- 97 тис. км
- Боярка
- Бензин, 1.85 л.
- Ручна / Механіка
Єдиний власник (куплений офіційно в автосалоні), вчасно обслуговувалось кожні 8000км. Двигун, коробка без питань, в коробці заміна масла на 84тис. км відбулась( тоді ж і всі рідини: антифриз, гур, тормоза). Ходова нормально, правда колодки ще ні разу не мінялись і пильник на одному аморті порвався. В ДТП не був, але бампер сзаді в куту черканули, ковпак запаски (запаска рідна, повнорозмірна на литому диску з секреткою) падав, поклеєний, закріплений надійно тепер. Всі функції працюють як з заводу: кондиціонер, пічка, парктронік, абс, музика, підігріви і т.д. Завжди гаражне зберігання не врятувало від ржавіння дверей, це їх болячка, у декого ще крила ржавіють - тут нема, можливо допомогла повна антикорозійна обробка ще в автосалоні і підкрилки там же встановлені. Встановлена додаткова двохстороння сигналізація зі збільшеним радіусом дії. Літні колеса на R17 рідних (сріблясті на фото) зі свіжою гумою Michelin, можу додати коплект зимових коліс - ціна з додатковим комплектом зимових коліс на литих дисках R16 (чорні на фото, протектор як у нових, мало взимку їздив) + 300 дол. В авто не курили. На авто легко встановлюється газ, мене це не цікавило, лив виключно А95, по пробігу видно що не скоро б відбився. Авто постійно експлуатується. Тільки переоформлення в СЦ. Лише дзвінки і смс - месенджерів немає.
