- 160 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
В автомобілі встановлена нова пічка, новий генератор, акумулятор. Заміна ременя ГРМ, помпа. Два комплекти резини.
В автомобілі встановлена нова пічка, новий генератор, акумулятор. Заміна ременя ГРМ, помпа. Два комплекти резини.
Продам хорошу обслужену машину. Мотор працює відмінно. Є газ 4 покоління. Коробка без проблем у хорошому стані. Кузов у відмінному стані. Ходова хороша. Салон доглянутий. Електрика працює. Відмінна комплектація. Хороша гума. Оформлення. Решта питань по телефону.
потребує уваги але продаж не терміновий тож з торг буде на дорогу і все. По авто багато зроблено а саме замінене щеплення з усіма компонентами , ГРМ та тех рідини та свічки. Авто по тех частині обслужине. по кузову є дефект по порогах та вигорів лак на даху. на даний момент авто потребує уваги а саме АКПП падає в аварію.деталі розповім по телефону
Продам Chery Kimo 2007 року Двигун: 1.3 бензин Коробка передач: механічна, 5-ступенева Пробіг: 210 тис. км Автомобіль повністю справний, не потребує жодних вкладень та готовий до експлуатації. Передні та задні електросклопідйомники Кондиціонер Економний бензиновий двигун У комплекті зимова гума Авто доглянуте, на впевненому ходу. Ціна: 2000 $ Черкаська область, смт Калинопіль Телефон: *******************74 (Олег)
Машинка на повному ходу сів поїхав кузов поварений рижиків немає є газ вписаний росхід дуже маленький рідний пробіг їздила жінка на роботу по нюансах потрібно замінити вижимний на їзду не впливає їде без проблем ? дзвоніть розумний торг присутній
Chery Kimo 2011. Найнижча ціна на коробку автомат у Києві. Продам Chery Kimo 2011 року. Компактний, економічний та зручний автомобіль для міста. Припаркується де завгодно. Ідеальний перший автомобіль для новачків. Обслуговувався вчасно, зараз жодних вкладень не потребує! Перед продажем пройшов техогляд, все працює чітко. Новий акумулятор, все рідне, фільтри замінені. Плюсів ціла купа: Економна витрата пального Роботизована коробка передач Кондиціонер Електросклопідйомники Підсилювач керма Центральний замок Низька ціна Подушки безпеки Два ключі Мінуси також є. Іржа по кузову. Її видно на фото. І ручка на дверцятах водія погано пережила зиму. Ці недоліки враховані в ціні. Продаж ТІЛЬКИ через Дію. Торг мінімальний. Для огляду авто телефонуйте ( ЖК Комфорт-Таун)
ЦЗ, сигналізація. На 120 зроблено велике ТО за регламентом. Ремінь ГРМ, помпа, сальники, олія, фільтри. У сім'ї дванадцять років їздить щодня на роботу-з роботи. Потребує кузовної косметики. Газ ніколи не стояв-витрата 6л по місту.зроблено ходову, важелі, стабілізатори, гальмівні диски, колодки. Машина робиться щоб їздити. ціна 2.2 без торгу,пробіг зараз 140 нова акб.
Якщо ви бажаєте придбати авто за яким дійсно доглядали, не від перекупів, то це саме воно. Продам свій автомобіль. Дуже доглянуте, їздила я та робили все для себе. Авто готове до будь-яких перевірок. Ідеальний варіант для міста. Я володію нею 1 рік, їздила дуже мало і тільки по місту, попередні власники також дбайливо ставилися до авто і мало їздили. По обслуговуванню: - Восени встановили новий акумулятор, швидко заводиться навіть взимку - весною замінено передні гальмівні колодки 4 штуки - замінила два амортизатори і підсилювачі - перевірено рідини - рік тому поставили новий ГРМ - замінили лампочки на нові, додаткове освітлення позаду(зручно коли треба їхати заднім ходом). Всі ці роботи можна перевірити на вашому СТО. Я купила її за 2200$, вклала 300$. Салон Світлий, чистий та акуратний. Чохли нещодавно замінила, нічого брудного не перевозила, їздила в основному я одна, дуже чистий салон. Електро підйомники всіх вікон. Є кондиціонер (минулого літа добре охолоджував, зараз потрібно заправити). Пічка взимку працює відмінно, дуже тепло. По кузову: Хороший стан. Гарний колір. Невеликі подряпини спереду праворуч та на правому дзеркалі, легко усуваються. Задній ряд повністю розкладаєтся, збільшується обʼєм багажного відділення. Із нюансів: - Потрібно замінити шини (бо вже зношені). Можна і так їхати, але краще замінити. - Є трохи корозії на правому боці. Нічого не скриваю, машинка вже не нова, тому це нормально для неї. Дарую: - блютуз ресівер, щоб підключати музику по блютузу - Чохол для ручки коробки передач - Засобі для догляду, омивач скла - Додаткова шина Перекупників прохання не турбувати, продаю лише в приватні руки. Машина готова до перевірки на будь-якому незалежному СТО. Тільки повне офіційне переоформлення через МВС. Краще пишіть мені тут в чаті, на дзвінки не завжди можу відповісти. Машина буде Вам добре і довго служити. Пишіть, домовимось про зручний час перегляду. Гарного дня!
