- 150 тис. км
- Вишгород
- Бензин, 2.8 л.
- Ручна / Механіка
Проєкт, який довго збирався, а виїжджав раз 10 щонайбільше) E30 м52б28 Машина була куплена в Одесі, потім приїхала в Київ і повністю була розібрана, було дуже багато зварювання, є всі доп фото та відео, все проварено+посилено. Потім був піскоструй і фарбування, якість фарбування хороша, але є нюанси не критичні. Що по спеку: Мотор 2.8 англієць на чавуні Впуск випуск Койловери в круг lines racing Підвіска на поліуретані Крила передні пластик fcw Задні крила чи накладки на залізні крила теж fcw Рейка від е46 відреставрована Окремий контур на гідро ручник Ручник і куліса Golev, циліндр вилвуд Вся траса кастом нержавійка пряма Виворот польський вайсфаб Лоліпопи Килим на місці Два ковші Бимарко по додатку j Ремні з омологацією)) Спорт бак 30 літрів Гур не пам'ятаю від чого але хороший Новий акум) Переоформлення Продаж не поспішний, машина зібрана технічно добре, є тільки нюанси щодо фарбування, продаж не поспішний, щодо обміну цікавить тільки мото harley/indian.
