- 90 тис. км
- Коростень
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Замінено: лобове скло, рульова рейка, комплект ГРМ, гальмівні диски та колодки. комплект .Нова зимова резина + комплект літньої. зв'язок через telegram, Viber, whatsapp
Замінено: лобове скло, рульова рейка, комплект ГРМ, гальмівні диски та колодки. комплект .Нова зимова резина + комплект літньої. зв'язок через telegram, Viber, whatsapp
Продам Chery Eastar 2008 року • Авто на ходу, у тому місяці робилася ходова задня та передня, обслуговувалася вчасно, є хороша музика, car play магнітофон. По електриці бути все. Фари лізовані, мотор мастила не бере, не димить, дно не гниле, як зазвичай на «катайцях», але порогами потрібно зайнятися • Авто просторе в салоні, та м'яке в ходу • Дзвоніть, пишіть, відповім усім.
Всі деталі за номером телефону
Чері істар 2.0 2008 року випуску! Перша реєстрація 2013рік! Авто обслужене! Сів поїхав! Тоноване в "круг" ! Клімат! Великий корабель! Я власник з 2020 року! Всі питання по телефону!!!
Автомобіль в гарному стані, доглянутий, комфортний салон, приємне керування, кондиціонер (клімат контроль), LED, парктронік,. Замінено ремінь ГРМ, ролики. Замінено мастило. Хозяин, продаж з переоформленням. Автомобіль знаходиться у м. Дніпро. Можливий обмін на авто без реєстрації
Авто технічно в справному стані на повному ходу вкладень не потребує все що треба було замінити замінено масла,фільтра, комплект грм, термостат, антифриз, зроблена передня ходова розвал сходження, резина зимова встановлена нова, газ 4-го покоління працює відмінно по роботі на бензині теж нема питань,автомобіль повністю готовий до щоденного використання.
2-ий власник, купував на 60 тис. авто на ходу і їздить щодня. встановлене ГБО "Lovato 4" на 60 тис.
ГАЗ, БЕНЗИН. ГАЗ ВПИСАНИЙ
Всі питання за телефоном Машина в хорошому стані , є сліди експлуатації Терміново!!!
Автомобіль не фарбований, в хорошому стані, в ДТП участі не приймав. Пробіг становить лише 74 тис. км. Один власник. На даний момент перебуваю за кордоном, але якщо будуть серйозні покупці, то зможемо домовитися, і я приїду в м. Хмельницький на конкретну дату. Зв'язок по Viber:
купляв з салону перший власник .звоніть пишіть на вайбер.скину номер продавця.бо не можу вписати його номер.
Автомобіль на повному ходу стоїть газ 4 покоління кожен день на ходу є куда прикласти руки потрібно замінити свічки і тормозні колодки
На ходу. Технічно справна. З додаткових питань пишіть або телефонуйте за номером ********** . З радістю відповім.
Авто в нормальному стані.Двигун, коробка,ходова все шепче
Авто в гарному стані, є невеличкі недоліки по кузову, комплектація з кондиціонером(Морозе гарно, обслуговуваний), зробили невеличке ТО, електричні скло підьемники на всі чотири двері,але потребують заміни тросів крім водійського. Мотор добрий, нещодавно було зроблено кап. ремонт. Авто сів та поїхав
