудовий стан, шкіряний салон, автоматичною трансмісією, авто обладнане газовою установкою LPI заводського виробництва з прямою подачею за принципом бензинової форсунки. Просторий 7ми містний.
Chevrolet Epica 2.5 газ/бензин 🚘 Продам комфортний автомобіль бізнес-класу. Авто в хорошому стані, кожного дня на ходу. Надійний 6-циліндровий мотор 2.5 на 156 к.с. працює тихо та рівно, автомат переключає плавно. ✔️ Пробіг — 239 тис. км✔️ Газ вписаний✔️ Хороша комплектація✔️ Просторий та комфортний салон✔️ М’яка та приємна в ходу✔️ Два комплекти резини Технічно без критичних питань: мотор, коробка та ходова в нормі. По кузову та салону є дрібні нюанси відповідно до віку авто. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Торг біля авто.
Машина в хорошому стані присутні малі дефекти
Вашій увазі легендарне авто в лімітованій версії Chevrolet Express Limited SE. Модельний 2009 Ідеальне авто для подорожі з друзями , так сімейного відпочинку. Зручні сидіння , просторий салон . Регулювання сидінь , монітори , клімат для пасажирів, авто повністю обслужене та готове до експлуатації. Встановлення газове обладнання, витрата палива 17-20 літрів Автоплошадкам прохання не турбувати , обмін не цікавить .
Авто в гарному стані,пробіг рідний,я другий власник.Авто на повному ходу,вкладень не потребує. По всім питанням телефонуйте після 19:00
Всім добрий день продаю своє власне авто По машинці немає жодних нюансів, сів поїхав, машина повністю ціла, по коробці все відмінно, мотор сухенький. Цікавить обмін з вашою доплатою. Торг доречний детальніше по телефону.
Продається Chevrolet Bolt EUV 2023р. На обліку. По запчастинам треба докупити капот, праву фару, ліве крило, елементи бампера. Безпека ціла. Повністю на ходу. Замінити тільки навесні елементи. Площадкам прохання не турбувати. Реальний торг біля машини.
Відмінний технічний стан, на 297т км був капітальний ремонт головки блока. Замінено ГРМ, повністю обслуговане авто, жодних вкладень не потребує. Встановлена хороша газова установка, налаштована, витрата в місті 13-14 літрів, вписана в тп. По кузову є сліди експлуатації. З документами повний порядок. Автомобіль можна подивитися з 9-19 за адресою АВРАМЕНКО 19.
Продам хороше ,надійне ,недороге в обслуговувані авто на новій резині ,клімат працює хороша комплектація з парктроніками на автоматичній КПП ,всі вікна рідні з лобовим ,авто вкладень не вимагає деталі за тлф .якщо не відповідаю пишіть у вайбер.