Продаю гарне, надійне, невибагливе, економне, власне авто. Двигун працює як годинник, потужності вистачає, запускається в будь-яку пору року. КПП не виє та не вибиває. Ходова періодично мною обслуговувалася. Гбо 4 покоління, зареєстроване. Їздити дуже економно, 8 літрів газу по місту. Дуже зручна для міста бо має компактні розміри. Їде як шкода фабія, а коштує як ланос. Новий акумулятор, масло с фільтрами замінене. Добре підійде для водіїв початківців. Продаю в звʼязку зі зміною місця проходження служби. Переоформлення.
Продаю своє авто ( один власник) в хорошому технічному та візуальному стані. В ДТП не перебувало, пробіг 134000 км. Кондиціонер, електричні склопідйомники, АБС, парктронік, все працює. Масла, фільтра змінювались вчасно. Дефекти по кузову виправлені. Машина повністю готова до експлуатації.
Авто в хорошому стані.Нова ходова.Тільки переоформлення.**********
Надійне авто постійно на ходу, обслуговується вчасно, замінено ГРМ на новий, помпа, свічі масла і т.д.
ЧЕСНИЙ ПРОБІГ МАШИНА СТОЯЛА В СУХІМ ГАРАЖІ . ПОТРЕБУЄ НЕВЕЛИКОГО КОСМЕТИЧНОГО РЕМОНТУ ,У ПОДАРУНОК ЗИМОВІ ШИНИ НА ДИСКАХ
Авто в робочому стані, були зроблені певні косметичні кузовні роботи та роботи по ходовій для збільшення кліренсу (на фото видно), проте потребує ряд робіт для покращення естетики та комфорту. 1) Вихлопна система прогорівша в зоні гофри тож трохи має спортивний характер, гарчить ) 2) Кузов та двері мають корозії (на фото видно) 3) Кондиціонер перестав працювати так як був витік через радіатор ( тож скорше треба новий радіатор кондиціонера)
Машина повністю знешумлена днище оброблено нова гума.кондер заправлений працює.задній парктронік.повний електро пакет.Лед лампочки всюди. Грм масла фільтри замінені тисячею км тому
Один з найкращих варіантів автомобіля для міста та передмістя, на даний момент знаходиться у користуванні для поїздок містом. Нещодавно були здійснені заміни ременя ГРМ, помпи, ременя генератора, ременя ГУР та інших витратних запчастин включаючи ходову частину автомобіля. На машині стоїть нова гума.
Гарний автомобіль, їздить дівчина, новий АКБ, нове зчеплення, тормозна система, свічки , броніпровода , дорогі леди в фарах , замінені короба ,гарна резина. Чехли на сидіннях шилися на замовлення ,преміум-якості.
Черік ідеально підходить для міських умов завдяки високій підвісці, надійному й економічному двигуну, низьким витратам на обслуговування та компактним розмірам, що спрощують паркування. Просторий салон дозволяє перевозити великогабаритні вантажі, а зручний дизайн додає комфорту. Нова зимова гума,новий акумулятор , замінений програвач. Встановлено ГБО-3НГ Пошкоджений правий поріг . Автомобіль повністю обслужений!
Продається автомобіль на повному ходу їздить кожин день не стоїть,гаражне зберігання.Машинка дуже економна 5/100 мотор 1,3 в ідеалі.Дзвоніть розповім більш детальніше
