- 100 тис. км
- Шептицький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль chery kimo Новий радіатор Нова оригінальна рульова рейка з рідиною Кондиціонер працює Чистий салон По ходовій частині все супер
Продам автомобіль chery kimo Новий радіатор Нова оригінальна рульова рейка з рідиною Кондиціонер працює Чистий салон По ходовій частині все супер
задовільний стан. два комплекти гуми. зима на сталевих дисках, літо на легкосплавних. паркувальна камера, навігація.
На повному ході є. Потребує невеликої косметики. Деталі телефону.
Авто в доброму стані,має незначні сліди експлуатації Повне переоформлення.Авто невелике і зручне в керуванні.
Авто в гарному стані, електроніка працює, скло підйомники, кондиціонер все працює, газ вписаний, заміна оливи що 10 тис. був, по мотору питань зовсім немає, від заміни до заміни оливи ні грама мотор не бере. Колеса літо - зима є, літні на тітанах. В мене в користуванні 10 років,гаражне зберігання. Я другий власник. Торг присутній
Авто повністю на ходу,газ 4 покоління вписаний в техпаспорт,я власник.Є ньюанси по порогам,на фото видно. Електрика вся працює,кожна кнопка працює.Всі питання по телефону
продам авто у дуже відмінному стані з рідним пробігом вкладень не потребує телефонуйте та пишіть
Продам автомобіль. У робочому стані. Рідний пробіг 114 тис. км. Перший власник. Авто сів і поїхав. Два комплекти резини в хорошому стані. Кузов потребує уваги.
машина в доброму стані торг присутній пороги переварені мотор ходова добра
З питаннями по машині, телефонувати за номером телефону. Продаж з переоформленням.
Продам автомобіль в доброму стані. Двигун працює добре, нещодавно бала замінена прокладка кришки клапанів. Мастило замінено (наїздив після заміни 700 км.). Ходова працює добре, навесні проведено обслуговування та заміною амортизатори. Салон чистий, в автомобілі не курили. Заміна ременя ГРМ проводився 4000 назад. Перша реєстрація автомобіля проведена 2012р. Автомобіль в ДТП не був, жодна деталь не підфарбовувалася. Шини встановлені зимові. Необхідно відновити пороги. За додатковою інформацією телефонуйте.
Автомобіль в гарному стані. Вірна економна подружка для поїздок Досить містка, як для своїх розмірів. Легка в керуванні, маневрена. Електросклопідйомники, кондиціонер, парктроніки - все працює. Чохли на сидіння шилися на замовлення. Є підлокітник з вишивкою КІМО. В 2024 році була реставрація рульової рейки. Пробіг рідний. Новенькі колонки. Машина використовувалася для поїздок на роботу та по магазинах. У салоні не палили. Всі нюанси по кузову та авто на фото. Є потертості ЛФП, які легко виправляються. Деталі за телефоном, можна телефонувати і писати в менеджери Торг біля капоту. Тільки повне переоформлення. Машину можна подивитися на Червоному камені, Дніпро
продається авто дружини. авто в гарному стані, вкладень не потребує. за час експлуатації було замінено гідро підсилювач керма, всі фільтри та рідини, свіжо заправлений кондиціонер, працює чудово. салон доглянутий, встановлено мультимедіа, камера заднього виду, сигналізація, відеореєстратор підсвітку багажника. замінені пороги, кузов не гнилий. є сліди експлуатації у вигляді потертості ЛФП, не критично. будь які види переоформлення, можливе переоформлення через ДІЯ. торг присутній після огляду.
перекупам не дзвонити.
Автомобіль за який не соромно Чері Кімо 2013 рік коробка роботизована Пробіг 104 тис Авто кожен день на ходу, компактне маневрена, доволі різка як для свого класу На 100тис капіталка головки нові направляючі нові клапана нові гідрокомпенсатори Нові ролики грм Мотор розроблявся спільно з міцубіші надійний та прости 16 клапанний На циліндрах ще збережений хон Новий стартер, свіжий антифриз, нова помпа, нові ролики, масло в коробці поміняне на вольф, Масло в роботі також замінене, Рульова рейка після реставрації ще на гарантії, Масло в гур замінене, Новий радіатор, нові свічки, нові бронепровода, нова катушка, Кондиціонер заправлений та справний, Пєчка дує Парктронік відкалібрований та працює коректно Нова трапеція двірників Ходова зроблена, спереду нові ричаги та стабілізатори, стойки в гарному стані, Розвал зроблений Стоять дорогі діодні лінзовані лампи, світло просто супер і не сліпить зустрічних водіїв, Гарна комплектація з кондиціонером та скло підйомниками, в також 6 динаміків, дві подушки безпеки, гур, електрорегулювання дзеркал, система абс Є планка для 2din магнітоли, Тоновані вікна, Встановлені локери В авто працює кожна кнопочка, Три ключа Додатка домкрат Документи в повному порядку, Є комплект літньої резини на таких самих титанових заводських дисках за окрему плату Перекупи і пропозиції 2500 засуньте собі поглибше, Автомайданчики в вашій допомозі ненуждаюсь Всім вдалих покупок Обмін нецікавий, продаж не терміновий Продаж по ненадобності купив авто вищого класу
Продам власне авто у доброму стані. Другий власник, брали з пробігом 40т.км. Машина використовувалася в основному для поїздок на роботу по місту (не кожен день) ~ 10-15км на день та по магазинах. За час володіння зроблено все, що вимагало уваги, всі розхідники вчасно змінювалися. Все скло рідне, без ДТП. Чудовий бюджетний варіант для міста. Коли брав, то побоювався, що китаєць, але жодного разу не пошкодував, що взяв його: ніколи не підводив. Ціни на запчастини дешевші за жигулі. Підкраси були, все видно: наші дороги не щадять нікого. Пороги було замінено, але вже облізли і стали «дизайнерськими». Обробка антігравієм вся на місці - залишилось тільки зробити косметичні підкраси. У салоні не палили, у хорошому стані. Збільшений кліренс за рахунок проставок – ніде не чіпляється. Витрата палива радує (особливо з огляду на поточні ціни на бензин) Нова АКБ - змінив у лютому. Страховка діє до кінця жовтня. Документи в порядку. Дивитись біля м. Перемога. Якщо немає зв’язку – пишіть у Telegram. Або тут, але заходжу нечасто.
