- 333 тис. км
- Київ
- Дизель, 2 л.
- Типтронік
Перекупщики! Помічники Мимо Проходимо!!! Машина в Європі в Баварії живе і тут огляд хто живе в Європі чи може виїхати щось велком!!! Ваші ціни коментар не по темі відразу в Ігнор!!! Машина чудова красива приваблює погляди Чорне BMW на чорному салоні та стелі!!! R19 M разноширокие диски ціна в євро по курсу покупки!!! MPaket original! Два обліку перший був на дівчині зараз на матері! Повне зняття з обліку! Не поспішаю позбутися!!! Облік Київ! Їхати в Україну не збираюся особисто, так як машина оформлена на матері можна все зробити по довіреності або через Дію ну зняття з обліку повне, довіреності не більше 1 місяця так мені не потрібні ваші штрафи і косяки! Кому дорого пройшли мовчки мимо і купуємо в інших! Рідний пробіг не відмотаний як 90% ринку продажу авто!!! Хто купить це авто не пошкодує!!!Прочитали описи подумали і тоді пишіть!!!і ціна в Євро не в гривні не в доларах ну або по курсу покупки можна зробити угоду і машину вам привезуть в Україну за окрему плату на евакуаторі або дешевше своїм ходом є людина яка допоможе привести в Київ або Львів!!! Нове ТО ролики і ремінь і масло з фільтрами всіма!!! масло Motul завжди тільки і оригінал обслуговування і оригінал запчастини!!! Є питання пишіть ну не ваші ціни відразу ігнор! Ціна стоїть іза стану авто і зовнішнього вигляду!!! Все прочитали сподіваюся, подумали і тоді пишіть!!! Машину продам тільки в хороші руки якщо не Європі правила ставити на облік звідки і приїхала то не виставляв її в продажу дуже шкода розставатися з улюбленою машиною і надійною за всі роки що вона у мене!!!
