- 263 тис. км
- Глибока
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Гарна комплектація. Все працює. Деталі в пп або на будь який месенджер
Гарна комплектація. Все працює. Деталі в пп або на будь який месенджер
Віддаю в добрі руки свою Chery Eastar 2008 року. Це не просто машина — це частина історії. Вона була зі мною в багатьох поїздках, ніколи не підводила, завжди надійно довозила до місця. Простора, зручна, комфортна — справжній друг на дорозі. Доглядала за нею, як за своєю. Стан хороший, пошкодження мінімальні — лише дрібні сліди часу, які зовсім не впливають на хід чи комфорт. В салоні затишно, тепло і приємно навіть у холодну пору року. Продаю лише тому, що час рухатися далі. Пишіть або дзвоніть — відповім на всі питання з радістю юля пишіть вайбер Телефонуйте
Комплект грм менялся 20 тыс назад ! Ходовая часть без вложений !
Продам авто 2.0газ бензин по мотору та коробкі зауважень немає Авто в рідній фарбі Пробіг 150000 тисяч Все детально по телефону **********
Машина в хорошому стані, ніяких нюансів по ходовій, є незначні нюанси по кузові, салон в відносно хорошому стані, панель в машині без пошкоджень та церапин. Машина не потребує ніяких вложень!
Продам свій надійний автомобіль на повному ходу мотор після повного кап ремонту замінено нове щеплення нові ступичні підшипники нові шруси газ бензин вписано в тех паспорт з документами порядок переоформлення. Дзвоніть все розкажу.
Машинка в непоганому стані куплялася в салоні один власник. Машина не гнила. Днтальнішшн за номером Володя
Продам свой автомобиль, покупал его в салоне в 2008 году, с правой стороны на двери небольшая царапина, больше претензий по машине не будет. Гаражное хранение.
в відмінному стані
Авто в задовільному стані, ходова 4+ недавно зроблено то т
Чері істар, 2.4 газ/бензин, автомат, шкіряний салон, ГУР, 4 стіклопідіймачі, обігрів зеркал та заднього скла, два ключа, електрорегулювання водійського сидіння, розхід газу по місту 16-17 літрів, траса 11, є деякі нюанси по ходовій, за деталями телефонуйте або пишіть, також цікавить обмін на більш економний автомобіль без моєї доплати. Реальному покупцю хороший торг
Автомобіль в ідеальному стані, вкладень не потребує, деталі по телефону.
Всі питання за телефоном Один власник Продає дідусь
Авто в хорошому стані,все в оригіналі,138тис рідного пробігу,не бите не фарбоване!!!Стан сів поїхав без капіталовкладень!!!Цікавить обмін на менше авто на автоматі для дружини,можливо з моєю доплатою!!!На обмін як і у всіх ціна космос!!!Неадекватам та супер спеціалістам не турбувати!!!Торг біля авто реальному покупцю!!!Слава Україні
Рідний пробіг, стан сів і поїхав, не гнила, газу ніколи не було, я власник, і ходовик по сумісництву, готовий підняти на підйомнику в будь-який час, за машину не соромно в такому стані і з таким пробігом їх не залишилось.торг.переоформлення.
Продам своє авто По кузову все видно на фото,рулева рейка нова не тече,також віддам нові колодки,клімат повністю працює,магнітола з блютузом,пробіг рідний,помилка abs,по ходовій частині треба заміна втулок стабілізатора стойок задніх
авто в хорошому стані ДВЗ після кап ремонту 15т, ГБО 4п вписано в ТП. шкіряні сидіння з Chevrolet Epica, все з підігрівом. водійське електро. клімат. АБС, подушки все працює.
авто в гарному стані.. на ходу щодня, сів поїхав.. ходова, двигун, коробка без нарікань. гарне комфортне велике авто, мяка ходова, великий багажник..
