- 36 тис. км
- Фастів
- Бензин, 1.85 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує.
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує.
1.8 ГАЗ БЕНЗИН ПРОПАН ІТАЛІЙСЬКА УСТАНОВКА!!! ПРОСТИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ НЕ ПРИМХЛИВИЙ ДО НАШОГО ПАЛЬНОГО ПРОСТІ ФОРСУНКИ ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!!ОФІЦІЙНЕ АВТО КУПЛЕНО В УКРАЇНІ В САЛОНІ!!! АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБС МУЗИКА МУЛЬТІКЕРМО СЕРВОКЕРМО ГАЛОГЕНКИ ПІДІГРІВ СИДІНЬ ТИТАНОВІ ДИСКИ 17 РЕЙЛІНГИ ФАРКОП ПАРКТРОНІК!!! ГАРНИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!! ПЕРША РЕЄСТРАЦІЯ 14 РІК!!!
Перший власник, авто доглянуте та бережно експлуатувалось. Вчасно обслуговувалось, технічно в хорошому стані. Двигун і коробка працюють без нарікань. Салон чистий, не прокурений. Машина в оригінальному заводському покриті. Документи в порядку.
Продам своє авто, в доброму технічному стані, другий власник, виїхала з салону в 2010 році, рідний пробіг, 2din магнітола, гарна музика, лед лампи всюди, ева коврики, мотор без ніяких зауважень, коробка працює відмінно, кондиціонер працює як повинно, по кузову є моменти але не критично для такого авто та такого року, по всім питанням дзвоніть пишіть ********** номеру
Машинка в дуже гарному стані. Пробіг реально не скручених. Всі запитання в телефонному режимі.
Продаю сімейне авто, була виключно у родинних руках. Повністю відновлена по кузові та перефарбована. Фото оновлю . По технічній частині без завуважень. Замінений к-т ГРМ, сальник коленвала і роспридвала. Замінена прокладка клап.кришки. замінений сальник полуосі з обидві сторони. Замінено пильник полуосі, замінено масло МКП. Замінено антифриз, тормозна рідина, і рідина ГУР. Перезаправлений кондиціонер, зроблений розвал/сходження. Замінене лобове скло оригінал фірми XYG - тріщина практично по всій ширині була. Нові задні суппорта разом з тормозними колодками. Профілактика проведена передніх суппортів. Замінений перший лямда - зонд. Зроблена профілактика бензонасосу, свічні провода замінені. Нова літня Турецька резина. По кузову є моменти, але не критичні. Машина обслуговується завчасно, деталі підбираються якісні. Зацікавила машина, телефонуйте краще, все так як є розповім.
Авто з оригінальним пробігом. Авто в доброму стані. За час експлуатації проблем не було. НІКОЛИ не підводила. Оригінальний пробіг. Шумоізоляція усього салону. Максимальна підтримка СТО кожного дня. Замінено усе можливе. Проводив ТО двигуна на 250 000 тис. Була крашена по кругу. На фото робота спеціалістів. Заливаю 5W40/
Машинка в хорошому стані кожна кнопочка працює.Обмін тільки на бензинове авто і бажано автомат та без доплат.Продажа не термінова.
Авто в гарному стані пройдене повне обслуговування. заміна масла, грм, фільтри , ходову зроблено .
Продається власний автомобіль, надійний та комфортний. 2008 рік , 2.0 бензин. Авто в гарному стані коробка працює без пеньків та затяжок, двигун не димить по кузову присутні рижики, але не критично Присутній торг біля авто. По всім питанням дзвоніть.
автомобіль на ходу в нормальному технічному стані. двигун 2,0 мітсубісі з малим пробігом. привід передній. досить економний, динамічний автомобіль.
Продам машину вся в рідній фарбі, не гнила, з рідним пробігом. Детальніше за телефоном.
Машина в нормальному стані, по двигуну є нюанси погано заводиться на бензині, газ вписаний, переоформляється, торг доречний, всі питання по телефону.
Хто шукає безпроблемний з живим кузовом і з повним приводом дзвоніть не потрібно додавати в обране!!! Машина в хорошому стані мотор ідеальний, не димить не троїть зчеплення коробка все ідеально як має бути. 2.4 газ бензин газ4 вписаний арки пороги цілі резина нова Michelin. За ці гроші повнопривідний автомобіль краще не знайдете. Привід автоматичний як в Аутлендер. Такий же і мотор. Тільки переоформлення. перереєстрацію. Все чекаю на ваші дзвінки.
Все за телефоном.
