- 315 тис. км
- Дубляни
- Дизель, 3 л.
- Автомат
Гарний зручний автомобіль , привезений з Європи.Вмісткий багажник. клімат контроль , електрофоркоп, пам'ять сидінь , резина r 17, є два комплекти -зимова і літня , парктронік . Проїхав за 2 роки- 20тис.
Авто технічно обслужене , мотор працює рівномірно , коробка переключаєтся плавно , встановлений металевий захист двигуна та коробки . Ходова частина не стукає не скрипить , обслуговування проводилось регулярно та вчасно. Сидіння захищені авточохлами ( індевідуальний пошив ), коврики Ева . Встановлено новий АКБ . Зимова ризина у відміному стані , також наявна літня по стану як нова ( 4 тис. км . пробігу ).В комплекті також відаю авточохол .
Авто в хорошому стані, коробка автомат, зимові шини в хорошому стані, масло замінене. торг біля капоту.
AUDI А6С6 2.8 FSI QUATTRO 2007р. 6ст. автомат. Офіційне авто, в досить збереженому стані. Виглядає ефектно що по кузові що в салоні. Оригінальний пробіг. Богата комплектація. Якісне тонування. Сенсори світла, дощу, заводський ксенон, круіз контроль, мультируль, електропивід сидінь, підігріви сидінь, дзеркал, клімат контроль, хороша преміальна музика з сд чейнджером на шісьть дисків, великий кольоровий дисплей та багато всього іншого. З останніх робіт новий акум 100, відреставрована рульова рейка з новими тягами, наконечниками та зроблений розвал сходження. нові тормозні колодки по кругу, замінений термостат та заправлений кондиціонер. Присутня сервісна книжка. Дорогі титанові R18 диски, з двома комплектами гуми зима-літо. Любе переоформлення. Запрошую на огляд та тестдрайв. Символічний торг.
Продам Audi A6c6Allroag2007року, Автомобіль в гарному стані , повністю опслужена , перепакований розвал блоку зроблена турбіна, замінено всі речягі , відреставровані пневмо стійкі , новий компресор,новий акум, в машини багата комплектація , безключєвий доступ, підігрів руля , електро привід багажника, контурна пітсвітка салону заводська , музика Bose, і багато іншого , по машині нічього робити непотрібно . За додатковой інформацією звертайтеся за номером телефону розповім. На обмін 12500$
Машина на свій вік в доброму стані Все скло рідне Один косметичний підкрас заднього правого крила 2 комплекти резини на диска Мотор працює як годиник без постороніх звуків Сажа вирізана на 290 тис в машині все працює кожна кнопочка Салон в гарному стані)всім вдалих покупок)
Продаж власного авто!!! Самостійно привіз з Бельгії!!! На Україні з середини 2022року!!! Рік першої реєстрації в Бельгії 2008, купувалась в салоні в 2008, рік збірки 2007 Дане авто з випуску йшло без каталізатора і сажового фільтра, що являється вагомим плюсом!!! Купував у дуже хорошої людини з рук!!! Стан авто надзвичайно красивий, та технічно в дуже збереженому стані!!! Пробіг рідний, відповідає дійсності, є усі підтверджуючі документи!!! Робота двигуна бездоганна!!! КПП без жодних ривків, та чогось подібного!!! Салон авто взагалі як з конвеєра, і це без перебільшень!!! Усі електроприлади справні!!! Без жодної корозії!!! Колір: мокрий асфальт, не простий сірий!!! Пофарбований задній бампер і кут лівого переднього крила-царапина від сусіда по парко місці 😞 Обслуговування самі розумієте будемо відповідне!!! Кожних 7-8тис були заміни оливи з усіма фільтрами Замінені усі амортизатори, тормозні диски, тормозні колодки В наявності є: європейська сервісна книга з усіма печатками про обслуговування, два ключа, комплект оригінальних титанів 5шт. На яких вона і буде продаватись!!! За деталями телефонуйте, перекурів за 8000$ прошу не турбувати. Усім вдалик покупок!!!
Чудовий автомобіль,який коштує вашої уваги. Якщо виникли додаткові питання, звертайтесь за вказаним телефоном, по можливості пишіть на телеграм, буду відповідати, як тільки зʼявиться вільний час.
Продам Ауді А6 С 6 помашині все працює ніяких нарікань звертайтеся за номером все розповім
У доброму стані, пройшла техогляд в Німеччині, без зауважень.
Продам Авдюшку! Машинка досить в хорошому стані. Мотор робить тихо, мягко без всяких стороніх звуків,динаміка просто суперова та з хорошою економістю витратати палива. Весь перепакований замінена цепочка 60 тис тому,ніде нічо не капає не запотіває весь сухий під форсунками все сухо без єдиної каплі солярки.Коробка механіка 6-ступінчиста перемикає плавно без всяких хрустів та лишніх звуків. Кузов рівний має лише три підкраса. Є декілька незначних рижиків на дверці додаткове фото відео скину для огляду як ці рижикі виглядають. Салон як новий шкіра у відмінному стані так як доречі весь салон. Електроніка вся поацює парктроніки, подогрєви, кондиціонер все працює Отож додаткове фото, відео скину додатково та всю інформацію надам по телефону!!!Торг на всі ці моменти присутній.Любий вид переофермлення машина на мені!!!
Авто в гарному технічному стані. Реальний пробіг 359т. 8 років в одній родині. Повністю обслужене — додаткових вкладень не потребує. Було багато зроблене: • Капітальний ремонт двигуна 3 т км тому• Нова турбіна та форсунки • Варіатор після капремонту • Вся ходова перебрана Стоїть хороша гума Toyo з великим залишком протектора Пробіг оригінальний. Передній привід, двозонний клімат-контроль, шкіряний салон, датчики дощу та світла, MMI 2 з підтримкою USB. Лед світ. Хороший торг біля машини. Тільки переоформлення. Машина власна, перекупи та площадки не марнуйте час. Продаємо за сімейними обставинами. Якщо телефон поза зоною, зв?язок в WhatsApp за вказаним номером.
Продам A6C6 2007рік 2.0бенз Замінено грм, масла, фільтра , антифриз Парктроніки, підігрів сидінь, зеркал, мультируль, круїз , клімат З нюансів криша після граду є вмятини Переоформлення
Ідеальний стан
Терміново продаю свій надійний автомобіль. Двигун 2.7 турбодизель — ідеальний баланс потужності та економічності. Ручна КПП працює плавно, без ривків, чи якихось проблем. Привід передній, але забезпечує впевненість на будь-якій дорозі. Салон чорний, шкіряний, доглянутий, без сторонніх запахів. Двозонний клімат-контроль, мультимедійний екран, ММІ audi, круїз-контроль. Титанові диски R17, кузов на свій вік, машина обслуговувалась вчасно, двигун працює рівно, підвіска не гримить. Автомобіль дарує неймовірні емоції від керування та відчуття безпеки. Дуже економний варіант для свого класу. Машина - сів, поїхав.
До вашої уваги витвір мистецтва, таких авто одиниці в Україні, а може і зовсім немає. Комплектація "Audi Exclusive" на базі "S-Line" тобто авто замовлялось в даній комплектації з заводу!!! Я перший власник в Україні. По авто питань немає, мотор, ходова, АКПП, салон тощо..., все на повному бойовому ходу все працює. Решта інформації під час розмови. В довіс віддаю комплект зимової гуми та повнопозмірну запаску. Торг мінімальний біля авто.
