- 312 тис. км
- Харків
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Нібитий,ніфарбований дуже в гарному стані
Нібитий,ніфарбований дуже в гарному стані
Машина в душе хорошому технічному стані ходова нова+пакет для поганих доріг(аморти задні передні нові пружини також всі описані всі сальник подушки подрамника мотора) рульова рейка замінена на ідеальну по коробці ідеал по мотору весь перепакаваний (замінені всі прокладки сальники)4 форсунки чищені 2 нові,турбіна реставрована новий актуатор генератор перебраний нова помпа новий оригінал термостат компресор кондиціонера змінений підшипник й масло і ще багато чого ))
По кузову є місця де потрібно виправляти , та фарбувати . Коробка передач працює ідеально двигун є помилки а саме пропуски в 3 циліндрі переоформлення любе Дія доручення , договір без проблем Кого цікавить телефонуйте ЦІНА БЕЗ ТОРГУ
Торг
Стані Нормальний.
Авто в гарному стані. Машина повністю обслужена, вшитий stage2 ТЕЛЕФОНУВАТИ ЗА НОМЕРОМ
Авто пригнане з Швейцарії у відміному стані
Авто пригнане зі Швейцарії. Перший власник в Україні. Оригінальний підтверджений пробіг (є звіт CarVertical). Використовувалося дуже рідко - по Україні пробіг 3500 км. Дуже комфортне, економне та потужне авто у збереженому стані. Пройдено повне ТО - заміна масла, фільтрів, антифризу, гальмівної та рульової рідини, задніх колодок. Новий власник буде задоволений - німецька класика в дуже гарному стані. Торг біля капоту, продаж з номером обговорюється.
Авто в хорошому стані,вкладень не потребує,знаходиться в Чехії,більш детальна інформація по телефону +********** (Вайбер,Телеграм,Ватсап)
Продаю власний автомобіль в гарному стані. Самий надійний двигун в парі з простим автоматом. Комплектація S-line на повному приводі В комплекті нова зимова гума 25 року. 18 дюймові диски з гарною літньою гумою. Кожна кнопка працює, готовий до будь яких перевірок на Вашому СТО. Допомоги в продажу не потребую, прохання автобізнесменів не турбувати.
Усі питання по телефону, переоформлення стан хороший ,
ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!! ПРОДАМ ОФІЦІЙНУ РЕСТАЙЛІНГОВУ АУДІ А6.2.8.(Газа не коли не було).КВАДРО(4х4).ЧОРНИЙ ШКІРЯНИЙ САЛОН.ПОВНА ЕЛЕКТРИКА.ДВУХЗОННИЙ КЛІМАТ КОНТРОЛЬ.НАТУРАЛЬНЕ ДЕРЕВО.ПІДІГРІВИ СИДІНЬ.МУЛЬТИ РУЛЬ.КРУЇЗ КОНТРОЛЬ.і т.д…повна комплектація.Рідний прозорий пробіг!!! Машина в хорошому стані,повністю обслужена,замінені всі росхідники,хороша резина,новий акумулятор.По машині все працює,кожна кнопочка,двигун працює як годинник,не димить,не коптить,автомат працює ідеально,переключає кожну передачу плавно і чотко,по ходовій частині нарікань не має ніяких.Машина в аваріях участі не брала,все рідне,НЕ БИТА,НЕ ФАРБОВАНА-1000%,машина в живу виглядає як на фото.Салон автомобіля в хорошому стані,без пошкоджень.Дуже терміновий продаж,машина від власника,одеська регістрація,машину продаєм з повним переоформленням на нового власника,машиною будете задоволені,дуже комфортна,сімейна машина.Можливий обмін,можливо продажа через лізинг!!!! Дуже терміновий продаж!!!!! Можливо придбати цей автомобіль в ЛІЗІНГ НА ДУЖЕ ГАРНИХ УМОВАХ з першим внеском 25%,І НЕ ЗВАЖАЮЧИ на вашу кредитну історію.
Авто в ідеальному стані з рідним пробігом. Без підкрасів. Є звіт по карвертікал. Кого цікавить всі питання по телефону.
Доглянуте авто , Ауді s-line , 3000 км назад зроблене повне то ( ланцюги, теплообмінник , повністю перепакований мотор ,замінені усі радіатори , салон доглянутий , кондиціонер обслужений , фари лінзовані , зроблений антихром , шикарні 19 диски з резиною , екологія вирізана і відшита програмно …. Усі питання по тел . Авто моє , доглядав , вкладував ( так , на замітку )
Продам власне авто. Машина повністю на ходу, їзджу кожен день. Кузов не гнилий, є невеличкі сліди експлуатації, на фото видно. Технічно обслужена, замінені ГРМ, ходова не гримить, салон в гарному стані. Розумний торг присутній
На всі запитання відповім за телефоном
Авто в чудовому стані телефонуйте все розповім по машині!
Продам Ауді в хорошому стані 50к назад робив двигун повністю заміна ланцюга блок загельзовано нові поршні зроблені дві голови по двигуну питань не мае працює гарно масло від заміни до заміни всі питання по телефону
Авто на своїй роки в гарному стані по кузову петань немає мотор 2.7 дизель масла не бере по мотору замінені всі ролики ремені мастила фільтра також замінені всі по коропці також зауважень немає мастило замінене по ходові частині замінені дві задні стойки і пальник відбійник два і замінені два пильними на шрузах лівий і правий а так зауважень немає більше деталей звертайтеся за номером телефону
